Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θάθελα.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Τhe Enchanter, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Θα ήθελα επιτέλους ο κόσμος να κυβερνηθεί από άνδρες και όχι ανδρείκελα, πιόνια των γυναικών τους, σκλάβων των σεξουαλικών τους ορέξεων. Που να σέβονται τα παντελόνια τους και αυτά που λένε αλλά και πολίτες που επίσης να είναι συνειδητοί και να καταλαβαίνουν τις ευθύνες της συμπεριφοράς και των πράξεών τους, στην καθημερινή ζωή και στις καλπικές και όχι κάλπικες επιλογές τους.  
     
    Last edited: 4 Ιουνίου 2007
  2. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Θα θελα...

    μια εβδομάδα χωρίς υποχρεώσεις,
    χωρίς δουλειές
    χωρίς ρολόι,
    χωρίς έννοια για τίποτε!
    Μόνο Εκεινος και γω... !!
     
  3. Eri

    Eri

    Σε κατασκηνωση, μαζεμενοι εξω απο τη σκηνη καταναλωνοντας τονους σπορακια με το φιδακι να καιει κ τη χαρακτηριστικη μυρωδια να μας σπαει τη μυτη, οι μαμαδες να συζητανε για τα παντα, εμεις τα μικρα να παιζουμε η να μαλωνουμε και ενα ραδιο να παιζει τετοια αγαπημενα τραγουδια.......Τι ωραιες εποχες πραγματι κ δε στεναχωριεμαι που περασαν αλλα χαιρομαι που εζησα οτι εζησα  

    Αν θα θελα κατι.....χμμμμ....
    Να μη σταματησει να με εκπλησει η ζωη με τις αποκαλυψεις της.......
    Ο κοσμος ειναι τοσο μικρος......Και διασκεδαζω πραγματικα οταν γνωριζω καποιον/α και ανακαλυπτουμε οτι μπορει πριν πολλα πολλα χρονια να βλεπαμε μαζι καραγκιοζη η να παιζαμε τσουβαλοδρομιες το καλοκαιρι στην προαναφερθεισα κατασκηνωση  

    Α ναι κ κατι αλλο θα ηθελα......
    Να θυμαμαι προσωπα και ονοματα καλυτερα......  
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Να ημουν καπου αλλου...
     
  5. Lady_D_Arbanville

    Lady_D_Arbanville Regular Member

    Απάντηση: Θάθελα.....

    να ημουν... ΕΚΕΙ και μονο ΕΚΕΙ!
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    δύο χιλιάδες ευρό για να ξυπνήσω χαρούμενος  
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    ticket για τη συναυλία του Alice Cooper , please σας παρακαλώ... :|
     
  8. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    ... να μην μπουρδουκλώνονται όλα , όταν νόμίζω ότι τα έχω βάλει σε μια τάξη!!

    μου τη δίνει!!!!!!!! γκρρρρρ  

    (και δεν έχει και θυμωμένο ανθρωπάκι -μου τη δίνουν τα μη θυμωμένα smilies!!!!$&^&!@@*^%*!)


      xaxa μ΄έκανα και γέλασα πάλι...!! 
     
    Last edited: 13 Ιουνίου 2007
  9. blindfold

    blindfold Contributor

  10. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Ρε δεν είμαστε σοβαροί λέω εγώ ...     
     
  11. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Ναι αλλά δεν θα ήταν πολύ βαρετή η ζωή μας αν όλα έμεναν όπως τα είχαμε φτιάξει,
    τακτοποιημένα;

    Άσε που όταν έρθει πάλι το χάος, προσωπικά χαίρομαι μιας και μ'αρέσει να τακτοποιώ  .
    (παρόλαυτά βαριέμαι να συγυρίζω κάθε μέρα το σπίτι μου...οπότε συγυρίζω άλλα πράματα, το μυαλό μου, το pc μου, τη ζωή μ κτλ κτλ )

     
     
  12. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Θα'θελα να μην νομίζω πως βρίσκομαι σε thread και να απαντάω στην λογική εκείνου,
    ενώ βρίσκομαι σε άλλο και να αναγκάζομαι να κάμω quote το λάθος για να απαντήσω έστω
    μια φορά σωστά...!