Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος deluxe, στις 9 Μαϊου 2011.

Tags:
  1. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    οχουυυυυυ.. τι κουραση ο πιτσιρικάς..
    Μικρε δεν έχεις μόνο εσύ πουτσο ξεκόλα..
    Δεν θέλω να σου χαλάσω την φαντασίωση, αλλα από τοσες γυναικες που ως τώρα σου απάντησαν, δεν ξέρω αν το πρόσεξες, αλλά καμμιά δεν καυλωνει αν της το δειχνεις φόρα παρτιδα.. Σου λέει τιποτα αυτό? και βρισκεσαι και σε φορουμ εναλλακτικο ερωτισμού, πόσο μάλλον οι λοιπες βανιλα
    μόνο γέλιο προξενει αυτό κ μετα καζουρα..
     
  2. subvalia

    subvalia New Member

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Όπως σου τα λένε είναι.

    Οι γυναίκες, σε αντίθεση με τους άντρες, δεν καυλώνουμε με το μάτι, αλλά με το αυτί.

    Αμα καταφέρνεις να το κάνεις να σφυρίζει, πάω πάσσο.  
     
  3. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Vanda

    Vanda Regular Member

    Το βλεπει η γυναικα το πουλι πεφτει στα γονατα και ξεκιναει τις πιπες γινετε μονο στις τσοντες. Το πολυ πολυ να το δει κ να μην την πιανει το ματι ( ετσι λεμε στην παρεα μου τουλαχιστον)
    Απο εκει και περα και εγω σαν σαδιστρια λεω να βαλω τις μποτες και τα σχετικα, να παρω τα μαστιγια ανα χειρας και οποιο μαλακισμενο βλεπω στον δρομο να το κοπαναω.
    Εχεις χασει την μπαλα φιλε μου.
     
  5. lizard

    lizard Regular Member

    χμμμμ.... για νο το χρονομετρησω αυτο... λοιπον, βλεπεις το ξεκωλο και βγαινεις στο μπαλκονι και αρχιζεις να τον παιζεις. κανει 10 βηματα το ξεκωλο, σε πετυχαινει στα τελειωματα και την λουζεις με το σπερμα σου. αυτο τι ειναι? 10 sec ? .... wow! I'm impressed !!!
     
  6. Brainstorm

    Brainstorm Regular Member

    Απάντηση: Re: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Αυτο ειναι που λεμε πετυχε η μαλακια  
     
  7. sw

    sw


    Αττικη συνταξη.
    ..κατα το: "...τα παιδία την παίζει..."  

    Γι ργος
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    νομιζετε οτι η καλπαζουσα ερωτικη φαντασια απο την σιχαμενη και απεχθει ανωμαλια/διαστροφη ...
    κρινεται απο την συναινεσαι και την συναιση ? .....

    αμα η καβλα ηταν κατι που θελαμε μυστικο για την κρεβατοκαμαρα μας ... τουτο το φορουμ δεν θα υπηρχε .....

    μπορει ο deluxe να αρεσκεται στο να προκαλει , γενικως .... αλλα ωρες ωρες νομιζω πως οι απαντησεις στις αποψεις του ειναι απο την γραμματεια της Αρχιεπισκοπης ....
     
  9. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;


      
     
  10. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;


    Όμως το έκανες το λαθάκι σου.Δέν το είδα αμέσως και για αυτό συμπληρώνω την απάντησή μου τώρα.
    .....όχι Alexpack καλή μου.........Αlexkat.........πάλι μπερδεψες την βούρτσα.................με την............ πούτσα.. 
     
  11. YetAnotherNic

    YetAnotherNic New Member

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Ναι έχεις πρόβλημα και μάλιστα σοβαρό.
    Το χειρότερο από αυτά που έγραψες είναι ότι νομίζεις ότι κρυφά γουστάρουν. Δεν πρόκειτε να ζητήσεις βοήθεια και ατυχώς προβλέπω, αν εμείς οι υπόλοιποι είμαστε τυχεροί, ότι θα σε σκοτώσουν σε κάποια φυλακή πριν αρχίσεις να κάνεις σοβαρό κακό (δες κατα συρροήν φονιάδες) σε ανθρώπους γιατί κρυφά "ξέρεις εσύ, το γουστάρουν".
     
  12. atasai

    atasai Regular Member

    Off with his head!