Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα συμφωνούσατε ποτέ για τρίο αν σας το ζητούσε φίλος-η?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Aribecy, στις 26 Νοεμβρίου 2008.

  1. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Απάντηση: Θα συμφωνούσατε ποτέ για τρίο αν σας το ζητούσε φίλος-η?

    ποιός έχει πεί ότι μέχρι επτά είναι δεσμός ;  
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Θα συμφωνούσατε ποτέ για τρίο αν σας το ζητούσε φίλος-η?

    Κάτω από τρεις είναι σχέση..αναλόγως των ατόμων σαφώς και ναι..
     
  3. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Θα συμφωνούσατε ποτέ για τρίο αν σας το ζητούσε φίλος-η?

    αμα εισαι πεινασμένος δύσκολο το όχι, είναι προτιμώτερο με αγνώστους, που γίνονται πολλες φορές
    και εξαιρετικοί φίλοι

    βέβαια υπάρχει και η διάσταση του οτι ολοι άγνωστοι είμαστε
     
    Last edited: 26 Νοεμβρίου 2008
  4. mprou

    mprou Regular Member

    Για μενα εχει να κανει καθαρα με το ποσο ανετα νοιωθεις με την "παρεα" ασχετα αν ειναι γνωστοι η οχι.
    Αλλα αμα ειναι ολοι αγνωστοι σιγουρα ειναι καλυτερα. Ποτε δεν θα ενοιωθα ανετα να μοιραστω την κοπελα αλλου και σιγουρα οχι την δικια μου!!! 
     
  5. chrisV

    chrisV Regular Member

    τριο μονο με γυναικες εχω κανει με πρων μου και ευχαριστως ξανακανω,αλλα με αλλον αντρα δεν νομιζω να κανει κουκου.και το τριο δεν ειχε αλλαξει τιποτα στην σχεση μου, ουτε με την κολλητη της
     
  6. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Με αγνώστους θα το συζητούσα. Με φίλους όχι, δεν μου πάει.
     
  7. atasai

    atasai Regular Member

    Τι σόι παρέα είστε αν δεν έχετε κάνει σεξ;
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    το καλοκαιρι ειχα επισκεφτει την Μυκονο ...
    προσπαθουσα στο μικρο λιμανι της να βρω θεση να δεσω το φουσκωτο και 3 νεαροι με κοιλιακους που σε κανουν να κοιτας προς αλλη κατευθυνση σφυριζοντας αδιαφορα , μεσα απο το δικο τους φουσκωτο μας καλεσαν να στριμωχτουμε και να δεσουμε διπλα τους ... επειδη ομως το δικο μας πληρωμα αποτελουνταν απο 4 κοπελες και εμενα , φυσικα αρνηθηκα (σιγα μην εδενα διπλα σε 3 μαντραχαλαδες ... καλυτερα απεναντι στην Δηλο με τους γλαρους) ... μετα ομως που εψαχνα για γνωστη παραλια του νησιου , πλησιασα εν πλω , ενα αλλο φουσκωτο και τους ρωτησα για οδηγιες (εξαιρεση .. εμεις οι αντρες ρωταμε για οδηγιες οταν βλεπουμε ωραιες γυναικες για να μας απαντησουν) ... ηταν μια μεγαλη παρεα 4-5 κοπελες και αλλα τοσα αγορια και ολοι μαζι μας φωναξαν να τους ακολουθησουμε σε παρτυ ... ακολουθουσα κι'εγω και το δικο μου πληρωμα με ρωταει "Κβο βαντις καπετανιε ? " .. απαντω "Ιτς παρτυ ταϊμ" .. μου ανταπαντανε "Ιτς παντοφλα ταϊμ .. στα ευγενικα τα παιδια (εγιναν και "ευγενικοι" οι μαντραχαλοι) που σου ειπαν να δεσουμε διπλα τους δεν ηθελες .. σηκωθηκες και εφυγες ..." ...
    καταλαβαινουμε λοιπον οτι ακομα και στις καλυτερες προθεσεις , παντα η μαχη των φύλλων θα εχει την αποφασιστικη λεξη στην πολιτικη των ερωτικων συμπλεγματων ...
     
