Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ......

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος trampledgr, στις 28 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. trampledgr

    trampledgr Regular Member

    • Θέλω να δω τα δάση της Ελλάδας καμένα από άκρη σ’ άκρη. Και κάθε χρόνο με τα αποκαΐδια να γίνεται ένα τεράστιο μπάρμπεκιου για όλη την οικογένεια, ενώ η χορωδία των Οικολόγων θα ψάλλει το «Έλα να πάμε στα καμένα» σε low-bap έκδοση.
    • Θέλω να δω το remake του «Σάλο» με σκηνικό αυτή τη φορά τη Βουλή, με πρωταγωνιστές ΟΥΚαδες και θύματα τα μαλακισμένα μικρομέγαλα «είμαι-15-και-θέλω-να-σώσω-τον-κόσμο-ή-έστω-καμιά-θέση-στο-Δημόσια» τσογλανάκια της Βουλής των Εφήβων.
    • Θέλω το ΚΚΕ να καταλάβει την εξουσία. Να εγκατασταθεί η δικτατορία του προλεταριάτου για καμιά 50αριά χρόνια, έτσι για να καταλάβουνε τι χάσανε όλοι οι επαναστάτες του Κολωνακίου και των λοιπών εργατικών περιοχών.
    • Θέλω οι οπαδοί των προσφυγικών σωματείων να επιστρέψουν στους χώρους καταγωγής τους με τους οποίους μας έχουν σπάσει τα αρχίδια. Άντε γιατί πολλοί μαζευτήκαμε και σέρνεται και γρίπη.
    • Θέλω στους Ολυμπιακούς που θα γίνουν στη Θεσσαλονίκη το 2036, να ακουστεί για πρώτη φορά στην τελετή έναρξης ο νέος Εθνικός ύμνος «Χύσε με στα μπούτια» σε μουσική και στίχους Ρόμπερτ Γουίλιαμς και με ερμηνεύτρια τη Τζένη Βάνου που θα την έχουμε κρατήσει στην κατάψυξη για να παραμείνει φρέσκια.
    • Θέλω να εφαρμοστεί το πρόγραμμα των Οικολόγων. Να καταργηθούν όλα τα αυτοκίνητα και μηχανοκίνητα τροχοφόρα και οι μετακινήσεις να γίνονται μόνο με γαϊδούρια (άλλωστε με την ιππασία κάνεις και κώλο). Και όσο για τις σβουνιές που θα αφήνουν πίσω τους, ορδές κοπρολάγνων να τις μαζεύουν και με τα περισσεύματα να φτιάχνουν οργανικά λουκάνικα διάρκειας λίγων ημερών, που θα είναι και η μοναδική τροφή που θα θυμίζει κρέας η οποία θα επιτρέπεται.
    • Θέλω ο Κωτσόβολος να γίνει χορηγός των pro-dommes. Πληρωμή σε 48 άτοκες με πρώτη δόση το 2016.
    • Θέλω τα LIDL να εισάγουν Γερμανίδες αφέντρες. Καλή ποιότητα σε εξαιρετική τιμή.
    • Θέλω να κρατικοποιηθούν τα μπουρδέλα. Να είναι τζάμπα το γαμήσι, αλλά μέχρι να έρθει η ώρα σου να έχεις συμπληρώσει τέτοιο χαρτομάνι που να μην σου σηκώνεται με τίποτα.
    • Θέλω να δω τσόντα με την Ειρήνη Παπά Θεοδώρα και τον Γκουσγκούνη Ιουστινιανό να της λέει «Την Αγία Σοφία θέλεις μωρή; Θα σε γαμήσω…»
