Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα συμφωνούσατε ποτέ για τρίο αν σας το ζητούσε φίλος-η?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Aribecy, στις 26 Νοεμβρίου 2008.

  1. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    κρύο,
    καιρός για τρίο.
    αν και σήμερα έχει ζέστη...
     
  2. velvetrose

    velvetrose New Member

    εγω θα συμφωνουσα κ χωρις αναστολες.
    ισως να παιζει ρολο οτι μεγαλωσα σε νησι κ τοτε οι τουριστριες
    τα εριχναν χυμα στα χωριατοπαιδα. 
     
  3. BRAVE MASTER

    BRAVE MASTER New Member

    με γυναικες πολυ ευχαριστως θα δεχομουν...
    αν και το εχω ηδη κανει 2 φορες..
    η εμπειρια θα ελεγα πως ηταν μοναδικη και αξεχαστη. . .  
     
  4. Lady_D_Arbanville

    Lady_D_Arbanville Regular Member

    Απάντηση: Re: Θα συμφωνούσατε ποτέ για τρίο αν σας το ζητούσε φίλος-η?

    @--}--------

    8έλω να πιστεύω οτι ο Μαster ειναι αποκλειστικα
    δικος μου και δε χωραει τριτος/τη!!

    --------{--@

    dreams?
     
  5. kardy_

    kardy_ Regular Member

    μα καλα....δεν έχει ακουσει κανεις την φράση που λεει:
    τα ΦΙΛΙΚΑ ειναι τα καλύτερα?????
    (που βαδιζει ο κόσμος αυτος?????? )
     
  6. anastasia

    anastasia Regular Member

    Απάντηση: Θα συμφωνούσατε ποτέ για τρίο αν σας το ζητούσε φίλος-η?

    οσο δεν υπαρχει σαν σκεψη εχει καλως.αλλα αν στην πορεια υπαρχει καλη εξελιξη στη σχεση καθε μερα ποθεις και πιο πολλα και πιο πολλα γιατι λοιπον να μην κανεις τα παντα με το ατομο που ποθεις?γιατι να λεμε αααα με τον συντροφο μου οχι??? και με πιον δηλαδη θα το κανεις αν δεν το κανεις με καποιον που λατρευεις??οσον αφορα με φιλους ειναι καλα η με αγνωστους....ειναι πως θα το φερει η στιγμη το αυριο πιος το ξερει?
     
  7. extreme32

    extreme32 Regular Member

    σε ηλικια 19 - 20 χρονων ενας καλος μου φιλος τα ειχε με μια κοπελιτσα. Μια μερα με φωναξαν για καφε. Παω στο oscar στη Γλυφαδα και οπως πλησιαζα το τραπεζι τους με κοιτουσαν με τροπο χαμηλα. Ενιωσα μια αμηχανια. "ρε τι κοιτατε ετσι; " ρωτησα. "κοιταμε τι ειναι αυτο που εχεις στην τσεπη σου" απαντησε ο φιλος μου. και γελουσαν. Εκατσα και μου ειπαν τι συμβαινει. "Η Σοφία εχει σαν φαντασιωση να το κανει με δυο αντρες. Και απο το να βρει κανεναν μαλακα , της ειπα για σενα που εισαι και φίλος μου και εχεις και πουλι που παει να βγει απο την τσεπη." Θυμαμαι οτι ηθελα τοτε. Γιατι ημουν στα ντουζενια μου. Οχι τοσο ευαισθητος οσο τωρα και περιεργος. Βεβαια δεν ξερω πως θα λειτουργουσα με δευτερο αντρα στο ιδιο κρεβατι. Μαλλον δεν ξερω αν θα λειτουργουσα καν. Δεν εμαθα ποτε γιατι μετα απο λιγες μερες χωρισαν. Η επομενη φορα που βρεθηκα με παραπανω απο ενα ατομο ηταν η αποτυχια με τον Δρακουμελ, την στρουμφιτα και την ψιψινελ οπως περιεγραψα στη χρυση μπορα #2. Αν μια φιλη μου ζητουσε τριο λοιπον με μια φιλη της ξερω οτι θα δεχομουν. Αν μια φιλη μου ζητουσε να την παρουμε με τον δικο της ή καποιος φιλος ζητουσε να το κανουμε με τη δικια του , θα ελεγα ναι αλλα στη συνεχεια μπορει να γινομουν ρεζιλι. Μπορει και οχι. Δεν ξερω. εξαρταται νομιζω και απο τη στιγμη. ΩΧΟΥ!!! ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ!

    YΓ: αν το θεμα ειναι το "φίλη - φίλος" και ο συνδιασμος σεξ με μια φιλη ή το να μοιραστω καποια με ενα φίλο.... ναι , στο ηθικό μερος δεν βλεπω κατι που θα με ξενερωνε. Αρκει βεβαια να μην με αποθουσαν για καποιο λογο, εμφανησιακο η άλλο.



    ΥΓ2: παω να διαβασω το αρχικο ερωτημα γιατι νομιζω οτι τοση ωρα λεω μπουρδες

    YΓ3: Οκ σωστα τα είπα.

    θα κλεισω με ενα διστοιχο απο τον ελληνικό κινηματογράφο

    H αγάπη θέλει ΤΡΙΟ για να ζεσταθεί
    να παλέψει με το κρύο να στεριωσει να σταθεί!
     
    Last edited: 29 Ιανουαρίου 2009
  8. slaveformistress

    slaveformistress Regular Member

    παντα ειμαι μεσα για τριο!!! ακομη και τωρα.Λοιπον δεχομαι προτασεις!!!
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member

    βρε συ; αλλο ειναι το θεμα μας . αλλα κι αυτο να ηταν κοιτοντας το προφιλ σου ειδα αυτο...

    slaveformistress's Friends (0)

    slaveformistress does not currently have any friends.

    αρα παλι δεν γίνεται.  
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Θα συμφωνούσατε ποτέ για τρίο αν σας το ζητούσε φίλος-η?

    sory! αλλα μεχρι τρεις δεν ειναι σχεση ?
     
  11. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Θα συμφωνούσατε ποτέ για τρίο αν σας το ζητούσε φίλος-η?

    και μέχρι με έξι θεωρείται σχέση αρκεί να είναι Large τύπος..


     
     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Θα συμφωνούσατε ποτέ για τρίο αν σας το ζητούσε φίλος-η?

    μπορω να ειμαι η εκτη?