Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. θελω να μην ξερω τι θελω...........να μην υπαρχω.......ετσι απλα
     
  2. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Όχι  
     
  3. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Μην χαλάς. Λεν οτ το πράσινου σαπούν σε κάν καλού στα μαλιά.  
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Γιατί και εγώ που έκανα like είμαι καλό παιδί;   χαχαχαχα είπαμε, εμείς είμαστε άτακτα >.>
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Θέλω...καφέ για να ξυπνήσω (ακούς @Tenebra_Silente , ήταν να μην αρχίσω δουλειά, θα γίνω καφεδόφιλη...   )

    Και θέλω επιτέλους να καταλάβω τι συμβαίνει με τους άντρες   δεν σας πιάνωωωω!!!! (και έπειτα λέτε για μας τις γυναίκες πφφφ)
     
  6. Θέλω να αποδράσω από αυτό το βαρετό σύμπαν για λίγο. Από ποιόν θα ζητήσω άδεια? 
     
  7. Να σου πω. Αυτό που συμβαίνει με τους άντρες είναι χρόνιο και ανίατο. Και το όνομα αυτού "γυναίκα"...
     
  8. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Τα χθεσινά εντατικά μαθήματα έπιασαν τόπο και κατάλαβα τι γράφεις!!!
    Θα προσθέσω γλώσσα στο βιογραφικό μου...  
    Θέλω να μάθω τέλεια τα βλάχικα!!
     
  9. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    ΘΕΛΩ να χτυπησει το τηλεφωνο..να ακουσω τη φωνη σου και να μου λες οτι το απογευμα θα βρεθουμε ο κοσμος να χαλασει..ο θεος ο ιδιος να κατεβει..ολοι οι φουρνοι να γκρεμιστουνε..οι αγροτες να κλεισουν ξανα ολους τους δρομους..κατακλυσμος να συμβει...ΕΜΕΙΣ θα βρεθουμε...
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Θέλω ένα ψαξιλάρι, για να πέσω για ύπνο όπου βρεθώ.
    Θέλω να σταματήσουν τα πράσινα αθρωπάκια, να κολυμπούν στο ποτηράκι με τον espressακα.
    Τέλος, θέλω ένα κρουασάν με βροντόσαυρα...    
     
    Last edited: 23 Φεβρουαρίου 2016
  11. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Έφτασε!!!!
    Θέλω να δείξω κάτι στον @Tenebra_Silente και να του αρέσει πολύ!!!
    (Μάλλον τώρα που νυσταζει είναι η κατάλληλη στιγμή!)
     
  12. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Θέλω να διορθώσεις το βιογραφικό σου. Τα βλάχικα ΔΕΝ είναι άλλη γλώσσα, είναι διάλεκτος