Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος deluxe, στις 9 Μαϊου 2011.

Tags:
  1. deluxe

    deluxe Regular Member

    Οντως εδω στην Ελλαδα ειναι πολυ επικινδυνα ρε μαγκες. Ειδικα στην Αθηνα. Δε υπαρχει καταλληλο μερος.. Εκτος σε κανενα παρκακι, αλλα εχει και μαντραχαλαδες και παιδια.
     
  2. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Να θυμάσαι στις γυναίκες ότι αυτό που περιγράφεις σαν κόμπλεξ είναι φόβος. .Και δεν έχει καθόλου να κάνει με το φόβο του D/s παιχνιδιού που είναι ΣΥΝΑΙΝΕΤΙΚΟΣ.
     
    Last edited: 9 Μαϊου 2011
  3. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Πάντως αυτό που αντιλαμβάνομαι από τα γραφόμενα εδώ, με απογοητεύει, γιατί βλέπω ότι οι περισσότεροι δεν αντιλαμβάνονται το PUBLIC σαν σεξουαλικό παιχνίδι. Δεν το κάνουμε για να προσβάλουμε ανθρώπους, το κάνουμε γιατί μας διεγείρει σεξουαλικά, και μέσα σε κάποια όρια.
    Σε κάποια αλλοδαπά Φόρουμς, παντρεμένα ζευγάρια εξομολογούνται ότι το κάνουν γιατί τους εξιτάρει.
    Τα ζευγάρια αυτά είναι άνθρωποι καθ όλα νορμάλ.
    Αυτό που τελικά πιστεύω για το PUBLIC είναι ότι για τους περισσότερους εδώ, δεν αποτελεί βίτσιο και
    για αυτό γράφουν αυτά που γράφουν.
    Αυτό φαίνεται και στην αρχική σελίδα του παρόντος site, όπου πέρνει χαμηλή βαθμολογία στις προτιμήσεις.
    Τί να κάνουμε? Εμείς που είμαστε FAN του PUBLIC, είμαστε και λίγοι και δυσεύρετοι. Υπομονή.
     
  4. Απάντηση: Re: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;


    Θεωρητικά δεν είναι αδύνατο να πέσεις κάποια στιγμή σε κάποια γυναίκα που ενδεχομένως της αρέσει.
    Βέβαια είναι δύσκολο, γιατί θα πρέπει ή να πρόκειται για γυναίκα με αντίστοιχο φετίχ ή να είναι η στιγμή τέτοια που ήταν έτοιμη να καυλώσει με κάποιο ανάλογο ερέθισμα.
    Αλλά ακόμη και στην περίπτωση που έπεφτες σε κάποια που την ερέθιζε η σχετική επίδειξη, τότε το πολύ να σου χαμογελούσε πονηρά, να καύλωνε μέσα της και το απόγευμα να πήγαινε να κάνει σεξ με τον δικό της.
    Δηλαδή, είναι σχεδόν αδύνατο -ακόμη κι αν της αρέσει- να σου δώσει τηλέφωνο (γιατί η καύλα είναι της στιγμής και δεν προκαλεί επιθυμία για ραντεβού κλπ) ή να το κάνει μαζί σου εκείνη τη στιγμή (γιατί εργάζεται).
    Οπότε: α) οι πιθανότητες να υπάρξει σεξουαλικής φύσης όφελος για σένα από αυτή την πρακτική είναι χαμηλές και β) οι πιθανότητες να βρεθείς κατηγορούμενος είναι υψηλές.
    Από την άλλη όμως, γούστο σου και καπέλο σου, εφόσον απολαμβάνεις αυτή καθαυτή την πρακτική χωρίς να περιμένεις ευτυχή κατάληξη στο κρεβάτι, και με δεδομένο ότι αντιλαμβάνεσαι τα ρίσκα που παίρνεις.

    Εναλλακτικά θα πρότεινα επίδειξη μαζί με την κοπέλα σου ως δικό σας κοινό ένοχο μυστικό. Εγώ ενίοτε βάζω τις δικές μου να επιδεικνύονται σε κοριτσοπαρέες.
     
  5. Lost Hours

    Lost Hours Regular Member

    Εγώ από την άλλη, μόνο στα διόδια βγάζω τον κώλο μου έξω με τους πιασοκώληδες που έχουμε μπλεξει! 
     
  6. Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Νομίζω ότι από αύριο θα χρησιμοποιώ τους παράδρομους.
     
  7. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Κοιτα ποσο μπροστα εχει προχωρησει ο κοσμος.....!!!! 
    Και εμενα που μου αρεσε να μου τον βγαζουν εξω.......μπα εχω γινει πολυ μπαναλ, θα κανω παρεα μονο με παλαιοημερολογιτισσες...!!!! 
     
  8. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Πάντως εγώ γλυκιά μου UΤΗΕR, άν δω κάποια να το παίζει μπροστά μου κάνοντας PUBLIC,δεν θα με έπιανε τρομάρα,.............θα με έπιανε ΚΑΒΛΑ.....!
    Αυτό που πρέπει νομίζω να αντιληφθείς είναι οτι η συμπεριφορά των δύο φύλλων, ακόμα και όταν
    μιλάμε για Public exposition είναι διαφορετική.
    Εγώ αυτό το βίτσιο το πρωτοένοιωσα στον εαυτό μου από παιδί στην εφηβία.Δεν νομίζω ότι υπάρχουν
    ανώμαλα έφηβα παιδιά ηλικίας 12 ετων καλή μου.
    Δέξου ότι όλα αυτά είναι δημιουργήματα της φύσης, και δέξου και την διαφορετικότητα των άλλων.
     
    Last edited: 14 Μαϊου 2011
  9. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;


    Προσωπικά δεν έχω λόγο να αμφισβητήσω το παραπάνω αλλά πρέπει να σκεφθείς και το ενδεχόμενο ο τρόπος με τον οποίο προκαλείται η δική σου σεξουαλική διέγερση να προσβάλει τους άλλους.
     
  10. Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;


    Ορθό.
    Αλλά γιατί;
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;


    Aγαπητε alexpak

    Υπαρχουν πολλα βιτσια κ φετιχ τα οποία διεγειρουν σεξουαλικα κοσμο, πχ κοπρολαγνεια, δεν νομιζω οτι θα σου αρεσε να έρθει κάποιος να σου τριψει την κουραδα του στην μουρη σου, κ εσυ να τον κοιταξεις χαμογελαστος κ να πεις μπραβο παληκαρε.. απελευθερωσου μη μασας που εδω ειναι Ελλάδα.

    Όσο το βιτσιο σου δεν ενοχλει άλλους, καλο ειναι να το χαιρεσαι οποιο κ αν ειναι αυτο, δεν μπορεις να επιβαλεις σε κανενα όμως να γινει κοινωνος της κάβλας σου χωρίς ο ίδιος ο να συναινεί.
     
  12. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Μα απλούστατα φίλε Anacreon, διότι η φύση έχει φτιάξει τις γυναίκες πρώτα να μας φοβούνται και
    μετά να μας θέλουν.
    Μην ξεχνάς ότι υπάρχει και μεγάλη διαφορά στην λίμπιντο ανάμεσα στον άντρα και στην γυναίκα,
    και η γυναίκα έχει πάντα το προνόμιο να είναι το ζητούμενο, δηλαδή ο σύντροφος που πρέπει να
    "κατακτηθεί", ενώ παράλληλα δεν φτάνει σε λίμπιντο τον άνδρα.
    Αυτό ισχύει σε όλο το ζωικό βασίλειο.