Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλω να το κόψω..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 21 Φεβρουαρίου 2008.

  1. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Αγαπητέ υπάρχει ένα άλλο thread σχετικό με το κάπνισμα.Διάβασε αυτό που έγραψα και ελπίζω να το κόψεις...
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    Για δώκε...
     
  3. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    μονο με συνταγη γιατρου παει αυτο ε ?
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    Ναι..και είναι και ακριβούτσικο...
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    Υπαρχουν και οι τσιχλες Nicorette.Μονο που πρεπει να μασας αργα αργα γιατι μπορει να προκληθει ναυτια.Και δεν ειναι ιδιαιτερα ακριβες(ειδικα αν συγκριθει το κοστος με αυτο του καπνισματος).
    Καλη επιτυχια.
     
  6. zinnia

    zinnia Contributor

    θέλω κι εγω να το κοψω, αλλά να μη γινω τόφαλος μετα, βαζοντας στο στομα μου ο,τι να ναι για να αντισταθμίσω την έλλειψη του...

    ψιτ..μην αρχισετε (Ερι σε σενα το λεω !!!!!   ) σχολια απο τους συνειρμους που θα κανετε..


      

    ΥΓ. ινκο ολα θα πανε καλα..δεν ξερω πώς, αλλα θα πανε  
     
  7. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    ναι Κωνσταντινε, για να το γραψεις σε βιβλιαριο και να εχεις εκπτωση, γιατι ειναι ακριβο (γυρω στα 50 ευρω το ενα κουτι..)..αμα ομως θες μπορει και να το παρεις χωρις συνταγη γιατρου, οποτε το πληρωνεις στο ακεραιο..
     
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    και με ποσα κουτια το κοβεις ?
     
  9. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    πως πάει η προσπάθεια;;; Από ότι έχω ακούσει αν κρατηθείς την 1η βδομάδα... μετά όλα είναι πολύ εύκολα... 7 με 10 μέρες υπομονή και τέλος!   Καλή επιτυχία!  
     
  10. thanasis

    thanasis Contributor

    Καλή επιτυχία, φίλε Incomplete_!

    Εγώ τα κατάφερα πριν δυόμισυ χρόνια, μετά από καριέρα 13 ετών ως καπνιστής. Χρησιμοποίησα πολύ το stimulus control και δεν χρειάστηκε τίποτε άλλο πέρα από απόφαση, απόφαση, απόφαση!

    Περιττό να σου μιλήσω για τα ωφέλη σε σωματικό, ψυχολογικό, αισθητιαριακό, οικονομικό επίπεδο. Τα γνωρίζεις καλά ήδη. Όμως να ξέρεις οτι είναι ΠΟΛΥ πραγματικά.

    Καλή δύναμη εύχομαι!  
     
  11. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    θα χρειασθεις 3-4 κουτια περιπου..η ολη "θεραπεια" κραταει 3 μηνες..
     
  12. female

    female Contributor




    Μην πεις "Θα τραβήξω μια τζούρα μονάχα, δεν τρέχει τίποτα". Μια τζούρα είναι αρκετή για να το ξαναρχίσεις ακόμα και μετά από κανα-δυο χρόνια.

    Οι δυσκολότερες μάχες είναι με τον εαυτό μας.