  9. Eri

    Eri

    Αυτα ειναι κολληματα κ οχι μαχη των φυλλων......
     
  10. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    @πέστα ρε atasai γιατί σε λίγο θα νομίσω ότι βρίσκομαι στο φόρουμ της ΧΑΝΘ.

    Ο ένας δεν θέλει να χύνουν τη γκόμενα του στη μάπα, ο άλλος μοιράζεται το κεμπάμπ του γιαουρτλού αλλά όχι το κεμπάμπ του γκόμενου, ο τρίτος δεν του κάνει κούκου όταν υπάρχει κι άλλο κοκκόρι στο κοτέτσι, ειλικρινά ώρες ώρες απορώ μήπως το BDSM δεν έχει σεξουαλικό περιέχομενο και απλά αναλωνόμαστε στο να κάνουμε ικεμπάνα ο ένας στον άλλο.

    Το λέω ειλικρινά προβληματισμένος. Δεν περίμενα ποτέ ένα ελληνικό BDSM φόρουμ να είναι δραματικά διαφορετικό από τον κοινωνια που το περιβάλει, αλλά όλο και πιο συχνά βλέπω πως το σεξ κατέχει τον ρόλο πάρεργου και δευτερεύουσας δραστηριότητας.

    προχθές ο incomplete ξεκίνησε ένα νημα με όνομα assplay και απάντησαν 4-5 άνθρωποι βαριά και στο τέλος ξαναγυρίσαμε στα πόσα κλύσματα πρέπει να κάνεις πριν σκεφτείς καν να ακουμπήσεις τον κώλο σου. Δηλαδή μόνο την ποσότητα αγιασμού στο νερό του κλύσματος δεν προσδιορίσαμε.

    Μπορεί να είμαι πραγματικά περίεργος αλλά τι πιο φυσικό από το να κάνεις το πρώτο τρίο σου με κάποιους που σου είναι ήδη γνωστοί, που κάνεις παρέα και έχεις μια οικιότητα? Δηλαδή σας φαίνεται πιο άνετο να τρέχετε στο ιντερνετ να συναντήσετε διάφορους άσχετους και άγνωστους ανθρώπους με πραγματικά αμφίβολα αποτελέσματα? Ή παρουσιάζεστε σε μια παρέα σενα ποτάδικο και λέτε, εμείς λέμε να κάνουμε μια παρτουζίτσα, εσείς πάλι τι λέτε?
    Δηλαδή το περιστατικό που περιγράφει ο καπτεν ιζνογκουντ σας φαίνεται τόσο παράλογο και απόκοσμο?

    Και τελικά μόνο κρυφά στα αλσήλια πηδιούνται οι άνθρωποι σε αυτή τη χώρα?

    ΥΓ και δεν έχω τίποτα εναντίον των αλσηλίων, ξεπαρθενεύτηκα στο αλσος παγκρατίου 8.30 το πρωί.
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Και ναι και όχι.

    Φιλίες μου φτιάχτηκαν και άλλες χάλασαν, με ένα τρίο. Αλλά το καλύτερο "τρίο" το έκανα με φίλους. Το τρίο σε εισαγωγικά γιατί δεν ήμασταν μόνο τρεις.
     
  12. robin30

    robin30 New Member

    εαν σε ενα ζευγαρι με αντρα κυριαρχο και μια σκλαβα θα ηθελα να ημουν ενας εκπαιδευομενος αφεντης για μερικα ταχυ μαθηματα!!!!

    υγ καλυερα με ξενο ζευγαρι!!!!!
    τωρα με δυο σκλαβες ακομη καλυερα!!!φαταουλας ειμαι εεεεεεεε

      αλλα παιδια προς θεου φιλοι δυσκολο μετα απο ενα τετοιο παιχνιδι να κρατηθει νορμαλ φιλια
     
    Last edited by a moderator: 27 Νοεμβρίου 2008