Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 23 Οκτωβρίου 2008.

  1. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Μόνο μια switch.
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    κανενα κουφετο τιποτα στον οριζοντα ? ......
     
  3. Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    (παρόλο που υποτίθεται ότι δε θέλω να ξαναπαντρευτω  )

    Ουφ, μακάρι να μπορούσα να παντρευτω το σκλάβο μου.
    Γιατί να μην τον παντρευομουν εξάλλου; ζει για να με κάνει ευτυχισμένη. Τον σέβομαι, τον αγαπάω, τον εκτιμαω κλπ. Τον διάλεξα για σύντροφο πρώτα επειδή μ αρέσει σαν άνθρωπος και μετά λόγω βδσμ. Δεν τον έχω μόνο για τα βίτσια μου (προσοχή, καθόλου δεν κατακρινω όσους το κάνουν  )
     
  4. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Εμμμ.. σορυ για την αδιακρισία :γιατί δεν το κάνεις τότε?
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    προφανως δεν θα της το ζητησε ...... ή ..... θα της το ζητησε , αλλα ειπε να περιμενει λιγο ακομη μηπως και της κανει προταση γαμου ο σουπερμαν ερωτευμενος .... τυπικα πραγματα ....
    πολλες φορες αντι να προσπαθησουμε να δουλεψουμε σε οτι εχουμε , φυγοπονουμε (ουσιαστικα) κανοντας ονειρα και ελπιδες οτι τελειο και ιδανικο, παιρνει την στροφη τωρα και μας ερχεται ...
     
  6. Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Το έγραψα, καλέ μου. Ξαναδιάβασε το ποστ μου 

    Υ. Γ. Αν μου επιτρέπεις, μια συμβουλή : αν είναι να ρωτήσεις κάτι αδιακριτο, καντο σε προσωπικό μήνυμα 
     
  7. Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?



    βουλωμένο γράμμα διαβάζεις,  
    καμμια σχέση, αλλά καλή η προσπάθεια  
    Επίσης πολλές φορές κρίνουμε εξ ιδίων τα αλλότρια 
     
  8. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Το collaring ceremony είναι ένα είδος γάμου. Επί τη ευκαιρία, παρακαλώ μην χρησιμοποιείτε κολλάρα για σκύλους κάποιοι, είναι γελοίο. Υπάρχουν κανονικά κολλάρα για σκλάβους.
     
  9. Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Έχεις δίκιο, αστέρι. Είναι ένα είδος γαμου  . Σε ευχαριστώ για την παρατήρηση.

    Κ δεν είναι σκύλου, όντως 
     
  10. Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Ο γάμος ή η συμβίωση με έναν άνθρωπο προυποθέτουν ωριμότητα και κοινή ματιά στη ζωή. Τώρα αν αυτό συμβαίνει με το σκλάβο ή τον Αφέντη μας ή τη βανίλα σχέση μας ή το σκύλο μας αυτό είναι άλλου παππά ευαγγέλιο.

    Κατόπιν αδείας Του Κυρίου μου..
     
  11. pldoc113

    pldoc113 New Member

    Θα παντρευόμουν την σκλάβα μου ευχαρίστως για ολοκληρωμένη κυριαρχία αλλα και ατέλειωτη συνεχόμενη ευχαρίστηση εφόσον τα φετιχ και των δύο θα ηταν ικανοποίηση και χορτασμός και για τουσ δύο. Συμφωνήτε?
     
  12. Εξαρτάται. Αν εννοείς ότι με το γάμο θα είναι ολοκληρωμένη η κυριαρχία της πάνω σου , ναι συμφωνώ.  
    Αν δε με πιστεύεις ρώτα και τον αφένταρο κυρ Αντωνάκι απο την ταινία "Η δε γυνή να φοβητε το άντρα"
    Ολο και κάτι παραπάνω ξέρει επι του θέματος