Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 4 Φεβρουαρίου 2007.

  1. slave32

    slave32 Contributor

    Αλλαξατε  
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απαγορεύεται από το σωματείο.
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Πωωωω τ μου θυμίσατε τώραααααααα...
    Όχι ότι το ξέχασα ποτέ  
     
  4. skia

    skia Contributor

    Πού να ξεχάσεις το νήμα τούτο; Έχει γίνει θρύλος, σε λίγο θα του κάνουμε και γενέθλια κάθε χρόνο.
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Αυτό και την ανδροπρέπεια των υποτακτικών...Τι μαδομ@@νια ήταν αυτά :Ρ
    Ανέμελες εποχές:ΡΡΡ
     
  6. skia

    skia Contributor

    Περασμένα μεγαλεία  
     
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Πάντως εγώ έχω ζητήσει από τρεις Αφέντες, ένας μου έκατσε. Να ξέρετε. Στατιστικά  
     
  8. skia

    skia Contributor

    Γ@μ@ν οι Αφέντες, ωρέ;;;      
     
    Last edited: 7 Απριλίου 2023
  9. Όλα επιτρέπονται αλλά στην δική μου περίπτωση nah no way
     
  10. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Εξαρτάται...

    Αν π.χ. ξεκινήσει μια μέρα το μπαλέτο ή εμφανιστεί με χάρη και κορδελίτσα σαν μπομπονιέρα ή κλάψει την κρίσιμη στιγμή (για τα χρόνια που έχασε και όχι από πόνο), τότε τα μαντάτα είναι εξαιρετικά δυσοίωνα.

    Αν πάλι πάνω στο παιχνίδι τον τουμπάρει με την πουτανιά της η λεγάμενη, τότε τι να πω ...σε κάθε περίπτωση είναι δικό τους θέμα.

    Θεωρώ ωστόσο ότι είναι πραγματικά δύσκολο κάτι τέτοιο, αφού τα δεδομένα και τα "θέλω" των 2 πλευρών είναι ξεκάθαρα και δεν ξέρω τι μπορεί να προσφέρει μία τέτοια εναλλαγή/δοκιμή (όπως θέλετε πείτε το).

    Πηγαίνοντας ένα βήμα παραπέρα δεν αποκλείω κάτι τέτοιο να δημιουργήσει ακόμη και "ρωγμές" σε κάποιες περιπτώσεις.

    Όλα όμως είναι καθαρά θέμα του ζευγαριού, πόσο δυνατή και αληθινή είναι η σχέση του. Πόσο συνειδητοποιημένο είναι και σε τι βάσεις στηρίζεται, προκειμένου όλο αυτό να έχει ποιότητα, ένταση και διάρκεια.
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κρίμας το κέρασμα στον καφενέ;
     
  12. billS8

    billS8 New Member

    Για μένα ο Αφέντης είναι επιβήτορας