Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ ΝΑ......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 19 Δεκεμβρίου 2006.

  1. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΘΕΛΩ ΝΑ......

    Και δεν ερωτηθηκε!!
    αλλα δεν βαριεσαι...
    μερες πουναι....ας τις χαρουμε...   
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΘΕΛΩ ΝΑ......

    Ζητώ την άδειά σου ως αποστολέα για να δημοσιεύσω το σχετικό πριβέ που μου έστειλες όταν σε ρώτησα σχετικά.
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΘΕΛΩ ΝΑ......

    Αν θες να το πιασουμε παλι απο την αρχη,δεν εχω κανενα προβλημα.
    Αλλα....αστο να παει στα κομματια....μην τα σκαλιζεις...
    Ειπαμε...μερες πουναι.....
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΘΕΛΩ ΝΑ......

    Konstavtine οταν ελεγα για αυτους τους 10-15 οτι εχουν φτιαξη μια δικη τους ομαδα και επιτηθονται σε οσους νομιζουν κατα την δικη τους κριση παντα
    ,οτι πανε να ξεχωρισουν,(τοσο στενομιαλοι ειναι) δεν ειχα αδικο, και θα σου εξηγυσω το γιατι,οταν η Ms Aliki εγραφε σε εμενα οτι μπορω να χρισημοποιησω και εγω το strap-on και μπορη και να μου αρεση κιολας, και για εμετους και τα διαφορα που εγραφε προς εμενα ,ενω εγω δεν την ειχα προσβαλη προσωπικα αλλα ελεγα τοις αποψεις μου για το θεμα που ειχα βαλη , τοτε κατα την κρηση των αρχι...γισκων εδω, δεν προσεβαλε κανενα και εμηνε το ποστ ακοπο,και μαλιστα η μεγαλη αρχι..γισκη εδω η lili που την εχουν βαλη εδω υποτηθεται για να προσεχη οσους παρεκτρεπονται,συνηγορουσε στο ποστ της ανοθεν υποτηθεται μιστρες αλικις, αντι να το σβηση και να της εφιστηση την προσοχη να μην προσβαλη κανενα,οταν ομως εγω χωρις να προσβαλω κανενα και λεγοντας εντελως πλυροφοριακα οτι στο φοριουμ μπαινουν διαφορες ευτραφης κοπελες που το παιζουν σκλαβες γιατι δεν βρησκουν γκομενους μπας και βρουν εδω μεσα κανενα Μαστερ,ετρεξαν να το σβησουν γιατι προσεβαλα την λιλι.. τους, μα εγω δεν μηλησα για την lili εκτος και αν εχει την μυγα και μυγιαζεται που λενε στο νησι μου,αυτη δε η lili εχει επανελημενα κανη επιθεση πολλες φορες και υπουλα,( βλεπε Ευα), σε πολλα ατομα που δεν ειναι στο συναφη της.Τελος παντων εγω δεν ειρθα εδω για να τσακονομε με κανενα, ειρθα εδω για να δοσω και να παρω,ειμαι επιλεκτο μελος σε πολλα κλαμπ, και φοριουμ του εξωτερικου ως Μαστερ στο Σ/Μ, παρα στο DS και το γνωριζουν μερικα ατομα εδω μεσα που εχουμε συναντηθη στα υπεροχα παρτυ της Ολλανδιας, οι φιλοι μου οι του εξωτερικου με χαρακτηριζουν απο τους πιο απολητους ,σκληρους ,και ακραιους,Μαστερ, και με σεβονται ,και τους σεβομαι, εκη κανενας δεν προσβαλη κανενα,ακουγονται ολλες οι αποψεις και ειναι ολλες σεβαστες, και αντικρουονται παλη μαι αποψεις, και οχι με υβρεις οπως εδω.Αφου το θελουν ομως εδω να ακουγονται και να παιρνανε οι αποψεις μονο των 15 ατομων, ενω οι αλλοι 1280 να ειναι θεατες ,θα ειμαι και εγω ενας απο τους θεατες τους, αυτοι θα λενε, θα λενε μεταξη τους, οσπου καπου θα κουραση το πραγμα και καπου ισως σταματηση να υπαρχη και το σαιτ, γιατι αμα δεν ανανεονονται οι γραφοντες και δεν ακουμε και κενουργιες αποψεις(οχι κενουργιες υβρεις) καπου το πραγμα θα καταντιση βαρετο. Αυτα για να σας εφυστησω την προσοχη σας, για κατι που μας ενονη ολλους το bdsm. Ευχομαι* κ α λ ε ς γ ι ο ρ τ ε ς *σε ολλους ανεξερετος.
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΘΕΛΩ ΝΑ......

