Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλει να Τον χαρτζιλικώνω. Τον κάνει αυτό λιγότερο Αφέντη?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος rea.., στις 23 Μαρτίου 2021.

  1. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Στην σημερινή κοινωνία και οικονομικό γίγνεσθαι, το ίδιο ισχύει και από πλευράς του. Η όχι? Μηπως πρέπει, θα ξαναπώ, τα χρηματα να βγουν από την εξίσωση, ως προϋπόθεση ύπαρξης μιας ασύμμετρης σχέσης?
    Με την εννοια πως αν υπάρχουν καλως και υπάρχουν, αλλά η ύπαρξη τους δεν είναι αποτρεπτική προϋπόθεση, για να δημιουργηθεί μια D/s ή M/s σχέση?
     
    Last edited: 24 Μαρτίου 2021
  2. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    Αγαπητή gaby και λοιποι συμφορoυμητές και συμφορούτησες..υπάρχει ενα gap εδώ...εγώ αγαπάω τη δουλειά μου, τη λατρεύω, δεν ειναι δουλεία αλλά προέκταση του εαυτου μου, δεν είναι τι έχω αλλά τι ειμαι..γιατί αυτό είμαι..και τι γίνεται με όλες αυτές τις γυναίκες; Δεν μπορούν να είναι υποτελής σε έναν άντρα; αυτό λέμε;
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2021
  3. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Οι πιθανότητες να συμβεί είναι 90% σε ηλικίες που η γυναίκα είναι 40 + και έχει μεγάλη διαφορά από τον Κ πχ 15 χρονια+ . Και χωρίς να θέλει ο Κ ή να επιθυμεί κάτι παρόμοιο όλες θέλουν να φροντίσουν..
    Για να μην ειμαι απολυτος τουλαχιστον απο προσωπικες εμπειρίες.
     
  4. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    από που τις μάζεψες τις πιθανότητες;
     
  5. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Απο εκει που τις μαζευουν ολοι τις πιθανοτητες ...
    Προσωπικη εμπειρια το ξανατονιζω.
     
  6. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    Αν ήταν χρημαστιριο θα αγόραζα και ας μην το ξέρει..νομίζω τα λέει όλα..και είναι και ντροπαλός θα με μισήσει..
     
  7. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Απάντησες ορθά και όμορφα χωρίς στερεότυπα και αδυναμίες.
     
  8. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    ελπίζω να πληρώνεις τα καύσιμα lol
     
  9. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Το τι πληρώνω είναι δικό μου θέμα και το τι πληρώνει ο καθένας . Η κάθε σχέση είναι διαμορφωμένη σε διαφορερικά πρότυπα. Αν πληρώσεις το καύσιμο δεν σε κάνει Κ ή αν σου πληρώσει το ντιζελ δεν σε κάνει λιγότερο Κ.
    Βδσμ ή όχι έχει να κάνει με την ηθική των ατόμων εκείνων που εμπλέκονται στην κάθε κατάσταση..
     
  10. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    βρε όταν μιλάμε για χρηματιστήριο μιλάμε για Κ; σοβαρευτείτε πια..
     
  11. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Δεν ξέρω τι εννοείς ως χρηματιστήριο .. ίσως να καταλαβαίνω το ίδιο. Τελείωσα με αυτό το νήμα . Αποσύρομαι. Καλό βράδυ να έχεις να χαμογελάς..
     
  12. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    το ίδιο χαμογελο να έχεις καλό ξημέρωμα
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2021