    • Θέλω τα ΜΑΤ να μπλέξουν σε διαδήλωση hard-core σαδομαζοχιστών. Οι μαζόχες να τις τρώνε και να λένε «κι άλλο, κι άλλο» και οι σαδιστές να τους δίνουν συμβουλές για το πώς θα τους τις βρέχουν, μέχρι να σαλτάρουν τα ΜΑΤ και να αρχίσουν να δέρνουν όποιον βρουν, απλώς για τη χαρά του ξύλου.
    • Θέλω να εισαχθεί νόμος με τον οποίον θα επιτρέπεται το public humiliation από τους πωλητές/-τριες σε κάθε μαλακισμένη/-ο που μπαίνει σε ένα μαγαζί 5 λεπτά πριν κλείσει και επειδή έχει ένα 50άρικο στην τσέπη νομίζει ότι γαμάει και δέρνει.
    • Θέλω ο Γιάννης Μαρκόπουλος να ακούει δεμένος σε μια καρέκλα την «Συναυλία του Ορφέα» και το «Ειρήνη, Ειρήνη, θέλουμε ειρήνη….» μέχρι να του στρίψει.
    • Θέλω να αποδειχτεί ότι ο Φοίβος έχει μεταλλαγμένο DNA του Μότσαρτ και ότι το «Θα μελαγχολήσω» είναι παραλλαγή της «Μικρής Νυχτερινής Μουσικής».
    • Θέλω να ακούσω το ορατόριο του Μιχάλη Χατζηγιάννη «Σκατά στα μούτρα σας» με την συμφωνική του ΟΤΕ, την χορωδία του ΟΤΕ (μην ξεχνάμε τους χορηγούς), αφηγητή τον Κώστα Καρρά και τραγουδιστή τον Γιώργο Νταλάρα.
    • Θέλω να ξαναεπιτραπεί η βέργα στο σχολείο. Τα τσογλάνια να ξαναβάλουν ποδιές. Και να διοργανωθούν ειδικά σεμινάρια ψυχικού και σωματικού βασανισμού τους στο σχολείο. Μην ανησυχείτε: Δεν παθαίνουν τίποτα. Εσείς που τις τρώγατε δηλαδή, τι πάθατε;
    • Θέλω να αναστηθεί ο Άρης Βελουχιώτης και να αρχίζει να σφάζει αδιάκριτα δεξιούς και αριστερούς, έτσι για τη χαρά που χαρίζει το άθλημα.
    • Θέλω να καούν τα σπίτια, τα αυτοκίνητα και τα σόγια των αναρχικών και των «γνωστών άγνωστων», ενώ ορδές μικρομεσαίων θα απαγγέλουν ποιήματα για τους «Νοικοκυραίους που τους έλεγαν αλήτες» και τα δελτία ειδήσεων να βγαίνουν με τίτλο «Να ακούσουμε τους μαγαζάτορες».
    • Θέλω μετά την οδό Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου, να δω την πλατεία Μελίστα και το κλειστό γυμναστήριο Μάλλιου-Μπάμπαλη. Έτσι για το σπάσιμο.
    • Θέλω οι trans να πάρουν τη θέση στην κοινωνία που τους αξίζει. Τουλάχιστον αυτοί έκαναν το βήμα, και δεν έμειναν στα καταπιεσμένα συμπλέγματα κάθε γκέι.
    • Θέλω σιωπή.
    • Θέλω μια αγκαλιά χωρίς αντάλλαγμα.
    • Θέλω να καταλάβετε ότι το μουνί σας είναι απλώς μουνί και όχι τα άδυτα των αδύτων. Άρα χαρείτε τον έρωτα χωρίς όλα τα υπόλοιπα σπασαρχίδικα με τα οποία μας ζαλίζετε.
    • Αυτααααααααααααααααά…(αχ, ξεθύμανα η γυναίκα….).Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε....
     
