Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    fringe 1-5  
     
  2. Να κρυφτω σ αυτο το χαλι, εκει στον υφαντοκοσμο, να γευτω τους υπεροχους καρπους εκει στο περιβολι του Λο, μεσα στο δασος, γυρω απο την φωτια.
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Θέλω να μη γυρίσω στο βούρκο της υποκρισίας και του ψεμματος που με περιμένει πισω.
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Θέλω να κάνουν οι άνθρωποι ότι πραγματικά τους κάνει ευτυχισμένους.... 
    θέλω να μην χρειάζεται να λέμε ψέμματα... 
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Εγώ να δεις πόσο το θέλω.
    Θέλω να μπορω να στηριξω μόνη μου τον εαυτό μου και να φύγω μακριά τους.
    Η ευτυχία μου δε βρίσκεται εκεί.
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Θελω εδω μεσα οταν καποιος λεει την αποψη του σε κατι να μην τον ειρωνευονται και αναφερομαι στους ισως πιο <<ειδικους>>, να προσπαθησουν να διδαξουν στους <<απειρους>> και οχι να προσπαθουν να τους μειωσουν....
    Θελω επισης να μην προσπαθουνε καποιοι να επιβαλλουνε την αποψη τους στους αλλους. 
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Θέλω αυτοί όλοι που σου κάνουμε Like να το εφαρμόζουμε...σε όλους, όχι μόνο οι δήθεν ''ειδικοί'' στους δήθεν ''άπειρους'' κοκ...lol             I like you girl.... 
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Θελω να σχολασω και να σταματησει να βρεχει. Γαμω το κυριακατικα!
     
  9. Divina

    Divina Regular Member

    Παραπονιαρικο μικρο ιπτάμενο γουρούνι .... Πολλα θέλεις !
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Πετάει κιόλας? 
    Την πουτσίσαμε.... 
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Θέλω να έχω λόγους να γελώ κάθε μέρα και να βλέπω και άλλους γύρω μου να γελούν, όπως γινόταν παλιότερα…
     
  12. Divina

    Divina Regular Member

    LOL