Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η cross και ο 55αρης

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος ntina_crossdresser, στις 6 Αυγούστου 2008.

  1. arni

    arni New Member

    Ωραία ιστορία
     
  2. Απάντηση: Re: Απάντηση: Η cross και ο 55αρης

    Καλησπερα σας !!! Καλσονακιας !!
    Η Κυρια Μιρελλα εχει απολυτο δικιο !!!
    Δηλαδη εννοει Εμενα !!!
    Αν .......εχεται υπομονη και ......θεληση , διαβαστε το προφιλ μου !!! Συμπτοματικα κι εγω απο 11 χρονων αρχισα να φοραω καλσον και κυλοτες !! Λετε να το εχει η ηλικια !!;; Αφου ακομα και τους δυο Ασους του αριθμου 11 , τους εχω συνδεσει με τα ποδια !! Χα χα !!
    Κυρια Μιρελλα με κανατε να νιωσω πιο Σιγουρος για τον Εαυτο μου !!!
    Οχι μονο εχω παιξει μονος μου με τα εσωρουχα και τα Καλσον , αλλα Μονο Μονος μου !!! Αφου οχι μονο δεν εχω ντυθει ποτε γυναικεια ουτε καν τις αποκριες , αλλα ουτε καν εχω βρει μεχρι σημερα !!!......Μπουχουχου !!!......Ουτε καν λεω εχω βρει μεχρι Σημερα την οποια Κοπελα που θα ηθελε να παιξει μαζι μου με Καλσον κι Εσωρουχαααααχχχχ !!!....Μπουχουχου !!!

    Εχω ομως βγει στο παρελθον με καλσον μεσα απο το παντελονι 1-2 φορες !!! Μα ποτε δεν το εδειξα σε κανεναν κι ουτε το εμαθε ποτε κανενας !!!

    Δεν πιανει , Εεεε !!!;;;  

    Αυτα !!!

    Σας ευχαριστω πολυ Κυρια Μιρελλα !!!

     
     
  3. pierre

    pierre New Member

    Απάντηση: Η cross και ο 55αρης

    πολύ ωραία ιστορία και αν έκανε κι άλλα αυτός θα ήταν ακόμα καλύτερα.αλλά κάποιες φορές δε μετρά η ποσότητα αλλά ο τρόπος και η χημεία