Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. Soraya

    Soraya Guest

     
     
  2. αυτό που ακριβώς μου χαρίζεται. λατρεία από μακρυά.
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αφού "μερίμνησε" ο νηματοθέτης χαχαχα...Τώρα μπορώ ν' αφήσω κάτι που είχα γράψει πριν...
    Αλλά που δεν είχα αφήσει, για να μην σε "καπακώσω"...

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Θα ήθελα κάποιος να στα δώσει λίαν συντόμως και με όλη του την καρδιά...
    Γιατί αυτό σου το θέλω, είναι ένα απ' τα πιο αληθινά, θαρραλέα και "ζεστά" πράγματα έχω διαβάσει εδώ μέσα τους τελευταίους μήνες.... 

    Vanilla ή όχι στα μελομακάρονα μου χαχαχα... 
     
    Last edited: 23 Δεκεμβρίου 2015
  4. Εσύ και ο Θεός...
     
  5. Η εκδίκηση της βανίλιας είναι ότι πάει παντού.
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    ευχαριστώ πολύ...
     
  7. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Θέλω να γελάς μαζί μου και εγώ μαζί σου.
    Θέλω να ζηλεύει ο ένας τον άλλον τόσο έτσι ώστε να κρατάμε την φλόγα δυνατή.
    Θέλω να με θέλεις όπως είμαι.
    Θέλω να διαβάζεις εφημερίδα, παίζεις PS ή οτιδήποτε σ'ευχαριστεί και εγώ να κυκλοφορώ κάνοντας διάφορα και να γελάς μαζί μου.
    Δεν θέλω να με λες αγάπη μου, καρδούλα μου κλπ κλπ προτιμώ πιο υβριστικά "παρατσούκλια".
    Τέλος, θέλω να με κάνεις βόλτες με το αυτοκίνητο τα βράδια σε έρημους δρόμους χωρίς φώτα.
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Θα ήθελα εκείνοι/ες που με θυμήθηκαν/θυμούνται, μόνο όταν θα ήθελαν κάτι ( πέοντα, πλάτη για να "κλάψουν", εξυπηρετήσεις κλπ ).
    Να μην μου στείλουν τις κλασικές και πανηλίθιες εορταστικές ευχές, μην και κλείσει το "παραθυράκι" που μόνο στο μυαλό τους, θα ήταν ακόμη μαζί μου ανοιχτό.
    Γιατί έχω βουλώσει για τις αφεντομουτσουνάρες τους και την παραμικρή μου "χαραμάδα" εδώ και καιρό.
    Θα ήθελα τα σύκα σύκα και τα μούσμουλα μούσμουλα, πάντα και όσο είναι ο καιρός τους.
    Αφού τις μετάνοιες και τις "αργοπορίες" τις είχα πάντα χεσμένες.
    Κι ένα τελευταίο θέλω πάντα σχετικό, να σταματήσουν πάντα εκείνοι/ες να ρίχνουν νερά στον "τάφο" μου.
    Αφού για κείνους/ες διάλεξα να "ψοφήσω", για να πάψει να μ' ενοχλεί η αρθρίτιδα της παρουσίας τους.  
     
  9. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Κακος;  
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ειλικρινής μέχρι σιχάματος. Και τέτοιος θα ήθελα να μείνω.
    Δεν έχω πολλά προτερήματα κι εκείνα τ' απειροελάχιστα δεν θέλω να τα χάσω.   
     
  11. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Θέλω παστουρμά από το Αραπιάν. Θα πάω να ψωνίσω αύριο.
     
  12. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Θα ήθελα να ταξιδέψω στην Ιαπωνία. Μεγάλο όνειρο μου.