Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 4 Φεβρουαρίου 2007.

  1. skia

    skia Contributor

    όπως είπα soft,
    καθαρά υποκειμενικά όλα.
    και σεβαστά.....
     
  2. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Όταν τα δικά μας θέλω σβήνουν δεν έχουν καμία σημασία? δεν πιστεύω πως λειτουργούμε πάντα με τα θέλω μας.
    Αλήθεια μια άλλη απορία μου γεννήθηκε, σε αυτές τις σχέσεις δεν λειτουργούμε πολλές φορές ανιδιοτελώς?
     
  3. nikomosc_007

    nikomosc_007 New Member

    Απάντηση: Re: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Ο σεβασμος δεν εχει να κανει με τις επιθυμιες οποιες και αν ειναι αυτες!Ο κυριαρχος ζηταει απολαυση και ο υποτακτικος του την προσφερει!Τωρα αν δεν θελουμε να υπαρχουν τετοιου ειδους ερωτηματα ο ασφαλεστερος δρομος ειναι να ειναι και οι δυο switch και εκει ειναι τα παντα ξεκαθαρα!
     
  4. skia

    skia Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

         
     
  5. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Σε συνειδητό επίπεδο ενδεχομένως να μη λειτουργούμε πάντα με τα θέλω μας... σε υποσυνείδητο όμως;
     
  6. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Φυσικά και είναι όλα σεβαστά ο καθένας με την δική του αλήθεια
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Ανιδιοτελώς δε λειτουργούμε ποτέ και σε καμία περίπτωση.
    Πάντα προσπαθούμε να εκπληρώσουμε κάποια δική μας κρυφή επιθυμία. Όσο και αν την κρύβουμε και από τον ίδιο μας τον εαυτό...
     
  8. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Αυτό το βρίσκω πολύ καταπιεστικό για την σχέση, φοβάμαι πως έτσι θα φοβάται να μην χαλάσει την εικόνα .
    Γιατί άραγε μπαίνουμε με στερεότυπα μια συγκεκριμένη εικόνα Του Αφέντη μέσα σε μια σχέση?
     
  9. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Είπα πολλες φορές όχι στο σύνολο της σχέσης.
    Δεν θα ήθελα κάθε τι που κάνω για Εκείνον να γίνετε με κίνητρο κάποιας δικιάς μου ικανοποίησης έξω από Εκείνον ή να κρύβετε από πίσω και ένα δικό μου θέλω.
    Μπορεί να κάνουμε και πράγματα που δεν μας ικανοποιούν καθόλου και αυτό να μην έχει επίπτωση στην σχέση- εικόνα Του.
     
  10. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Να το κάνεις!!!
    Θα σου αρέσει, είμαι σίγουρη 
    Εγώ το απολαμβάνω πολύ και ιδιαιτέρως όταν πηδάω Κυρίαρχους.
    Φυσικά η θέση μου είναι διαφορετική και μετά τον βλέπω για σκλάβο.
     
  11. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

    Το ίδιο θα ίσχυε αν ο Αφέντης ήταν Αφέντρα φυσικά.
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ωραια φαση !! ..... στην αρχη ξεκιναει με το στραπ ον και μετα εξελισεται να τον χαιδευεις απαλα στα μαλια κρατωντας του το κεφαλι αγγαλια καθως τον απαυτωνει ο 20χρονος συντηρητης της πισινας ....
    Αλλα σωστα λεει η παρομοια : Τα μεταξωτα βρακια θελουν και μεταξωτους κωλους .... δηλ στην προκειμενη .. καθε τιτλος εχει και το κοστος του ...