Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα συμμετείχατε ποτέ σε κλειστή BDSMοswing "συνάθροιση" ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 13 Ιουνίου 2015.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Επειδή για μένα θα το μαγείρευε...
    Γιατί εγώ της το έθεσα σαν όρο...
    Αν εξαιρέσουμε το γεγονός, ότι είμαι μοσχάρι και όχι γουρούνι...
    Σε διαβεβαιώ ότι διάβασες καλά χαχαχα...  [/QUOTE]

    Χα χα χα
    Η περίπτωση είναι άκρως ειδική.
    Προτείνω μια ξεχωριστή συνταγή.
    "Σύς - σκρόφα σαλμί"
    Αν δεν μπορεί να την βρει, γιατί δεν την έχει η Βέφα, μπορώ να της την στείλω εγώ.      
    Άντε και καλη όρεξη  
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χα χα χα
    Η περίπτωση είναι άκρως ειδική.
    Προτείνω μια ξεχωριστή συνταγή.
    "Σύς - σκρόφα σαλμί"
    Αν δεν μπορεί να την βρει, γιατί δεν την έχει η Βέφα, μπορώ να της την στείλω εγώ.      
    Άντε και καλη όρεξη  [/QUOTE]

    Χαχαχα, Θεός, άρα γνωρίζεις ότι στα ιταλικά σκρόφα είναι η γουρούνα   
    Μην τολμήσεις να της στείλεις τίποτε, με τσάκισες χαχαχα...
    Αν και είναι τόσο ξεροκέφαλη που θα γυρίσει τον κόσμο ανάποδα, για να το καταφέρει (και αυτό είναι εκείνο που λατρεύω, ο χαρακτήρας της)...
    Εγώ δεν θέλω να την βρει, για να έχω άλλο ένα λόγο για να την "τιμωρήσω" με τον χειρότερο τρόπο...
    Απλά όταν γυρίσω στα πάτρια εδάφη, ούτε μια σφαλιάρα για ένα μήνα χαχαχα...   
    Αν μέχρι τότε δεν μ' έχει σουτάρει βέβαια, γιατί παίζει σοβαρά και αυτή η εκδοχή...
    Εσύ στείλε την της...Και ας το μαγειρέψει στον πρώην της...Τι να κάνουμε...
    Ας φάει γκουρμέ κουζίνα ο αντίζηλος χαχαχα...
    Εμένα θα μου το μαγειρέψει η πρώην μου, που είναι και άχρηστη στην κουζίνα...
    Και γουστάρω τρελά να την "σαπακιάζω"...  
     
  3. conner

    conner Contributor

    Και αν βαρύνετε από το πολύ φαΐ να το γυρίσετε στα κλύσματα να ξαλαφρώσετε --> enema party.  
    Κρίμα που δεν θα είμαι σε αυτή τη συνάντηση όμως.  
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Χαχαχα, Θεός, άρα γνωρίζεις ότι στα ιταλικά σκρόφα είναι η γουρούνα   
    Μην τολμήσεις να της στείλεις τίποτε, με τσάκισες χαχαχα...
    Αν και είναι τόσο ξεροκέφαλη που θα γυρίσει τον κόσμο ανάποδα, για να το καταφέρει (και αυτό είναι εκείνο που λατρεύω, ο χαρακτήρας της)...
    Εγώ δεν θέλω να την βρει, για να έχω άλλο ένα λόγο για να την "τιμωρήσω" με τον χειρότερο τρόπο...
    Απλά όταν γυρίσω στα πάτρια εδάφη, ούτε μια σφαλιάρα για ένα μήνα χαχαχα...   
    Αν μέχρι τότε δεν μ' έχει σουτάρει βέβαια, γιατί παίζει σοβαρά και αυτή η εκδοχή...[/QUOTE]

