Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 23 Οκτωβρίου 2008.

  1. Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    μα νομιζω στο προφιλ ειχα ειμαι 40 και παντρεμενος,δικαιος και μεγαλοψυχος εγω ? μπααα ισως στην αλλη ζωη
     
  2. grslave2use

    grslave2use New Member

    Πιστευω οτι ισως να ειναι η ιδανικη λυση απο την αποψη οτι σε ενα τετοιο γαμο οι ρολλοι ειναι απολυτα καθορισμενοι ,δεν επιδεχονται αμφισβητηση και ετσι ισως αποφευχθουν ολα τα ασχημα που συμαβαινουν (οχι παντα) σε ενα *νορμαλ* γαμο
     
  3. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Νορμάλ γάμος? Δε γνωρίζω την λέξη, μήπως εννοείς συμβατικό γάμο ? 


     
  4. grslave2use

    grslave2use New Member

    Ακριβψς Κυρια Αρτεμισς.αυτο εννοουσα, ευχαριστω
     
  5. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    ----> Σύμβουλοι BDSM Γάμου <----

    Αν τους βρείτε ενημερώστε με!  
     
  6. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Η μόνη περίπτωση να παντρευόμουνα θα ήταν να παντρευτώ την αφέντρα μου
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    Τώρα με την ανεργία όλα μπορούν να γίνουν. Δεν κακοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοό
     
  8. Απάντηση: Re: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    φιλικη ερωτηση: τα παιδια σας δεν θα ανακαλυπταν λιαν συντομως το τι παιζεται ?
     
  9. noone

    noone Regular Member

    όχι απαραίτητα. αν ξερεις να κρυβεις πραγματα δεν θα το μαθαιναν αν δεν τους το πει καποιος.
     
  10. Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    να τους το πει ποιος ο γειτονας που θα δει κανενα σκηνικο απο την κουρτινα που δεν ειχε κλαιστει καλα ? τα παιδια δεν θα καταλαβαιναν οτι ο ρολος σου θα ηταν ιδιαιτερα υποβαθμισμενος μιας & δεν θα ειχες ισχυ οπως συνηθιζεται σε εναν κανονικο συζυγο ? ομοιως το σεξ παει στραφι αφου δεν θα μπορει να γινει (ενας απλοϊκος μπορει να γινει ψιλοαθορυβα ενας bdsm οχι) οπως επιβαλλουν οι ρολοι σας.
    για φαντασου να σε τσακωναν με τιποτα λουρια στο λαιμο και την αλλη με μαστιγιο να σε παταει κατω απο τις μποτες να δω τι θα εξηγουσες μετα

    το εχω ξαναπει πως σχεση αφεντρας-σκλαβου με παιδια την βλεπω εξαιρετικα δυσκολη ενω για γαμο θα σημαινε καταστροφη ιδιως για τον ψυχισμο των παιδιων,αυτην την αποψη εχω σχηματισει
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Εισαι πολυ σιγουρος οτι οι κανονικοι συζυγοι, μέσα στο σπιτι τους έχουν ισχυ?

    Γιατι αν ξεκινησουμε απο την ελληνικη οικογενεια την μεταπολεμικη -κ οχι μονο- μέχρι την ιταλικη με την μάμα να καρπαζώνει τον νονο.. μαλλον το αντιθετο συμβαινει..  
    απλως δεν το ξέρουν "υποτιθεται" οι γειτονες.

    και σαν πολλα δεν γινονται για τους γετονες τελικα. σε νοιαζει τοσο πολυ η αποψη τους?
     
  12. Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    αν με ενοιαζε η αποψη των γειτονων θα ειχα σχεσεις εστω τυπικες,εδω τοσα χρονια και ουτε το μικρο μου δεν ξερουν

    δεν εχω πεισθει πως θα μπορουσε το ζευγαρι να κρυβει απο τα παιδια καποια πραγματα και ποιος αν ηταν θα τους τα αποκαλυπτε ? υπαρχει καμια εδω μεσα με συζυγο σκλαβο να μας τα πει απο πρωτο χερι ?