Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 25 Φεβρουαρίου 2007.

  1. Μήπως έχω κατάθλιψη? Πως περνάει? Αφού δεν τελειώνω ποτε πως ηρεμεί αυτός ο οργανισμός?! Αφού δεν ηρεμεί ποτέ αυτός ο οργανισμός.. με λες και αγαμητη 32 χρονια!?! Πόσο καιρό κάνουν για να μεγαλώσουν δέκα εκατοστά τα μαλλιά? γιατί τα νύχια από τζελ δεν μου κρατάνε πάνω από δύο βδομάδες? Γιατί υπάρχει τοση κακία στον κόσμο? Γιατί φοβάμαι να πάω σε συναντήσεις μελών.? Γιατί μου ζητάνε ολοι το fb μου? γιατί κάποιος που δηλώνει straight να εμπλακεί σε cyber σεξ με κάποιον κυριαρχικό άντρα? Γιατί κολλάει το τσατ?
     
  2. Γιατί να σε έχω ανάγκη? Πως να χάσω λίπος απο την μέση? πως φοράνε στρινγκ χωρίς να τους ενοχλεί? Υπάρχει τρόπος να ξυριστω στην ευαίσθητη περιοχή και μετά να μην ξυνομαι σαν τον κασιδιαρη? Στα session γίνεται απαραίτητα και σεξ? Γιατί είμαι τόσο αντιδραστική? Γιατί είμαι τόσο έξυπνη και πονηρή? Γιατί μου αρέσει ο Μαρινακης? Είμαι ανώμαλη?
     
  3. Dapom

    Dapom Contributor

    Γιατί να μην μπορώ να αποδείξω την υπόθεση του Ριμαν;
     
  4. gazza

    gazza Regular Member

    χαχαχα αυτο με το Mαρινακη δεν περιμενα ποτε να το ακουσω  
     
  5. Είμαι ανώμαλη?!
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Τι στα κομμάτια σκέφτηκα και αποφάσισα να μπω στο φόρουμ?
     
  7. Ξέχασες το ερωτηματικό.
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  9. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    το σεξ
     
  10. Layla Velvet

    Layla Velvet Dangerous Habits.

    Τι κανεις οταν εμπλεκονται στον/στην παρτενερ μεγαλυτερα συναισθηματα? Πως τοτε ξεχωριζεις οτι το κανει απο απολαυση και οχι ως θυσια για την αγαπη του? Μιπως πρεπει να σταματησεις?!
     
  11. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Πως γίνεται να φοράτε στρινγκ όλη μέρα μέσα από τζιν;
     
  12. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Γιατί τελειώνει η μερέντα;