Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα ήθελα να δοκιμάσω

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Shyguy, στις 18 Ιουνίου 2020.

  1. Shyguy

    Shyguy New Member

    Καλησπέρα
    Πάντα μ άρεσε το bdsm αλλά ποτέ δεν έχω δοκιμάσει να έχω τον υποτακτικό ρόλο και μου τραβάει το ενδιαφέρον και έχω πολλές απορίες
    Ελπίζω να βρει κάποια ευχάριστη παρουσία να μ εξηγήσει τι παίζει στον αντίστροφο ρόλο
    Ευχαριστώ πολύ
     
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ρώτα κάποια Κυρία να σου κάνει M€ntoring.

    Η καμία φρεσκοχωρισμενη που ψάχνεται.
     
  3. Μόνο γυναίκα μπορεί να λύσει αυτές τις απορίες? ! Lol!
     
  4. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Έχω μια υποψία ότι αναφέρεται εξ αρχής σε γυναίκα.   Άλλωστε στην περίπτωση του είναι αδύνατο να του το εξηγήσει άντρας επί του πρακτέου. 
     
  5. Shyguy

    Shyguy New Member

    Η αλήθεια είναι πως ενδιαφέρομαι μόνο για γυναίκες  
     
  6. Κάτσε γιατί μπερδεύτηκα ..θέλει μία γυναίκα να του εξηγήσει πως βιώνει ένας άντρας την υποτακτικοτητα του? Η απλά θέλει μία γυναίκα να τον topαρει?!
     
  7. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Θα πρέπει να απαντήσει ο ίδιος. Εγώ το μόνο που λέω είναι ότι στα ΔΙΚΑ ΜΟΥ μάτια αυτό που διάβασα είναι πρόσκληση και όχι παράκληση.
     
  8. Shyguy

    Shyguy New Member

    Φέρνοντας το απ έξω ήταν μια πρόσκληση
     
  9. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Αχνοφαίνεται... 
     
  10. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Επι του πρωκτεου μια χαρα μπορει. Αλλωστε και Κυρια να βρει καπου εκει θα καταληξει...
     
  11. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

  12. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Το μεστότερο post που διάβασα τον τελευταίο καιρό. Εύγε