  2. Animator

    Animator Regular Member

    ++ σε αυτα. Για τα αλλα no comments.  
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: ΘΕΛΩ......

    Εγώ κατάλαβα.



    Ε.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: ΘΕΛΩ......

    Ζαβολιες....ο Ηλιας σιγουρα την ξερει.....
    Την γυναικα που ''ξεθυμανε'' λεω.....
     
  5. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Απάντηση: ΘΕΛΩ......

    Θέλω να δώσω μια αγκαλίτσα σε ένα φίλο που είχα πολύ καιρό να δω... χωρίς αντάλλαγμα.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Θέλε...πφφφ... 
     
  7. camera_obscura

    camera_obscura Regular Member

    Θέλω ο Άνθιμος Θεσσαλονίκης να ανακηρυχτεί Πρέσβης Καλής Θελήσεως της UNESCO.
    Θέλω η Μαριάννα Βαρδινογιάννη να φωτογραφηθεί γυμνή για το Playboy στο εορταστικό τεύχος ως playmate of the year.
    Θέλω η Γιάννα Αγγελοπούλου - Δασκαλάκη να ξεκινήσει φτου κι απ' την αρχή νέα εκδοτική προσπάθεια, να γίνει η Ελένη Βλάχου του 21ου σε αμπαλάζ Μπερλουσκόνι. Θέλω να γίνει με το καλό πρωθυπουργός μας και η χώρα να μαστίζεται από σεξουαλικά σκάνδαλα στα οποία θα πρωταγωνιστεί η ίδια και ο Θέμος Αναστασιάδης, ενώ η Ντόρα Μπακογιάννη θα 'χει βγει στο βουνό για αντάρτικο.
    Θέλω να αποκατασταθεί ο Ιωάννης Μεταξάς στη συλλογική συνείδηση. Όταν οι Γερμανοί και οι Ιταλοί έκαναν αυτά που έκαναν, εμείς αρθρώναμε το περήφανο ΟΧΙ κι από πάνω πρέπει να ντρεπόμαστε γι' αυτό;
    Θέλω να αντικατασταθεί μέσα σε τρία χρόνια όλος ο στόλος των επιβατικών αυτοκινήτων και να αναπτυχθεί κονταμπάντο παράνομων εισαγωγών από τον τρίτο κόσμο των ελληνικών αποσυρμένων που θα πωλούνται 200-300 ευρώ έκαστο. Έτσι θα πάρουν όλοι τα φράγκα της απόσυρσης και θα πάρουν πίσω και το παλιό τους αμάξι.
    Θέλω να γίνει γενετική μετάλλαξη και να αυξηθούν πολύ τα ανδρογόνα στις γυναίκες έτσι ώστε μέσα σε καμιά 50αριά χρόνια το απόλυτο trend να είναι τα κομμωτήρια γενειάδας και οι περίτεχνες κομμώσεις στο τρίχωμα του στήθους. Επίσης, θέλω να γίνονται διαγωνισμοί μεγέθους κλειτορίδας και οι άντρες να λιώνουν για όσες την έχουν "τόοοοση".
    Θέλω να αγιοποιηθεί πάραυτα ο αείμνηστος Χριστόδουλος και ο μακαρίτης Διονύσης Σαββόπουλος.
    Θέλω όχι μόνο να νομιμοποιηθεί, αλλά και να επιδοτείται το να παρασέρνεις γριές και γέρους που διασχίζουν αμέριμνοι τους δρόμους. Αν όμως δεν τους καθαρίζεις τελείως να τρως χοντρό πρόστιμο που επιβαρύνεις το κράτος με έξοδα νοσηλείας.
    Θέλω να πωλείται ηρωίνη στα σχολικά κυλικεία, όμως με διατίμηση για να αντέχει το βαλάντιο του μεροκαματιάρη γονιού.
    Θέλω να γίνει Υπουργός Πολιτισμού η Ανίτα Πάνια και Γενικός Γραμματέας του ίδιου Υπουργείου ο Νίκος Καρβέλας.
    Θέλω να απαγορευθεί το low bap όπως είχε γίνει παλιά με το ρεμπέτικο.
    Θέλω να ξαποστείλουμε όλους τους μετανάστες λευκής φυλής, να στέλνουμε σε θαλάμους αερίων τους κιτρινιάρηδες και να ανοίξουμε τα σύνορα σε όλους τους αράπηδες. Επιτέλους πρέπει κάποτε και οι Ελληνίδες καθώς και σεβαστή μερίδα Ελλήνων να δουν πραγματική χαρά στα σκέλια τους.
    Θέλω τα greeklish να γίνουν δεύτερη επίσημη γλώσσα του κράτους, όχι μόνο στην γραπτή τους μορφή αλλά και στην προφορική.
    Θέλω να σβηστεί με μια τεράστια γομολάστιχα όλο το μπλε του ουρανού ώστε να δούμε επιτέλους τον Θεό ενώπιος ενωπίω.

