Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλω να το κόψω..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 21 Φεβρουαρίου 2008.

  1. latexduck

    latexduck Contributor

    δεν θα το κόψεις μαχαίρι, λίγο λίγο, και οι τσίχλες δεν κάνουν τπτ!
     
  2. sw

    sw

    ΑΥΤΟΝ ^ να ακους ινκο,

    ειμαστε μαζι σου συνεχως!!!!!! και το ξερεις !

    σε ξερω απο τα ποστ σου , και ειμαι σιγουρος πως το 'χεις !!! U rull!!! bro.!!! U 've done it!
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μολονοτι ΔΕΝ θελω να το κοψω, εν τουτοις σε συγχαιρω για την προσπαθεια σου!
     
  4. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

    Λοβοτομή φίλε μου. Ή ηλεκτροσόκ. Μετά από 48 ώρες αποχής από το τσιγάρο, ο οργανισμός σου έχει αποτοξινωθεί και δεν το έχει πιά ανάγκη. Δυστυχώς είναι δύσκολο να κόψεις τη συνήθεια των δύο δακτύλων που πρέπει κάτι να κρατάνε και ακόμα πιό δύσκολο είναι να το βγάλεις από το μυαλό σου.

    Εννέα μήνες εγκυμοσύνη και έξι θηλασμός, ούτε που το μύριζα. Αλλά μόλις βγήκα από το γιατρό με τη συνταγή για τα χάπια να κόψω το γάλα, μία που μπήκα στο φαρμακείο και μία που πήγα στο περίπτερο.

    Κουράγιο. Δοκίμασε βαλεριάνα για τα νεύρα και κόψε και τον καφέ. Βοηθάει!!!!
     
  5. kali crow

    kali crow Guest

    εγω μια φορα προσπαθησα που με πιεζε ο πατερας μου και κρατησα 3 μηνες,μα εγινα αντικοινωνικη,περνουσα ολη μερα στο δωματιο μου,ετρωγα μονη μου γιατι δεν ηθελα ναβλεπω κανεναν,ετρωγα τα νυχια μου μανιωδως,πηρα 6 κιλα απο τα φαι που εκανα και κοντευα να σκοτωσω ανθρωπο εαν μου μιλουσε απο τα νευρα....
    συμπερασμα: το τσιγαρο το κοβεις ΜΟΝΟ εαν το εχεις παρει ο ιδιος αποφαση και πεις οτι δε παει αλλο.
     
  6. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    Καλο κουραγιο!
    (Και να αφηνεις τους αλλους να το απολαμβανουν χωρις να αρχιζεις κηρυγματα  )
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    Προσπάθεια 2η!!! (ή και 25η !!!  ) ..

    Κάθε συμβουλή από πρώην καπνιστές πολύτιμη   
     
  8. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    Κλείσε το νήμα.
     
  9. naida

    naida Regular Member

    Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    Τουλάχιστον προσπαθείς.
    Θα αποτύχεις αρκετές φορές αλλά που θα πάει θα έρθει εκείνη η φορά που θα τα καταφέρεις.
    Προσωπικά λίγες φορές έχω προσπαθήσει να το κόψω.
    Ενώ το είχα κόψει για βδομάδες επηρεάστηκα και κατρακύλησα από παρέα που κάπνιζε.
    Σκέφτηκα πως θα καπνίσω ένα-δυο και πως μετά θα συνέχιζα να μην καπνίζω αλλά έκανα λάθος.
    Συμβουλή μου είναι να αλλάξεις συνήθειες.Μείωση του καφέ αν θέλεις αντικατέστησε το με τσάι.Να μη βγαίνεις στις αρχές με άτομα που είναι καπνιστές αλλά να προτιμάς τους αντικαπνιστές.Επίσης αν μπορείς να κάνεις κάποιου είδους έντονης γυμναστικής να εξαντλείσαι τελείως και μετά να πέφτεις για ύπνο(Εντάξει αυτό ίσως να είναι ακραίο   )
    Καλή επιτυχία εύχομαι  
     
  10. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member


    GAMOTO!

    και εγώ που πίστευα οτι αφορούσε κάτι πιο ενδιαφέρον!     
     
  11. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    Κάπνισμα=επίκτητη παρά φύση ανάγκη την οποία απόκτησα βιάζοντας τον εαυτό μου στην προσπάθεια να αποκτήσω μία ταυτότητα που δεν είχα(το παιδάκι πούθελε να περνιέται για άντρας).
    Μετά από αρκετή προσπάθεια κατάφερα να αποκτήσω την ανάγκη αυτή και να χαρακτηρίζω την κάλυψη-ανακούφισή της απόλαυση!
    Κι αν υποθέσουμε ότι είναι απόλαυση όχι παραπάνω από 2-3 τσιγάρα ημερησίως είναι αυτά που άντε και τα απολαμβάνω



    Λέω να πω και λίγα ακόμη αλλά άστο για πιο κάτω
    warning παρακαλώ καπνιστές που δεν έχουν διάθεση να κόψουν το τσιγάρο να μην τα διαβάσουν μπορεί ναι ενοχληθούν
     
    Last edited: 13 Φεβρουαρίου 2009
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Θέλω να το κόψω..

    Jimboy :Σήμερα το μεσημέρι  

    σένσουαλ:βρίσκω για εσένα εξίσου ενδιαφέρον,αυτό που θεώρησες ενδιαφέρον  
     
    Last edited: 13 Φεβρουαρίου 2009