Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 4 Φεβρουαρίου 2007.

  1. MissLa

    MissLa AMAZON QUEEN

    Ρώτησε την καλύτερα αν κατάλαβε αυτή.
     
  2. MissLa

    MissLa AMAZON QUEEN

    Εγώ αγαπητή μου αν και τα γραπτά σου στο φόρουμ προσφέρουν πολλές ευκαιρίες, δεν έγραψα πουθενά ότι λες ανοησίες και ότι το κεφάλι σου είναι θολό.

    Ούτε έβρισα κάποιον.

    Την βλακεία δεν μπορώ, αλλά ξεχάστηκα και τα έβαλα μαζί της ενώ ξέρω ότι είναι ανίκητη.
     
  3. rea..

    rea.. Contributor

    Grow the fuck up
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν το λες φορώντας σφήνα, δεν πιάνει· βγάλε τη σφήνα και πάρε το 0!
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Θα σας πω μια ιστορία που είχα πει στο τίμιου τούτο νήμα αλήθειας δώδεκα χρόνια πριν.

    Είναι που λέτε ένας μαφιόζος, και μιλάμε για σκληρό μαφιόζο, αγαπημένος πελάτης της τσιμεντοβιομηχανίας και λάτρης των ψαριών του Τυρρηνικού πελάγους. Αυτός λοιπόν ο τυπάς ήταν gay, για την ακρίβεια γούσταρε να τον πηδάνε αγοράκια. Έχει στήσει λοιπόν τον τριχωτό του κώλο και λέει στο boy toy: Σκίσε με ν' αλλάξω ράφτη.

    Από τη μια ο άσχημος τριχωτός κώλος του μαφιόζου και από την άλλη τα ψάρια του Τυρρηνικού πελάγους και η ερώτηση του εκατομμυρίου είναι η εξής: Ποιος από τους δυο είχε την εξουσία;
     
    Last edited: 24 Ιουνίου 2024
  6. rea..

    rea.. Contributor

    Την φοράω πάντα πριν από κάθε σύνδεση για ευστοχία τοποθετήσεων!
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Γιατί τόση ταραχή;
    Ειλικρινής απορία ήταν.
    Με έχουν προσεγγίσει αρκετοί Κ (όσο και γνωστές μου) για να τους στραπονάρω στα κρυφά και είναι κρίμα από τη στιγμή που έχουν την υ τους αναξιοποίητη.
     
  8. skia

    skia Contributor

    Θ' ακούγεται καλύτερα πατώντας το 0;  
     
  9. MissLa

    MissLa AMAZON QUEEN

    Αρχίζεις να έρχεσαι στα νερά μου βλέπω ....
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Η εμπειρία έχει δείξει ότι ο φορέας του κώλου ακούγεται καλύτερα όταν ο κώλος του γίνεται Ο από • αλλά βολευόμαστε και με το 0!
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Über alles, που έλεγαν και οι Dead Kennedys, αλλά χωρίς την Καλιφόρνια, ο επιμένων ελλη-ΝΙΚΑ!
     
  12. MissLa

    MissLa AMAZON QUEEN

    αλλά μετά το χάνεις χαχαχα