Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θαύμα ή ανωμαλία;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 3 Ιουλίου 2008.

Tags:
?

Τι βλέπετε σε αυτή την εικόνα;

  1. Ένα θαύμα της φύσης.

    76,9%
  2. Μία ανωμαλία της φύσης.

    7,7%
  3. Για οποιονδήποτε λόγο δε θέλω να συμμετέχω σε αυτή την ψηφορία.

    15,4%
  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Χριστε μου!
    Τωρα που την ξαναβλεπω, πεστε μου οτι κρατα σταφυλια και δεν ειναι αιμορροιδες αυτα τα μπλε γρουμπουλακια, διοτι εκει που βρισκονται........
     
  2. elGreco69

    elGreco69 New Member

    ναυτικοί κόμποι; καλά που ήμουν πρόσκοπος λολ
    πάραυτα πρέπει να αναγνωρίσω ότι οι Ιάπωνες είναι καταπληκτικοί και στο maga και στους κόμπους...
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    μόνο εγώ δεν βλέπω την εικόνα ;;;
     
  4. Miranda

    Miranda Regular Member

    Τσουκ, δεν εισαι ο μονος  


    "No page exists at your destination address, http://fc.deviantart.com/fs27/f/2008/035/1/a/BDSM_by_Trenene.jpg"


    Reupload plz  
     
  5. Don_giorgio

    Don_giorgio Regular Member

    Ωραία εικόνα... αλλα βαριέμαι να κάνω τόσους κόμπους.... μη φαω και μιση μέρα δένοντας...
     
  6. Miranda

    Miranda Regular Member

    Που τη βλεπεις βρε κ εγω δε μπορω? 
     
  7. Don_giorgio

    Don_giorgio Regular Member

    Σελίδα 4 του νήματος Miranda στο ποστ της Lady Dementia 
     
  8. Miranda

    Miranda Regular Member

    Ωπ, σωστα   Ευχαριστω  



    Αλλα ο χαρακτηρισμος "θαυμα" μου φαινεται περιεργος..Με κοπελια δεμενη bondage ειναι..Δε μου φαινεται ανωμαλο  
    Ψηφιζω το 3ο λοιπον  
     
  9. Don_giorgio

    Don_giorgio Regular Member

    Ούτε εμένα αλλα και πάλι βαρίεμαι να φάω μισή μέρα δένοντας... εκτός αν κάνει άλλος το δέσιμο και μετα αναλάβω εγώ απο εκεί και πέρα...    
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    χμχμχμχμ τώρα που είδα και εγώ και με βάση το γεγόνος ότι κάθε στιγμή ιδιαίτερη στη ζώη μας ,αποτελεί ένα θαύμα ,ψήφισα το 1ο ...
     
  11. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Τα σπάει η foto !!!!!!!

    (Επιτελους την ειδα και εγω)  
     
  12. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Θαύμα ή ανωμαλία;

    Μια εικονα που ουτε με συγκλονισε ουτε την ειδα αποκρουστικη. Δεν ξερω αν πρεπει να ψαξω τιποτα υψηλα νοηματα πισω απο την εικονα για ν'απαντησω στα ερωτηματα. Οπως την βλεπω , δεν βρισκω λογους να την αναλυσω η να προβληματιστω. Παντως σαν πινακα δεν θα τον εβαζα σπιτι μου γιατι δεν πλησιαζει καν την αισθητικη μου και δεν ταιριαζει με τις κουρτινες μου.