Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα δεχόσασταν σαν υ να σας επιβληθεί από το Κ σας να κάνετε το εμβόλιο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Nikos_34_Thess, στις 24 Αυγούστου 2021.

  1. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Οι Έλληνες έχουν μια αρνητική στάση στην επιβολή. Από την άλλη αν τους αρνηθείς κάτι δεν σταματούν μέχρι να αποκτήσουν ότι τους αρνήθηκε.
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Νομίζω ότι πρέπει να βρεις Κ επειγόντως.
    Θα σου λύσει όλες αυτές τις απορίες.
     
  3. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    ευχαριστούμε που μας ανέφερες την έννοια του reverse psychology
    δεν αποτελεί ελληνικό ίδιον
     
  4. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Και εγώ αυτο νομίζω !
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Εμπρός βήμα ταχύ και θ’ ανταμώσουμε Κυρία αυταρχική.
     
  6. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Μπας και κάνω επιτέλους το εμβόλιο !
     
  7. jimakos_pervert

    jimakos_pervert Regular Member

    το θέμα δεν είναι να στο πει κάποιος άλλος να κάνεις το εμβόλιο,αλλά να το κάνεις γιατί καταλαβαίνεις ότι οφελει και εσένα και τους άλλους. Το πρόβλημα είναι να μην κατανοεί κανείς το τελευταίο, πιστεύοντας ανοησίες όλων αυτών που γράφουν fake news στο ίντερνετ για να πάρουν κλικ.
     
    Last edited: 24 Αυγούστου 2021
  8. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Έχω να κάνω δύο ερωτήσεις...

    1)Τι εστί "σπάμαρα";
    2) Αρκετά δεν νομίζετε ότι ασχοληθηκαμε με το ποιος θα εμβολιαστεί και ποιός όχι;
     
  9. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Έβαλα 2 παρόμοια θέματα σε μικρό χρονικό διάστημα όποτε ίσως κάποιοι να το θεωρήσουν spam.
    Δεν γνώριζα αν έχει ξανά μπει παρόμοιο θέμα ...
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πράγματι, αποτελεί ενδιαφέρον ζήτημα αυτό που έθιξες κι επεκτείνεται πέραν της αφορμής της επικαιρότητας του εμβολίου.
     
  11. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Για να πουμε τα συκα συκα, σε καθε ιατρικο ζητημα πρεπει να λαμβανεται υπ οψη, πρωτα και πανω απ ολα, η γνωμη του γιατρου του/της. Καλα αυτα που λεμε, αλλα η σοβαροτητα ειναι εκ των ουκ ανευ
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Για σοβαρά θέματα αποφασίζει το Κ. Όπως στο σε ποια/ποιον γιατρό θα απευθυνθεί διότι υπάρχουν πολλά γυρολόγια γιατρούδια. Το Κ δεν ασχολείται μονάχα με καυλίτσες και χυσιματάκια.