Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Θέλω ν' ανάψεις το μυαλό μου, για να πάρει φωτιά η καρδιά μου...

    Θέλω, ότι θα ήθελες να μου δώσεις από μόνη σου ...Δίχως ν' απαιτώ ( και θέλω ούτε εσύ ν' απαιτείς από μένα )...Και τι θα ήθελα εγώ, στο δίνω να το καταλάβεις στην διάρκεια του "δρόμου" μας...Δίχως να χρειαστεί να μ' ερμηνεύσεις...
    Μόνο μην με φτάσεις στο σημείο, να σκεφτώ καν να σου ζητήσω κάτι, που για μένα θα ήταν πολύ σημαντικό και θα το ήξερες ήδη...Γιατί δεν θα το κάνω...Αφού δεν θα το ήθελα πια...

    Θέλω να μην ξεθάψεις την θεοσκότεινη πλευρά μου...Γιατί αν το κάνεις, δεν θα είμαι ποτέ πια ο ίδιος μαζί σου και ας λάμψει μετά μέσα μου για σένα ένα μικρό φεγγάρι...

    Θέλω να μην επαναλαμβάνομαι...

    Θέλω να κάνουμε διάλογο και όχι παράλληλους μονολόγους...

    Θέλω ανάμεσα μας να μην υπάρχουν εγωισμοί, ψωροπερηφάνιες και "παιχνίδια"...

    Θέλω να είσαι "δίπλα" μου ακόμα και αν το "δίπλα" θα σήμαινε να μένεις έξω από τα "ζόρια", που θα ήθελα ν' αντιμετωπίσω μόνος μου...Γιατί η "μοναξιά" είναι ο μοναδικός δρόμος που γνωρίζω, για ν' αντιμετωπίζω κάποιες καταστάσεις...

    Θέλω όταν με "χτυπάς", που να μου αξίζει η όχι. Να μην ψάχνεις δικαιολογίες, επειδή το κάνεις...Να μην μου λες ότι δεν σ' ευχαριστεί...η ότι δεν ήταν εκείνη η πρόθεση σου...

    Θέλω να με αισθάνεσαι, όχι να με καταλαβαίνεις...Θέλω να με βλέπεις, όχι να με κοιτάς...

    Θέλω να μην με σπαταλάς...Γιατί πλέον ξέρω ότι κανείς και τίποτε δεν είναι αιώνιο...
     
    Last edited: 12 Νοεμβρίου 2014
  2. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    @underherfeet

    Λέγεται κι έτσι:





    (Στο 0.38" έχει και βουδουσουμού στοιχείο).




    Είθεσται τα νήματα να χαλάνε στη δεύτερη σελίδα. Στη δεύτερη δημοσίευση μπορεί να είναι και νέο παγκόσμιο ρεκόρ...

    @peleas και @Tenebra_Silente είχατε κάτι να πείτε και το είπατε με λόγο ηδυσμένο.
     
  3. @no_Taboo , είσαι μέγας γαλίφης. Το σωσες....χχαχαχα
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @no_Taboo ίσως επειδή τον @peleas τον γνωρίζω και εκτός φόρουμ...Πάντα ίσως και να μπορούσα να πω ότι και για εκείνον ισχύει ότι και για μένα...Ότι είχαμε κάτι να πούμε, ναι...Αλλά όχι να "πούμε"...Ως προς τα Θέλω τα δικά μου...Ο Θηβαίος τα "ζωγράφισε" πολύ καλύτερα από μένα σε κάποια περάσματα ενός τραγουδιού του...


    Μες στα σύννεφα, ζωή μου
    μακριά απ’ τη φυλακή μου να με πας
    Να μ’ αγγίζει ο αέρας,
    σαν το ξύπνημα μιας μέρας να γελάς.
    Να κουρνιάζω στο πλευρό σου,
    μες στο παραμιλητό σου να με βρεις.