    Αμήν.
     
  8. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: ΘΕΛΩ......

    Θέλω ο αχώνευτος να πάει ναυτικός ακόλουθος στη Σουαζιλάνδη
    Θέλω την ησυχία μου
    Θέλω όταν πάει στη Σουαζιλάνδη να πάρει μαζί του την υποψήφια πεθερά μου
    Θέλω 40 χρόνια άδεια
    Θέλω ένα κουμπί να το πατάω και να μου περνάει η περίοδος σε fast forward
    Θέλω τα καρπούζια να βγαίνουν χωρίς κουκούτσια
    Θέλω τα κουκούτσια από τα καρπούζια να πάνε σ' αυτούς που δεν έχουν μυαλό κουκούτσι
    Θέλω να μην ξαναχρειαστώ λεφτά
    Θέλω πολλά

    Αμήν
     
  9. kitano

    kitano █͇͇͇͇͇͇͇͇█͇͇͇͇͇͇͇͇͇█͇͇͇͇͇͇͇͇█͇͇͇͇͇͇͇͇͇ Premium Member

    Απάντηση: ΘΕΛΩ......

    - Θέλω να μου χαρίσεις κάτι.
    - Ό,τι θες.
    - Ό,τι θέλω; Τ' ορκίζεσαι;
    - Στ' όρκίζομαι.
    - Είναι δύσκολο.
    - Δεν πειράζει.
    - Είναι ακριβό.
    - Δεν με νοιάζει.
    - Είναι σπάνιο.
    - Τόσο το καλύτερο.
    - Είναι επικίνδυνο.
    - Δεν φοβάμαι.
    - Μπορεί να καείς άμα το πιάσεις.
    - Θα γίνω νερό να σβήσω την φωτιά.
    - Μπορεί να σου γλιστρήσει απ' τα χέρια και να φύγει.
    - Θα το ξαναπιάσω.
    - Μπορεί να πάει πολύ μακριά.
    - Θα το κυνηγήσω.
    - Μπορεί να χαθεί στον ουρανό.
    - Θα γίνω πουλί να το ψάξω.
    - Μπορεί να βυθιστεί στη θάλασσα.
    - Θα γίνω αγκίστρι να το πιάσω.
    - Μπορεί να πνιγεί στο σκοτάδι.
    - Θα περιμένω τα χαράματα.
    - Μα μπορεί να διαλυθεί ως τότε.
    - Θα φέρω τ' άστρα να φωτίσουν πιο νωρίς.
    - Είναι τόσο μικρό, δεν θα μπορέσεις να το πιάσεις.
    - Θα ζητήσω σ' ένα μυρμήγκι να με βοηθήσει.
    - Κι αν είναι μεγάλο σαν σπίτι;
    - Θα φέρω γερανό.
    - Κι αν είναι μεγάλο σαν βουνό;
    - Θα φέρω ένα γερανό πιο μεγάλο από βουνό.
    - Υπάρχει;
    - Θα τον φτιάξω.
    - Που ξέρεις να φτιάχνεις γερανούς;
    - Δεν ξέρω.
    - Τότε;
    - Τότε θα μάθω.
    - Από που;
    - Από τα βιβλία.
    - Κι αν δεν το λένε τα βιβλία;
    - Θα βρω τον γέροντα που φτιάχνει γερανούς.
    - Κι αν έχει πεθάνει;
    - Θα βρω τον άλλον γέροντα.
    - Ποιον άλλον γέροντα;
    - Εκείνον που ξέρει όλα τα βότανα.
    - Όλα τα βότανα;
    - Όλα τα χόρτα και τα μικρά άνθη του αγρού. Ξέρει τι μάγια κρύβουν.
