Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η ταμπέλα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 16 Μαρτίου 2009.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Η ταμπέλα

    Eπίσης
     
  2. female

    female Contributor

  3. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Η ταμπέλα

    Λεω γω τώρα:scratchhead: Εγώ θεωρώ τις ταμπέλες μαλακία... και συμφωνώ με όσους κρίνουν τις ταμπέλες αρνητικά(δε πολυσυμφωνώ που τις κρίνουν δημόσια και μάλιστα όταν αυτο γίνεται έστω και λίγο άκομψα θίγει)

    απ την άλλη θα μπορούσα να βάλω ταμπέλα και γω ή αν όχι ταμπέλα ιδιοκτησίας ταμπέλα ότι τάχω με την ταδε...μουναρα και παγκοσμίως ποθητή γκόμενα(αν υποθέσουμε ότι ταχα μαζί της). Κιαν όχι ταμπέλα κάτι άλλο αντίστοιχο, ορμώμενος από ανάλογα κίνητρα.....


    Απ την άλλη έχω δει ανθρώπους ναχουν τις "ταμπέλες" που γουστάρουν και γνωρίζοντας τους να τους έχω θαυμάσει και να τους σέβομαι-δεν θάταν λοιπόν δίκαιο να επικρίνω την δική τους ζωή-επιλογή....να την αμφισβητήσω....

    Κιαν κάποιοι τις βάλαν λάθος ή έτσι ή αλλιώς η ε μπας περιπτώσει δεν τους βγήκε όπως θάθελαν δεν θαταν έντιμο να τους κρίνω αν μη τι άλλο εδώ μέσα λέω γω τώρα.....
     
  4. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Η ταμπέλα

    απ οτι βλεπω το νημα εχει μεγαλη ανταποκριση και κυριως απο ατομα που απο τα λεγομενα τους δεν τους αφορα.μηπως πασχουμε απο ταμπελολαγνεια;; 
    Εννοω οτι μηπως τελικα μες στον ενθουσιασμο μας φοραμε η απαιτουμε απο τους αλλους να φορεσουνε μια ταμπελα που ουσιαστικα δεν ειναι κτημα τους;
    Τοσα χρνια βλεπω ιντερνετικες ταμπελες να μπαινοβγαινουν κραυγαζοντας απο ιδιοκτητες και ιδιοκτησιες..και αναρωτιεμαι τι στο καλο βρισκουνε στο να φωναζουν οτι ανηκουν σ ενα χωρο και μαλιστα με τη βουλα..(ταμπελα)
    Απο ελαχιστους βεβαια εχω δει να εννοουν την ταμπελα τους(little_slut,lara φωτεινες εξαιρεσεις)
    Οι υπολοιποι(οχι ολοι) μαλλον πισω απο μια μοδα τρεχουν παρα αναζητουν την ουσια της ταυτοτητας τους.

    Και μετα ζηταμε να μας παρουν σοβαρα;η δικη μας σοβαροτητα που ακριβως ταξιδευει;
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Ενώ με τις ταμπέλες του bdsm δεν τα πάω και πολύ καλά (πως θα μπορούσα άλλωστε,ένα παλιοπερβ ειμαι),θα μπορούσα ΑΝΕΤΑ να φορέσω σε κάποιον την ταμπέλα του "Μαλάκα"!

    Kάτι τέτοιο ας πούμε:   ή αυτό:  






    Ελπίζω να μην είμαι εντελώς εκτός θέματος..
     
  6. Syrah

    Syrah Contributor

    Moderator's notification:

    Δώστε λίγο χώρο για να αναπτυχθεί το θέμα του νήματος από όσους συνομιλητές σας πραγματικά επιθυμούν να το πραγματευτούν, και μην τους κουράζετε με περαιτέρω εκτός θέματος σχόλια.
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Η ταμπέλα

    Εγώ πιστεύω πως Ο/όλοι ζηλεύουν τη δική μου ταμπέλα και τη θυελλώδη σχέση μου με τον πιο public σκλάβο των βαλκανίων... Πάρτε το χαμπάρι.Μόνο εγώ και η Καλομοίρα έχουμε άστρο σε τούτηνα τη γη!  
     
  8. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    μωρέ καλά κάνω και γράφω που ανήκω, εσενα inko ολοι σε ζηλεύουμε και το ξέρεις...  
     
  9. Μα εκανα ερωτηση προς συζητηση πανω στο θεμα του νηματος αλλα τωρα σβηστηκε. Τι συμβαινει?