Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. Aρχικά μπορεί να φανείς έτσι στα δικά τους μάτια. Αργότερα όμως, και εφ' όσον σε ενδιαφέρει η γνώμη τους για σένα, θα τους δοθεί η ευκαιρία να καταλάβουν οτι είσαι συνεπής, αληθινή και ότι νοιάζεσαι. Βάζω όρια δε σημαίνει αδιαφορώ.
     
  2. Θέλω να αποκτήσω ενυδρείο για τον ίδιο λόγο.
     
  3. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Fernando Antonio Nogueira de Seabra Pessoa

    Είναι η εξομολόγηση μου, κι αν δε λέω τίποτα, είναι που δεν έχω τίποτα
    να πω. Τι μπορεί δηλαδή να εξομολογηθεί κανείς που να αξίζει τον κόπο
    ή που να είναι χρήσιμο;
    Αυτό που μας έχει συμβεί, είτε συνέβη σ' όλον τον κόσμο είτε μόνο σ' εμάς.
    Στην πρώτη περίπτωση δεν έχουμε τίποτα το καινούριο να πούμε,
    στη δεύτερη κανείς δεν μπορεί να το καταλάβει..
     
  4. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor


    Συμφωνω μαζι σου, αλλα δεν ειναι τοσο απλο. Η κυβερνηση παιρνει μετρα για το καλο μου, ο ιδιοκτητης μου βαζει αεριο στο σπιτι για να ειμαι καλυτερα λεει, αλλα απαιτει να παω αυπνη στη δουλεια γτ τωρα βολευει. Στη δουλεια εχω βαρδιες με διαφορα 12ωρου για το καλο μου επισης. Σε ολους αυτους εχω εκφρασει και τη δυσαρεσκεια και οτι δεν τα θελω ολα αυτα, αλλα φυσικα ο καθενας κανει αυτο που θελει, γτ πρωτιστως ετσι τον βολευει , ασχετα το τι λεει..
     
  5. Εχεις δίκιο. Σε κάποιες περιπτώσεις διαπραγματευόμαστε μεν (π.χ. ζητάς από τον ιδιοκτήτη να σου πληρώσει το ξενοδοχείο για όσες μέρες διαρκούν οι εργασίες, από τον εργοδότη να σου δώσει επιπλέον ρεπό αργότερα κ.λ.π.), αλλά οι άλλοι είναι σε θέση ισχύος. Τότε κάνουμε απλώς υπομονή...
     
  6. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

       
    Ευχαριστώ πολύ! Κι εσείς να είστε καλά για την ευγενική και γλυκειά απάντηση  
     
  7. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    Madeleine Rk , αν δεν στηριζουμε με την ζωη μας οτι λεμε.... Απλα λεμε .... εχεις απολυτο δικιο..
     
  8. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Θέλω. ... μα δεν ξέρω αν το ποθώ επαρκώς !!!
    ________________________________________________________

    Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα.


    Ό,τι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά.

    Ν. Καζαντζάκης
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Θέλω μπανιέρα με παγάκια και μετά γιαούρτι του Κορρέ από το ψυγείο.... 
    Ααααα ναι, και μασάζ στα ποδαράκια... 
     
  10. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    θελω μπανιερα με παπακια.. αφρολουτρο μπειμπη,
    και ενα μπολ παγωτο σοκολατα...
     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Έχω μπανιέρα, έχω παγωτό, μου λείπει ένας μασέρ για τα πόδια.  
     
  12. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    αν δεν εχεις παπακια !!!! δεν κανουμε τιποτα.... ξερω να κανω μασαζ .. υπο προιποθεσεις.. αλλα χωρις παπακια.. τσου