Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    @Ana Steel , να βρούμε και την @Brigitte , να πάμε όλες μαζί     χαμός θα γίνει!!! χαχαχα
    (καημένοι υπάλληλοι, τι θα άκουγαν   )
     
  2. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Αυτή είναι ομάδα!!
    Λυπάμαι τους πωλητές....      

    Υ. Γ. Να πάρουμε και τον @Tenebra_Silente ,μαζί μας. Να μας λέει γνώμη και να αγοράσει τα πιο ωραία!! Σίγουρο αυτό... Και μετά εγώ θα ζήλευω τα δικά του, και θα του τα δανειστώ, και θα γίνει καμιά στραβή και να'μαι με κόκκινο κωλαράκι!!
     
    Last edited: 21 Φεβρουαρίου 2016
  3. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Εγώ λυπάμαι τις πιστωτικές μας   χαχαχα οι υπάλληλοι θα κάνουν χαρά μεγάλη, αλλά με όσα ακούσουν ίιισως και να θέλουν να φύγουν τρέχοντας από το μαγαζί....

    Όι, δεν τον θέλω μαζίιιιι τον @Tenebra_Silente , θα κρίνει τις γόβες μου και τις στυλιστικές μου επιλογές, θα μου προκαλέσει ψυχολογικά και κόμπλεξ  
     
  4. Brigitte

    Brigitte Contributor

    @Whip and Roses και @Ana Steel
    χαχαχα..εχουν δει και εχουν ακουσει τοσα πολλα αυτοι κορίτσια..που πιστεψτε με..εμεις θα ειμαστε οι πλεον φυσιολογικες!              
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @Ana Steel σ' ευχαριστώ που με σκέφτηκες. Αλλά πάτε καλύτερα εσείς οι Κυρίες. Και κανόνισε να πάρεις ότι πιο σέξι βρεις. Γιατί όσο και να γουστάρω, να τα φοράω κι εγώ. Σε σένα θέλω να τα βλέπω. Για να μπορώ μετά κι εκείνα να ξεσκίζω.
    Κι εσένα να σαπίζω, επειδή θα έκανες την αποκοτιά, να πας να δανειστείς τα δικά μου. Θέλω επιτέλους να περάσω ένα βράδυ μαζί σου, δίχως να με πιάσει τενοντίτιδα απ' το μπουφλονούμερο, που θα σου έδινα.
    Είσαι κι ανθεκτική το κέρατο μου το δίφορο χαχα.       

    Υ.Γ.

    @Whip and Roses θέλω να μου είσαι πάντα καλά γι' αυτό που έγραψες. Δηλαδή ότι δεν με θέλεις μαζί σας στο shopping. Για πάνω από δέκα λεπτά με δύο γυναίκες, μόνο σε νεκροταφείο θ' άντεχα.
    Για ψώνια δεν θα πήγαινα με πάνω από μία, που να μ' έριχναν σε δεξαμενή με καρχαρίες. Άσε που δεν θέλω, να σας δω να κοζάρετε τίποτε πλατφόρμες ή καμιά σωβρακωφανέλα. Εγώ να δεις τότε ψυχολογικό που θα πάθω.  
          
     
  6. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Ωχ, τις κάρτες μου δεν τις είχα σκεφτεί!!!
    Μετρητά μόνο μαζί μου, μήπως και υπάρξει έλεγχος.
    Καλά δεν θα πάρουμε τον @Tenebra_Silente μαζί μας...
    Αν είναι να σου δημιούργησει κόμπλεξ... Θα πάω ξανά εγώ μαζί του!!

    Υ. Γ. Είμαστε off topic εδώ και ώρα...   
    Λοιπόν ΘΕΛΩ να πάω για ψώνια μαζί του!!!
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κι εγώ θέλω ο Μιχολολιάκος να πάει στην πλατεία Βικτωρίας και να μοιράζει χαμογελαστός συσσίτιο στους μετανάστες. Όταν γίνει αυτό το τελευταίο, θα ξαναπάμε μαζί για ψώνια χαχα...   
     
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Χμμμμ έχεις ένα δίκιο, για να ξαναμπούμε στο θέμα περικαλώ  

    Θέλω να του φορέσω το στρινγκάκι μου και να τον πάω βόλτα στην Ερμού :3

    Επίσης, ΘΕΛΩ να κάνω ένα νέο ξεκίνημα, να αφήσω πίσω τον παλιό μου εαυτό...
     
  9. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Θέλω επιτέλους να μου κάνει την χάρη να βάλει το μίνι, να μου φορέσει το λουράκι μου και να με βγάλει βόλτα και στην Ελλάδα. Γιατί όταν το κάναμε έξω ήταν απολαυστικό!!!
    Και να με αφήσει να φορέσω μίνι και εγώ αυτή την φορά, όχι παντελόνι!!

    Θέλω να πείσω τον εαυτό μου να πάει γυμναστήριο αύριο!!
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ε όχι αγαπητή μου, και να κάνουν χρυσές δουλειές οι νεκροθάφτες; Ξέρεις πόσες ηλικωμένες/ηλικιωμένοι θα πάθουν καρδιακό;;; Δεν τους λυπάσαι;;;   ΘΕΛΩ πριν το κάνεις να σκεφτείς το καλό του τόπου   πάνω από όλα!

    Σας "ζηλεύω", θέλω και εγώ να ξενιτευτώ και να τα ζήσω, μέχρι τότε, άντε να κόβω/κόβει βόλτες στο σαλόνι, και αν έχουμε φουλ όρεξη και κινκυ διάθεση, μέχρι την κρεβατοκάμαρα  
     
  11. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Θέλω να μην κολλήσετε... Να το τολμήσεις!!
    Υ. Γ. Και έξω οι μισοί/ες έπαθαν έμφραγμα και οι υπόλοιποι/ες των ρωτούσαν από που αγοράζει γόβες!!!
    Άσε τα βλέμματα που έπιασα να του ρίχνουν οι γυναίκες!! Φωτιά ...