    - Και πως θα φέρει εκείνος το βουνό;
    - Όχι εκείνος, εγώ. Θα μου δώσει βότανα να πιω, να γίνω τόσο δυνατός, που θα μπορέσω να το σηκώσω το βουνό.
    - Εμένα θα μπορείς να με πάρεις αγκαλιά;
    - Πάντα.
    - Τώρα.
    - Τώρα. Έλα, τι θέλεις;
    - Θέλω να μου χαρίσεις κάτι.
    - Ό,τι θέλεις.
    - Ό,τι, ό,τι θέλω, τ' ορκίζεσαι;
    - Στ' ορκίζομαι.
    - Θέλω,... θέλω κάτι που δεν υπάρχει πουθενά.
    - Να το φτιάξουμε.
    - Με τι;
    - Με τι θέλεις;
    - Δεν ξέρω.
    - Να το φτιάξουμε με ξύλο καρυδιάς και χρυσά καρφιά.
    - Όχι, όχι δεν είναι έτσι.
    - Να το φτιάξουμε με πούπουλα και ψίχουλα, με σταγόνες και γαργαλήματα και να του βάλουμε ένα κλειδί να το κουρδίζεις.
    - Όχι, όχι, δεν θέλω κλειδί.
    - Γιατί;
    - Μπορεί να το χάσω.
    - Θα στο κρεμάσω στον λαιμό.
    - Μπορεί να χαθώ κι εγώ.
    - Θα έρθω να σε βρω.
    - Κι αν δεν μπορείς να με βρεις;
    - Θα μπορέσω.
    - Κι αν είναι σκοτάδι;
    - Θ' ανάψω κερί.
    - Κι αν λιώσει το κερί;
    - Ως τότε θα σ' έχω βρει.
    - Κι αν όχι;
    - Θα ψάχνω ώσπου να σε βρω.
    - Πόσο θα ψάχνεις;
    - ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!
    - Τι θα πει για πάντα;
    - Ότι Σ' ΑΓΑΠΩ!
    - Κι εγώ τι θα κάνω ώσπου να με βρεις;
    - Μπορείς να κοιμηθείς.
    - Που;
    - Κάτω από μια μυρσινιά.
    - Που έχει μυρσινιές;
    - Παντού.
    - Έχει και λιοντάρια παντού;
    - Όχι.
    - Που έχει λιοντάρια;
    - Στην ζούγκλα.
    - Είναι κοντά η ζούγκλα;
    - Πολύ μακριά. Στην άλλη άκρη του κόσμου...
    - Δεν μπορούν να έρθουν εδώ ποτέ;
    - Ποτέ.
    - Τ' ορκίζεσαι;
    - Στ' ορκίζομαι.
    - Ξέχασα τι θα πει για πάντα.
    - Θα πει ότι σ' αγαπώ.
    - Πόσο;
    - Ως τον ουρανό.
    - Ναι, ναι. Να κοιμηθώ τώρα;
    - Ναι.
    - Θα με πάρεις αγκαλιά;
    - Ναι.
    - Θέλω να μου χαρίσεις κάτι.
    - Ό,τι θέλεις.
    - Ό,τι, ό,τι θέλω, τ' ορκίζεσαι;
    - Ναι.

    (της Ανθής Δοξιάδη)

    Πάει καιρός από την τελευταία φορά που το διάβασα, κι η αλήθεια είναι πως με συγκινεί το ίδιο.
    Το ξετρύπωσα πριν δύο χρόνια περίπου.. ψάχνοντας και διαβάζοντας, κυρίως on-line, διάφορες ποιητικές συλλογές.
    'Ηταν ακριβώς αυτό που ζούσα εκείνη τη στιγμή..