Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα δεχόσασταν σαν υ να σας επιβληθεί από το Κ σας να κάνετε το εμβόλιο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Nikos_34_Thess, στις 24 Αυγούστου 2021.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ

    @E. Dantes προσέρχομαι ειρηνικά! Εμείς εδώ σε αγαπάμε όλοι. Και θελουμε και μια
    Περίληψη  
     
  2. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Δεν υπάρχει ειρηνικη προσέλευση χωρις πιπα της ειρηνης.

    Περιληψη:
    Ti emvolio bene, που λένε κι οι Ιταλοί.
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ο άνθρωπας, ως είδος, είναι το πιο χαρακτηριστικό παράδειγμα στον πλανήτη δαύτονα, που υπό προϋποθέσεις υπερβαίνει/παραβλέπει/επεμβαίνει και στις ενστικτώδεις και στις διαμορφωμένες κοινωνικές επιταγές.
    Είναι θέμα επιλογής προσωπικών κριτηρίων και αξιολόγησης, που με τη σειρά τους μπορεί να είναι συμβατές ή όχι με τις επιλογές άλλων ανθρώπωνε κατά την όποια αντίληψη.
    Τα νεκροταφεία είναι γιομάτα και από τους μεν και τους δε και ως συλλογικότητες και μεμονωμένα, με μόνο (ιστορικό) κριτήριο το αντιλαμβανόμενο κόστος τήδε κακείσε.
    Φαινόμενο που αποκλειστικώς οφείλεται σε ατομικούς και συλλογικούς ιδεασμούς και προκαταλήψεις, γνωστικές ή μη.
    Γεγονός δυσδιαχείριστο...
    Τεσπά...
     
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Σας απαντω:

    Ναι. Είναι υποχρεωμένα τα Υ να κάνουν το εμβολιο αν ζητηθεί

    Δεν θα σας φέρνω εγώ από το Σουπερ Μάρκετ το κιμά σας, τη φέτα σας, τη σοκολάτα σας να τα βάζω στην πορτα έξω και να φευγω. 
     
  5. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Προσωπικά αν μου το επέβαλε η Κ μου θα το έκανα.
     
  6. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Τι να σας πω, μπορεί να χρειάστηκαν 28 σελίδες για να μπορέσετε να απαντήσετε στην ερώτηση που εσείς ο ίδιος θέσατε αλλά εγώ δεν είχα επιλογή.
    Μου εξήγησε η Κυρία μου πως πρέπει να έχω τσιπάκι για να μη με ξαναχάσει. Δύο μέρες με έψαχνε μέχρι που με βρήκε τυχαία σε ένα ψητοπωλείο.
    Ήρθε και ο λογαριασμός του κινητού μετά από λίγες μέρες οπότε καταλαβαίνεις τι έγινε..
    Αφού πρώτα με μαστίγωσε, μου λέει:
    Τρισκατάρατο σκουλήκι, θα πας να κάνεις το εμβόλιο για να έχεις τσιπάκι και δωρεάν 5G!
    Εγώ τέτοιο λογαριασμό δεν ξαναπληρώνω!
    Πήγα. Τι άλλο μπορούσα να κάνω;
     
  7. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Απάντησα μετά απο 28 σελίδες γιατι δεν μπαίνω συχνά τελευταία(ναι ειναι τόσο απλό...)
    Το υπόλοιπο μαλλον θα ήταν κάποιου είδους αστείο ...
     
  8. Yiyi

    Yiyi .

    Δύσκολο να μείνει ασυγκίνητο το υπό διαβάζοντας σχετικά με επιβολή, ιδίως όταν αυτή πλαισιώνει ενδιαφέρον για την υγεία του. Ακόμη περισσότερο αν το συνδέσει με pet play και όλα όσα χρειάζεται να γνωρίζει ο ιδιοκτήτης.