Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 25 Φεβρουαρίου 2007.

  1. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    1) Αρκετοί/ες έχουν ιδέα, του τι θα πει αφύπνιση στο κινητό?
    2) Πόσοι/ες βουδουσουμιάρηδες/ες πιστεύουν, ότι ζουν κάτω από ένα γυάλινο θόλο τελείως αποκομμένοι/ες απ' την πραγματικότητα?
    3) Το "σωστό/αληθινό" βουδουσουμού είναι κάτι ανάμεσα στον Κυνόδοντα και στις Άλπεις του Λάνθιμου?
    4) Πόσοι/ες Κ χρειάζονται για ν' αλλάξουν ένα υ? Κι ένα υ πόσους/ες Κ αλλάζει, χωρίς να του χρειάζεται καμία βοήθεια απ' άλλα υ ( πόσο μάλλον η γνώμη των Κ που αλλάζει )?
    5) Τ' ότι το βουδουσουμού είναι εγκεφαλικό "παιχνίδι", σημαίνει ότι για να χρησιμοποιήσουμε το cane/crop/κτλ, πρέπει πρώτα να το δέσουμε/στερεώσουμε στην καρκάλα μας?
    6) Τι νόημα έχει να "συζητάς" ή να κάνεις ερωτήσεις, αν ξέρεις ήδη, ότι την γνώμη των άλλων την έχεις γραμμένη ή ότι θα γνώριζες τις απαντήσεις?
     
    Last edited: 17 Ιανουαρίου 2016
  3. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Να παραγγείλω η να μαγειρέψω;   
     
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  5. Soraya

    Soraya Guest

    άραγε ο @thief να με ρώτησε αν ξέρω να ανοίγω φύλλο για πίτα για να μου ζητάει μετά πίτα με κορτάρι;;;; πφφφφφφφφφφφ
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Δεν απανταω κρατιεμαι χεχε  

    ΥΓ. Ενας Κ σαν εμενα πρεπει να ξερει να διαχειριζεται τα παθη του και να μην παρασυρεται     
     
  7. Soraya

    Soraya Guest

    ακριβώς... γιατι μετά θα αμφισβητηθεί η κυριαρχία σου και άντε να ξορκίσουμε το κακό
     
  8. Voyager

    Voyager Regular Member

    -Πόσα χρόνια ακόμη θα συνεχίσω να προσποιούμαι πως είμαι άντρας; Γιατί είμαι τόσο δειλή;

    -Γιατί αυτά που με καυλώνουν να είναι και αυτά που με πονάνε;

    -Πόσο χειρότερη θα ήταν η μουσική μου χωρίς μουσική;
     
  9. Αν όλα εδώ μέσα γίνονταν για το σεξ, θα έλεγα πως είμαστε κοντόθωροι.
    Αν όμως όλα γίνονται για το μέγεθος του Εγώ μας, φοβάμαι πως είμαστε αλλήθωροι...
     
  10. Γιατί πληγώνομαι συνέχεια? Γιατί πληγώνω άλλους? Γιατί ο εγωισμός υπερνικά την λογικη?γιατί δεν φτανω ποτε σε οργασμό.? Είναι Ίδιο όταν λέμε τελειώνω,χυνω και φτανω σε οργασμο?γιατί να είναι τα πράγματα τόσο δύσκολα.? Γιατί τρώω όλη μέρα σαν ζώο? Γιατί δεν μπορώ να διαχειριστώ κάποιες καταστάσεις που μου εξηγεί ότι είναι απλές και εγώ τις βλέπω βουνό? Πως μπορώ να κρατηθω και να μην τον εκδικηθώ όταν με πλήγωσε τόσο? Η εκδίκηση θα με κάνει να νιώσω καλύτερα? Τι να μαγειρέψω σήμερα? Γιατί ενώ είμαι σε δίαιτα σκεφτομαι να κάνω γλυκό? Τι να κάνω για να γυρίσει ο χρόνος πίσω? Πως να συμπεριφερθω απο δω και περα?πως τα αφήνεις όλα πίσω και συνεχίζεις?γιατί να είμαι και κοντή,χοντρή και ανοργασμικη.? Γίνεται να αλλάξω τα μαλλιά μου από κόκκινο σε καστανό με μια μόλις βαφή η θα γίνουν πορτοκαλί? Γιατί δεν θέλω να σηκωθω απο το κρεβατι? Γιατί όλοι μισούν τα brat? Γιατί ενώ όλοι μισούν τά brat θέλουν να τα "δοκιμάσουν "?γιατί τα μέλη που είναι γραμμένα στο φόρουμ είναι χιλιάδες και αυτά που συμμετέχουν μετριούνται στα δάχτυλα του ενός χεριού? Μπαίνουν εδώ όσοι θέλουν να γαμησουν? Γαμανε τελικα? Γιατί το λίπος συσσωρεύεται στα κωλιά μου? γιατί δε μου μιλάει? Γιατί τα καλώδια από τους φορτιστες είναι πάντα τόσο κοντά? γιατί μου αρέσει η βία στις ερωτικές μου επαφές? Γιατί να μην είμαι σαν την φίλη μου που το πιο extreme που κάνει είναι σεξ με αναμενα φωτα?
    Γιατί πάντα μέχρι τις είκοσι του μήνα ξεμενω απο λεφτά?
     
  11. Γιατι κλανει το γατι;