Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 25 Φεβρουαρίου 2007.

  1. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    γιατί δεν θέλει να περασουμε ένα "αποχαιρετιστήριο" weekend στο σπίτι του???  
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    πώς γίνεται να μην μπορεί να ολοκληρώσει (χύσει   ) κάποιος επειδή...ίδρωσε?και να συνεχίζει,να συνεχίζει...

    απαπα,μακριά από μας!! 
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    επίσης, πόσο βλαμμένος πρέπει να είναι κάποιος ώστε να χωρίσει την κοπέλα του μετά από 17(!)χρόνια σχέσης,επειδή βρήκε άλλη?
    και αυτή πως θα αναπληρώσει όλα αυτά τα χρόνια? 

    fuck buddies for ever!!! 
     
  4. DiDi

    DiDi Regular Member

    Γιατί όλοι με βλέπουν σαν το καλό παιδί???? Και αφού είμαι καλό παδιί γιατί είμαι μόνη????

    Γιατί πάντα κοιτάω την ευχαρίστηση των άλλων και έπειτα τη δική μου????
     
  5. MiB

    MiB Regular Member


    μήπως σε θεωρούν όλοι.. "δεδομένη";
     
  6. DiDi

    DiDi Regular Member


    ευτυχώς για εμένα και δυστυχώς ίσως για τους άλλους μόνο "δεδομένη" δεν μπορεί να με θεωρήσει κάποιος...
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Στο Sex and Relationships έχει ένα νήμα σχετικά με τα "καλά παιδιά". Αν σ' όσα γράφονται αναγνωρίζεις τον εαυτό σου, άρχισε να ανησυχείς
     
  8. MiB

    MiB Regular Member

    good for you.. συνήθως έτσι αντιμετωπίζονται τα "καλά παιδιά", εξ' ου κι η ερώτηση..
     
  9. atasai

    atasai Regular Member

    Ψεύτρα! Βλέπουμε τι κάνεις στο avatar!
     
  10. Laoura2008

    Laoura2008 New Member

    Re: Απάντηση: Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..

    Φοβερο ερώτημα. Εγω ταπεινώνω το φύλο. Βασικά θεωρω κατώτερους τους αντρες σε όλα τα επίπεδα.
    πνευματικά, βιολογικά... όλα.  
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..

    Συμφωνώ απολύτως. Ειδικά όσοι, όπως η μαμά μου, ισχυρίζονται πως είναι γυναίκες.
     
  12. Elysium

    Elysium Contributor

    Is there another way to live?
    'Cause it's the only way to die...