Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 4 Φεβρουαρίου 2007.

  1. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Δήλωση: Εμένα πάντως, το rimming μου αρέσει πολύ. Είμαι λιγότερος ή περισσότερος;


    Σημ: αυτό είναι μια προβοκατόρικη τοποθέτηση, έτσι .. για να αποκτήσει το νήμα τούτο νέες, δοξασμένες σελίδες.
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  2. tithon

    tithon Contributor

    όλα τα μεγέθη παίζουν, κανένα πρόβλημα.
     
  3. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Περισσότερο μερακλής θα έλεγα. 
     
  4. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Με υπομονή και επιμονή, κόμπο κόμπο θα υφάνουμε το νήμα κατά του σεξισμού, αγαπητέ @tithon . Άλλο ένα προπύργιο του αλώνεται τούτη την ώρα.
     
  5. tithon

    tithon Contributor

    γνέθω νήμα γιά τις σημαίες πάραυτα.
     
  6. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μία καλή, μία ανάποδη είπαμε;
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    με βελονάκι ναι. με τις χοντρές βγαίνει πιό αφράτο 4-4.
     
  9. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Είστε μύστης βλέπω.
     
  10. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Εξαρτάται. Αν το ζητάει πρωί, μεσημέρι, βράδυ σαν αντιβίωση ένα πράγμα, ίσως η "βάρκα" μπάζει λιγάκι.

    Αν κάθε τόσο σου αγοράζει sex toys και θέλει να τα προβάρετε όλα στο δικό του κώλο, μάλλον η "βάρκα" έγειρε. Επομένως καλά. .. μπερδέματα!!! Βάλε μπρατσάκια και κολύμπα.

    Αν πάλι το ζητάει με τρόπο που σε εμπνέει και σε πείθει, τότε δώστου να.καταλάβει! Θα σε λατρέψει ακόμη περισσότερο και θα σου κολλάει ένσημα μέχρι τα βαθιά γεράματα  
     
    Last edited: 24 Φεβρουαρίου 2020
  11. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

     
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Τι φτάρνισμα θα έχει ρίξει αυτός ο έρμος ο Master... αυτό και αν είναι κακοποίηση!