Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 4 Φεβρουαρίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Μου ελυσες την απορια φιλε οπως μπορουσες, σε ευχαριστω να περνας και εση καλα. 
     
  2. nikomosc_007

    nikomosc_007 New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Αν πραγματικα το πιστευεις νομιζω οτι ειμαστε σε καλο δρομο για να κατανοουμε τους αλλους σαν κοινωνια ετσι οπως θελουμε καποιες στιγμες να μας κατανοουν και αυτοι σε δικες μας ιδιαιτεροτητες!Χωρος υπαρχει για ολους ανοιχτα μυαλα δεν υπαρχουν πολλα ακομα θελω να πιστευω οτι καθε μερα μπορουμε να πηγαινουμε ολο και πιο μπροστα!
     
  3. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

     
     
  4. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Σ/σας ευχαριστώ όλους που μοιραστήκατε τις σκέψεις Σ/σας για την υποθετική σχέση που ανέφερα στο αρχικό θέμα.  
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Να σαι καλά..Αν και οι προθέσεις ήταν μάλλον διαφορετικές,απ αυτές που διαφαίνονταν.. 
     
  6. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Ενώ το θέμα πήγαινε μια χαρά στο τέλος μετατράπηκε σε ένα ατελείωτο flame αν εγώ είμαι μάντης τότε μπράβο μου.
     
  7. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Πιάσαμε πάλι ένα θέμα και το κάναμε ανάθεμα!!!!!!!!!!
    Ο κάθε ένας έχει την δική του άποψη ρε παιδιά.
    Σεβαστείτε αυτό τουλάχιστον και ότι ο κάθε άνθρωπος μπορεί να εκφράζεται στο κρεβάτι του με τα θέλω του και όχι με αυτά που θέλουν οι άλλοι.
    Χαλαρώστε, συζητήστε με τον εαυτό σας πρώτα και μετά με τους άλλους.
    Βρείτε τι πραγματικά θέλετε...
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Ο κάθε ένας έχει την δική του άποψη ρε παιδιά.

    συμφωνω απολυτα ... και προσθετω .. Μην συγχιζεστε με το παραμικρο ...

    .. χι χι χι ... ειμαι κακος ... ειμαι κακος ..  
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Έχε χάρη που είσαι μακριά.
    Εγώ είμαι πιο κακιά όμως...
     
  10. DarkPrince

    DarkPrince New Member

    Απάντηση: Re: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Επικροτω απολυτα!
    Ενας απο τους λογους που σε μια απο τις αρχικες μου τοποθετησεις ειχα γραψει οτι οι χρηστες στο φορουμ με εχουν μπερδεψει!
    Οι περισσοτεροι,δεν ξερετε τι ειστε, η τι θελετε!(Αν φυσικα δεν τα βγαζετε απο το μυαλο σας οσα γραφετε)!!!
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Re: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Ό,τι εσένα δε σου μοιάζει ορθό δε σου δίνει κανένα δικαίωμα να χαρακτηρίζεις τους άλλους ανορθόδοξους μ’ αυτόν τον τρόπο. Έχεις κανένα επιχείρημα για τα παραπάνω που αναφέρεις ή να το λάβω σαν έκφραση εν βρασμώ ψυχής και να την αγνοήσω;
     
  12. DarkPrince

    DarkPrince New Member

    Απάντηση: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Πρωτα απ'ολα να σου πω οτι την τελευταια φορα που ασχοληθηκα με το πολιτευμα μας ηταν δημοκρατια κ συνεπως θα λεω(γραφω) την αποψη μου ελευθερα οπως με εκφραζει,μεχρι να ερθει καποια χουντα κ να επιβαλλει λογοκρισια!
    Δευτερον κ για να σου απαντησω επι της ουσιας,επικεντρωνωντας στους "υποτιθεμενους" υποτακτικους (και οχι μονο), να αναφερω οτι η ελλειψη σεβασμου που παρατηρω ,τα ειρωνικα σχολια κ η επιθετικη συμπεριφορα,απο μενα εξηγουνται σαν συγχιση ταυτοτητας κ προσανατολισμου.
    Ισως να υπερεβαλλα ποσοστιαια-οταν εγραφα οι περισσοτεροι-και δεν εχω κανενα προβλημα αυτο να το παρω πισω,ομως η βασικη μου αποψη για τον προσανατολισμο κ την ταυτοτητα ΚΑΠΟΙΩΝ εδω μεσα,παραμενει αναλλοιωτη.