    Καλά αν δεν σε αντέξει θα στείλω σε σένα μια καταπληκτική μαρινάδα να φτιάξεις μπριζολάκια αγριογούρουνου στην σχάρα, ώστε να παριγοριθείς.      
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Με το που είδα το alert με το nick σου...Δίχως παρεξήγηση σκέφτηκα το κλύσμα χαχαχα...
    Κοίτα, όταν είναι για πρωκτικό, η εκάστοτε το κλυσματάκι της το κάνει...
    Τώρα για πάρτυ που να βγάζουμε τα έντερα μας...Ειλικρινά δεν το κατακρίνω ( όπως κανένα φετίχ/"διαστροφή" κανενός )...αλλά δεν το "έχω"...
    Βλέπεις, έχω και ευαίσθητο έντερο μεταξύ άλλων...
    Ως προς την "συνάθροιση/όργιο/μπούγιο/πες το όπως θέλεις", don' t worry...
    Έχουμε τουλάχιστον 7 ζωές ο καθένας μας...
    Σε κάποια θα βρεθούμε όλοι/ες μαζί...χαχαχα...    

    Υ.Γ. Θα την βγάλουμε με κριτσίνια και prosciutto crudo για να είμαστε "ελαφριοί"...  
     
  6. noobie1

    noobie1 New Member

    Η επιλογή του χώρου ... Άριστα
     
  7. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Αγριογούρουνο γιαχνί;
    Μήπως εννοείς κατι άλλο;[/QUOTE]
    Αχ, να σου @espimain, μην του βάζεις ιδέες!! Από προχθές ψάχνω συνταγές και αγριογούρουνο για της δοκιμές!! Ώρα είναι να μου το αλλάξει τώρα!!!    
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Καλά αν δεν σε αντέξει θα στείλω σε σένα μια καταπληκτική μαρινάδα να φτιάξεις μπριζολάκια αγριογούρουνου στην σχάρα, ώστε να παριγοριθείς.      [/QUOTE]

    Δεν είναι αν δεν μ'αντέξει...Αλλά αν διαλέξω να γυρίσω εγώ στην ιστορική μου πρώην κι εκείνη στον δικό της...Μπάχαλο χαχαχα...
    Ότι με αντέχει, με αντέχει, ένας Θεός ξέρει πως...Και την αντέχω κι εγώ...Ένας θεός ξέρει πως...Εσύ στείλε την συνταγούλα και θα φάμε και οι 4 μας, η μόνο εγώ κι εκείνη...
    Η θα φάω μόνος μου για να παρηγορηθώ που ξαναείμαι single...Και μάλλον θα μου χρειαζόταν για κανά 6μηνο/χρόνο...
    Γιατί εδώ και δυο χρόνια, τα έχω παρακάνει μαντάρα και στα προσωπικά μου χαχαχα...
    Αλλά στην "συνάθροιση" η @Ana Steel θα είναι σίγουρα...Μαζί της δεν κάνω και χώρια της δεν μπορώ χαχαχα...  
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαίρομαι που σου άρεσε...Όπως θα είδες, είναι πολύ όμορφο μέρος...Σίγουρα θα κοστίζει ένα νεφρό...
    Αλλά για μια φορά χαλάλι...φαίνεται τέλειος και προδιαθέτει... 
     
    Last edited: 16 Ιουνίου 2015
  10. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    @Tenebra_Silente & @espimain,
    Έχω βρει και αγριογούρουνο φλαμπέ!!! Μήπως αυτό καλύτερα;
    Τώρα που κληρώνει....
    Τι κάνω η γυναίκα καλοκαιριάτικα;; ;
     
  11. espimain

    espimain Contributor

       
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @Ana Steel το φλαμπέ δεν μου αρέσει...Αλλά μιας και είπες κάτι μην αλλάξω γνώμη...Τώρα θέλω φακές στην σούβλα και γαρδούμπα από έντερα λευκού οξύρυγχου ( ταξιδάκι στο Ιράν? )...
    Τι καλοκαιριάτικα βρε χαμένο? Το θέλω πριν την "συνάθροιση" και εννοείται ότι αν δεν με βοηθήσεις στην διοργάνωση...
    Τρως πόρτα και δεν αστειεύομαι καθόλου...