Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Θέλω να βλέπω χαμόγελα γύρω μου... Θέλω να ξυπνάω κάθε πρωί και να πίνω τον καφέ μου κοιτάζοντας τη θάλασσα... Θέλω να ανυπομονώ να ξαπλώσω το βράδυ σε μια αγκαλιά που δε θα την αλλάζω με τίποτα..
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τα πόδια της γύρω απ'τη μέση μου ενώ μου ψιθυρίζει στα Γαλλικά...
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    λοβοτομη brenda μου 
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Τι καλός!!!!!  Ο έρωτας ευθύνεται γι αυτήν την γλυκύτητα? 
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    η καυλα ο ερωτας ευθυνεται για τις περισοτερες μαλακιες που συνεβησαν στη ζωη μου.τον εδιωξα τον πουστη 
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  7. Εγώ όταν δε θέλω να σκέφτομαι βλέπω τηλεόραση.
     
  8. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Θελω ενα παραλληλο συμπαν και να εχω συνειδηση απο οτι συμβαινει σ αυτο....
      
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    θέλω ισότητα στην αντιμετώπιση της σκέψης....θέλω να μην προσπαθεί κανείς να μου πει πως ΠΡΕΠΕΙ να σκέφτεται μία γυναίκα (και δει υποτακτική....)
    άρα θέλω να είμαι ελεύθερη να σκέφτομαι ότι κατεβάσει η στραβή μου η γκλάβα, πέρα από ιδεοληψίες περί φύλου... 
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Τι να δει; Μουαχαχαχα