    Ας ερχόταν ένα βράδυ
    να `χε φως κι όχι σκοτάδι να το ζεις.
    Να μπορώ να σου γελάσω
    κι ύστερα να προσπεράσω.


    Υ.Γ. Συμφωνώ με τον @peleas ότι είσαι μεγάλη "μούρη"...Σαν καλός Καβαλιώτης που είσαι χαχαχα ( Σας γνωρίζω πολύ καλά χαχαχα )  
     
  5. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    @peleas , μα... είναι γνωστό ότι θέλω να γίνω γαλίφης στη θέση του γαλίφη!  

    @Tenebra_Silente , εγώ δε χρησιμοποίησα εισαγωγικά. Είχατε κάτι να πείτε αμφότεροι και το είπατε και μάλιστα όμορφα! Αυτά!


    @Αμφότεροι, δεν αντιλαμβάνομαι γιατί το εκλάβατε ως γαλιφιά, αλλά έτσι είναι, αν έτσι το θέλετε.  

    ΥΓ Μακριά από Καβαλιώτες @Tenebra_Silente ! Μακριά!
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Xαχαχα, τα εισαγωγικά επειδή εγώ τουλάχιστον δεν έχω συνηθίσει στις φιλοφρονήσεις που στ' αλήθεια δεν είναι μπηχτές...Πόσο μάλλον εδώ μέσα...Γι' αυτό σου ζητώ συγνώμη...Άσχημο πράγμα η καχυποψία...Ως προς τους Καβαλιώτες...Συγχώρα με αλλά τους προτιμώ κοντά...Είχα δει ότι είχες δηλώσει την συγκεκριμένη πόλη σαν κατοικία σου...Μάλλον δεν είσαι γηγενής και έχεις διαφορετικές εμπειρίες από τις δικές μου...

    Υ.Γ. Ζητώ συγνώμη στον νηματοθέτη για το Ο.Τ. 
     
  7. Δεν τρέχει τίποτα. Το καλό χιούμορ ποτέ δεν είναι off topic...  
     
  8. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Αληθές, αλλά δε συνηθίζω τις μπηχτές. Λογική, ελέω γραπτού λόγου, παρανόηση, εφόσον δε γνωριζόμαστε!

    Είμαι και το χαίρομαι, αλλά αυτό δε σημαίνει πως δεν τιμώ το γνώθι σαυτόν!  

    Αφού τον καλοπιάνουμε, δε μας λέει τίποτα!  
     
  9. aethereal

    aethereal Guest

    υπο την απειλη του θελω
    σου ετεινα προσεγγιση
    αλλα ηδη χαιρετισμο μου εστελνε το χερι σου
    απογειωμενο σε υψος ασφαλειας του
    πανω απο δυο χιλιαδες ποδια υπολογιζω

    αξιον αποριας τα καταφερα
    τηλαισθαντικος αεροπειρατης να μπω
    στον εναεριο χωρο του
    και σημαδευοντας το με το μακρυκανο
    κυνηγετικο αιφνιδιασμο
    να χασει υψος το αναγκασα
    και μες στο χερι μου να προσγειωθει

    (κικη δημουλα)

    και αφιερωση στον Ν.Ρ
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΗΣΩ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ, ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ !
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Όπως κι αν τα βλέπετε τα θέλω σας, παρακαλούμε θερμά να αναφερθείτε σε αυτά και μόνο. Τα άλλα είναι θεωρίες που μπορείτε να πραγματευτείτε σε κάποιο άλλο νήμα.
     
    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2014
  12. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Παρακαλώ και εγώ θερμά να λέτε σε όλους το ίδιο, κάθε φορά που κατά την γνώμη σας ξεφεύγει κάποιος από το θέμα του νήματος και όχι μόνο σε μένα. Τα δικά μου θέλω τα βλέπω με αυτόν τον τρόπο και σ' αυτό αναφέρομαι. Αν δεν μπορείτε να το κατανοήσετε, δεν μπορώ να σας βοηθήσω περισσότερο. Σας ευχαριστώ.