Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θάθελα.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Τhe Enchanter, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. Constan

    Constan Regular Member

    εγω θα θελα να ηταν 23 ιουνιου
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα ηθελα, και το λεω απιστευτα σοβαρα, ο μεγαλογιατρος αδελφος μου να μην ηταν τοσο καθικι, αφου τσεπωσε τα 40.000 ευρω που μου ειχαν αφησει στο μεριδιο μου οι συχωρεμενοι οι γονεις μου.
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    θα'θελα να είχα δίπλωμα οδήγησης!!!
     
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Εγω στη θεση σου θα ηθελα πραγματικα να πετυχαινα τα κανελοννια αυριο  
     
  5. zou

    zou

    Απάντηση: Re: Θάθελα.....


    εχει ομως μια βαση αυτο που λεει, αν δεν πετυχει τα κανελονια, μπαινει στο αμαξι της και φευγει... Μεχρι να παρει ταξι να φυγει, θα ειναι αργα......

    Εγω παλι θα ηθελα να μπορουσα να εχω 72 ωρες για να ξοδεψω και να μην κοιταζω το ρολοι μου!!!!!!! Μπορω???????????
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor


      

    ...να σου πω,ψήνομαι να μην τα πετύχω!!! 
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Πες του καλοφαγωτα και πιες και ενα ποτηρακι στην υγεια του!!!


    Εσυ παντως κερδισμενη βγηκες!!
     
  8. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Θά'θελα να μην τα κρατάω όλα μέσα μου (μαλακία μου) αλλά και που όταν μηλάω τι καταλαβένω? ουφφ

    ααα Επίσης θα' θελα 1 μήνα διακοπές στην Ισπανία μαζί με την Αγαπημένη μου!   (Πολλά ζητάω γμτ)
     
    Last edited: 9 Φεβρουαρίου 2008
  9. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Θάθελα.....

    Ναι!!
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    .. να ξυπνήσω με ένα κολάρο ,και να είμαι ιδιοκτησία μιας στριμένης σαδίστριας ,ευτηχώς δεν πραγματοποιήτε αυτή η ευχή !

    επίσης θα θελα να μπορουσα να απαντησω στο pm τωρα αλλα δεν δικαιούμε άλλα μυνήματα !  
     
    Last edited: 10 Φεβρουαρίου 2008
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΩΛΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ !!!!!!........
    αν το κανει αυτο με τα καρυδια .... φανταστειτε τι θα κανει με τον π.... σας ....

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. shelly

    shelly New Member

    Απάντηση: Θάθελα.....

    Να παω στην Χαβαι....