    Καλο    
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    εσενα οταν σε ξαναπροσβαλουν δημοσια στειλε μου το λινκ σε πριβε. αν εχεις με καποιον προσωπικα λυστα με πριβε η μην τα λυνεις καθολου και καντον ignore. οσον αφορα την λιλυ δεν εχω δει να κανει επιθεσεις αλλα να δεχεται και σαν ανθρωπος μπορει να ενοχλειται οπως ολοι. Δεν ξερω τι σου ειπε η Ms Aliki αλλα επειδη οπως εχεις καταλαβει αυτο το site δεν ειναι μια επειχηρηση με σπονσορες, πρεπει εγω να πηγαινω καθημερινα για δουλεια γιατι τρεχουν και εξοδα και δεν μπορω να διαβαζω συνεχεια ολα τα ποστς. γι αυτο υπαρχει και το report. αν το χρησιμοποιειτε θα μπορω να επεμβω πιο αμεσα χωρις να γινει μπουρδελο η κατασταση χωρις βρισιες και ολα τα συναφη
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Master που να έχει απορία σε σχόλιο υποτακτικής;    

    Απολογούμαι ευγενικά για τον ελλειπή λόγο μου ήταν που το θέμα ήταν άλλο  

    Ασφαλώς και να σας το εξηγήσω και καταδείξω με κάθε λεπτομέρεια LordDragonal, ευθύς μόλις στα task μου περιληφθεί η performance με έτερο Master. Θα είναι χαρά και τιμή για μένα κάτι τέτοιο, με πριβέ σας παραπέμπω εκεί όπου πρέπει για περαιτέρω διευκρινήσεις.

    όχι θα έχανα τέτοια ευκαιρία, γιορτινές μέρες που έρχονται τώρα... αρκεί να μην έχετε προτίμηση σε αγιοβασιλιάτικα εσώρουχα, ικετεύω LordDragonal, δηλαδή στις υποτακτικές, εσείς ασφαλώς και αν θέλετε μπορείτε ένα κόκκινο σκουφί να το έχετε, όχι ότι μου πέφτει λόγος βέβαια...
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Αν σας το χάρισε ο ακατανόμαστος που σας είχε υιοθετήσει τότε το σκουφί είναι must LordDragonal  
     
  9. Syrah

    Syrah Contributor

    Σε απάντηση του αρχικού σου αρωτήματος Masterperris, σου γράφω τα εξής: Για Εμένα ο ρόλος του αρσενικού δεν είναι η προσφορά υπηρεσίας στο θυλικό. Αυτό, όπως και το αντίθετο, συμβαίνει κατά περίπτωση. Το strap-on χρησιμοποιείται, είτε επειδή προσφέρει ανατομικής φύσεως ευχαρίστηση στο σκλάβο (εφόσον του αρέσει), είτε για σωματική τιμωρία (εφόσον δεν του αρέσει και του προκαλεί πόνο), είτε για ψυχολογική τιμωρία (εφόσον τον ταπεινώνει η διεισδυση), δεν τίθεται θέμα ακύρωσης του αιδοίου. Συμφωνώ μαζί σου ότι το αρσενικό είναι πλασμένο για να διεισδύει και πάνω σε αυτό το νόμο στηρίζεται η συνέχιση του ζωικού βασιλείου. Για ό,τι αφορά όμως το αν Κυρίαρχος είναι εκείνος που διεισδύει ή είναι εκείνος που έχει την εξουσία ή είναι εκείνος που κάνει σεξ μπρούμυτα, θεωρώ ότι καθένας από εμάς θα βάλει διαφορετικό τελεστή στην παραπάνω εξίσωση γιατί έχουμε στο μυαλό μας ένα προσωπικό πρότυπο Κυρίαρχου, όπως επίσης και σκλάβου.
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΘΕΛΩ ΝΑ......

    Σεβαστη η αποψη σου, και με τεραστιο υψηλο επιπεδο διαλογου,εφτηχως που υπαρχουν και ατομα σαν και εσενα εδω μεσα, γιατι ειχα αρχιση να απελπιζομαι με το χαμηλο επιπεδο ορισμενων στο χωρο αυτο, που επειδη δεν ξερουν να κανουν διαλογο σε ενα θεμα που βαζη καπιος , και να εκφρασουν τοις αποψεις τους δειχνουν το επιπεδο τους βριζοντας.
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΘΕΛΩ ΝΑ......

    Και για του λογου το αληθες ,δες επιπεδο απο μια υποτηθεται Μιστρες, αυτο να το δης και εση Κονσταντινε,εδω δεν σβηστηκε τιποτε ενω στο δικο μου και χωρις να θυγω καμια λιλι ετρεξαν να σβησουν αρκετα γραφομενα μου.
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΘΕΛΩ ΝΑ......

    Και απο κατω η λιλι που υποτηθεται ειναι εδω για να ελενχη το φοριουμ απο τοις υβρεις, προσυπογραφε αυτα που ελεγε η μιστρες αλικι, αυτο να το δεις και εσυ φιλε Ηλια που ξερης ποσο σε εκτημαω, αλλα εγραψες οτι της φερθηκα βαρβαρα της λιλις μας, και οτι αυτο δεν διχνει Κυριαρχεια, αυτα για να μπουν στην ταξη τα πραγματα, και να φροντισουμε να ανεβασουμε το επιπεδο του φοριουμ και να το κανουμε ευρωπαικων στανταρς,πρεπει ομως να φροντισουμε τα ατομα που κανουν ελενχω του φοριουμ να εχουν προτα υψηλο επιπεδο, και επειτα να τους δινουμε το δικαιομα να το κανουν,γιατι μπορη να παραβλεψω το επιπεδο της αλικις γιατι ειναι ενα απλο μελος ,αλλα της λιλις που εχη ενα αξιομα εδω μεσα δεν το δικαιολογω, ειναι σαν να εχης ενα μαγαζι και οι πελατες να βριζονται μεταξυ τους, και το προσωπικο αντι να βαζη τα πραγματα σε ταξη με ομορφο τροπο , να αρχιζουν να βριζουν και αυτοι.