Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η φίνα τέχνη του mindfuck

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Rene Laennec, στις 14 Μαϊου 2013.

  1. Προς τους απανταχού επιδέξιους χειριστές της σαγήνης και της δεξιότητας της διακόρευσης:
    Ελάχιστη αξία έχει να αποσπάς από κάποιον τον έλεγχο επειδή του γάμησες το μυαλό. Αυτό πολλοί διαθέτουν την ικανότητα να το κάνουν. Αυτό που αξίζει είναι να σου εμπιστευτεί κάποιος τον έλεγχο επειδή του απογειώνεις το μυαλό. Κι αυτό είναι τέχνη ζωής...
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Προσωπική γνώμη πάντα...Γαμάω μυαλό, δεν σημαίνει κάνω κάτι κακό...
    Δηλαδή όταν κάποιος γαμάει κορμί, είναι "κτήνος", η είναι καθίκι ?
    Γίνεται το mindfuck να είναι και απολαυστικό και για τους δυο?
    Η πρέπει να λέμε Mind making love, για να είναι πιο "χλιδάτο" και ευγενές ?

    Ως προς την ικανότητα πολλών να κάνουν mindfuck λυπάμαι, αλλά όπως υπάρχουν και "ανάξιοι" εραστές...
    Για μένα υπάρχουν και άτομα που απλά να τσιγκλήσουν έστω και λίγο το μυαλό κάποιου/ας, δεν το "έχουν"...
     
    Last edited: 8 Απριλίου 2015
  3. Φίλτατε, δεν είναι μόνο θέμα αισθητικής, αλλά ουσίας. Εξ άλλου για όλα υπάρχει ο εύκολος δρόμος και ο δύσκολος.
    Ισως μιά προσωπική μου σκοτεινή περιοχή έχει απέχθεια προς οτιδήποτε χειριστικό. Στη δική μου κοσμοθεωρία ο έλεγχος δεν αποσπάται. Προσφέρεται.
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αγαπητέ το mindfuck δεν είναι έλεγχος...Δεν είναι χειρισμός του μυαλού του άλλου/ης...Δεν μιλάμε για NPL που θα ήταν ένα είδος "ξεγελάσματος" του μυαλού του/της άλλης...
    Δεν μιλάμε για παβλοφικές πρακτικές...

    Παραμένει βέβαια πάντα θέμα γούστου και θέασης ... 
     
    Last edited: 8 Απριλίου 2015
  5.  
  6. Sakis ®

    Sakis ® New Member

     
  7. Nomad

    Nomad Keyser Sose

  8. episkeptis

    episkeptis New Member

    Το mindfuck είναι το κλειδί του fuck paradise.
    Βάλτην να σκέφτεται αυτά που της είπες (ακόμη και πριν την ακουμπήσεις) και έχεις καταφέρει να εξιταρεις την φαντασία την επιθυμία και την Καυλα της.
    Δεν σημαίνει ότι το mindfuck λειτουργεί για όλες η το ίδιο αλλά αξίζει και φυσικά λειτουργει και στις σχέσεις.
    Όταν βάλεις μια γυναίκα σε mindfuck κατάσταση δεν χρειάζεται τίποτα για είναι έτοιμη για σενα.
    Εννοείται ότι το mindfuck περνάει σε άλλη βάση όταν την ικανοποιήσεις
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Αυτή η φίνα τέχνη του mind-fuck ειναι παιχνίδι για δύο, σάμπως και το έχουν ξεχάσει κάποιοι αυτό...
    Το μυαλό που μας εξιτάρει να το εξασκησουμε και η αντιστοιχία του με το δικό μας...
    Δεν είναι απαραίτητη η συνολική ανωτερότητα του ασκούντα, ούτε και επαρκής λόγος για να μπουν και οι δύο σε μία τέτοια διαδικασία....
    Να μην μιλήσω για συμβατότητα, γιατί για μένα ανήκει στα αυτονόητα, παρά να πω ότι εκεί φωλιάζουν ύπουλες επιθυμίες, τύπου milf (mind I'd love to fuck-or get fucked by)....
    Για μένα αποτελεί βασικό λόγο εμπλοκής σε D/s σχέση και η δυναμική του mindfuck εν πολλοίς καθορίζει και την εξέλιξη της σχέσης...
     
  10. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Καλά με τις λέξεις δεν τα πάω, θα σας δείξω εγώ όμως ΤΙ εστί μάιντφακ.
     
     

     

    Αλλά...ας μην κρυβόμαστε, εγώ τουλάχιστον σε κάτι πολύ συγκεκριμένο δεν μπορώ να αντισταθώ:
     
     
  11. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  12. vanillaki

    vanillaki Regular Member

    Εγω δεν καταλαβα τι ειναι mindfuck