Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θερινή ώρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος feet-lover, στις 26 Μαρτίου 2023.

  1.  

    αλλάξατε τα ρολόγια; έχετε ρολόγια που δεν είναι εξυπνα;
    Σας αρέσει η θερινή ή η χειμερινή ωρα; εμενα μου αρέσει η θερινή . μακάρι μόνιμα να είχαμε αυτήν
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2023
  2. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Μερικά από τα έξυπνα ρολόγια δεν είναι ρολόγια αλλά απομίμηση ρολογιών. Είναι λίγο "κάπως" να κοιτάζω στα κλεφτά το ρολόι μου να δω ακριβώς την ώρα, διότι το περίπου το έχω, και αντί για αυτό να μου πετάει κίνηση μετοχών στο NYSE! Συνήθως με κάνει να χαμογελώ, αλλά όχι πάντα.

    Έχω να φτιάξω το ρολόι της κουζίνας, το παλιού τύπου ξυπνητήρι μου, διότι δεν μου αρέσει να ξεκινώ την ημέρα με μη αναμενόμενους και τελείως παραβιαστικούς ήχους, και ένα τοίχου. Για το ρολόι χεριού, απλά φοράω το καλοκαιρινό. Το σμαρτ το έχω κατά μέρος, μπορεί να μη θέλει αλλαγή ώρας αλλά θέλει μια ζωή φόρτιση.
     
  3. εγω εχω και κουρδιστό ρολοι. τα παλια με τον φωσφορο. στο χερι old fashioned casio .καμιά 10ρια που θέλουν γύρισμα με το χέρι συνολικα
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2023