Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θεός ή Κύριος;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Seras Victoria, στις 24 Ιουνίου 2017.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    η συγνώμη, η παραδοχή λάθους και η διόρθωση αυτού, είναι τρία διαφορετικά πράγματα.

    εύχομαι τώρα που μπήκες, αν κατάλαβα καλά, σε D/s να μπορέσεις να δεις κάποια πράγματα από μιά άλλη οπτική γωνία...
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Ουάου, πλακώσανε και οι "παλιοί" (τρομάρα τους) να κουνήσουν το δάχτυλο στούς "νέους" με ύφος αυθεντίας!
    Πόση υποκρισία πχια!
    Πόση ποζεριά!
    Μυρίζει φορμόλη.
    Θα με αναγκάσετε να ξαναφύγω διακοπές, να φρεσκάρω τον αέρα μου.
    Το φόρουμ ζέχνει συντηρητισμό!

    Πείτε στους Κ σας να χαλαρώσουν λίγο τις εντολές, δεν σάς βλέπω καλά, γενικώς...

    Κάντε και καμιά βουτιά να συνέλθετε, να συνειδητοποιήσετε -κατ´ευχήν-, την αξία της συγνώμης, που το μόνο πού ξέρετε είναι τα πρωτόκολλα που σάς έχουν φορέσει κολάρο!

    Αυτό για μένα συνιστά μία ακόμη μορφή ανώτατης υποκρισίας, αλλά άμα εσείς καυλώνετε, τι να πω;
    Πάσο, άλλη μια φορά...

    Ωστόσο, αναπνέω ελεύθερα και οξυγονώνεται ικανοποιητικά ο εγκέφαλός μου.

    Δεν ασφυκτιά μέσα στα πρωτόκολλα.
    So long, για όλους τους προχώ που ευαγγελίζονται επαναστάσεις στο bdsm.

    Βασιλικότεροι του βασιλέως, συντηρητικότεροι της συντήρησης.

    Not my cup of tea.
    Thanks, but no thanks!

    Το νου σας, δρόσισε, αλλά χρειάζεται ακόμη η θαλάσσια αύρα, να καθαρίσει το μέσα μας.
    Κι η ψυχή πιάνει μάκα...
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Ουάου, πλακώσανε και οι "μπήκα, δεν μπόρεσα, αλλά έχω τόσα πολλά να πω..." με υπεροξυγονομένο εγκέφαλο απ το πολύ το snorkeling και περίσσιο ταλέντο στο να κατηγορούν άλλους για πράγματα που κάνουν οι ίδιοι σε όποιο νήμα κι αν βρεθούν.

    go back to bed  
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Μην κουνάς τόσο πολύ δάχτυλο, θα πάθεις καμιά τενοντίτιδα.

    Ποιος μπόρεσε και ποιος δεν μπόρεσε, ποιος βάφτισε κάτι ως bdsm και πήρε και τα συγχαρίκια της "κοινότητας" είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.
    Θα σάς χαλάσω εγώ την φαντασίωση;
    Δεν είμαι τέτχοιος άνθρωπος.

    Μάλλον σε πολλά ωδικά πτηνά που κελαηδάνε περί μη αναγκαιότητας ύπαρξης της συγνώμης έχει καεί το τσιπάκι της μνήμης.
    Για κακή σας τύχη όμως, όσο επιλεκτική μνήμη και να χουμε, θυμόμαστε καλύτερα από εσάς.

    Φρόνιμο θα ήταν, που και που, να ρουφάμε το αυγό μας και να μην μπλέκουμε στις συζητήσεις των μεγάλων, το λοιπόν, παρεκτός αν είναι εντολή! Εκεί, πάλι πάσο...

    Υπεράνω όλων το Κ άλλωστε!
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εμένα πάλι η παραπάνω δήλωση με καλύπτει *πλήρως*
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    μην ανησυχείς... θα φάμε κουρκουμά  

    περιόρισε λίγο την ξερολίαση... δεν γνωρίζεις όσα νομίζεις και δεν καταλαβαίνεις όσα νομίζεις...

    το οτι είδα κάποια πράγματα εκ των έσω αλλιώς και αναθεώρησα είναι δικαίωμα μου. δεν με απασχολεί η εικόνα μου ως προς αυτό. δεν προσπαθούμε όλοι να φτιάξουμε και να συντηρούμε περσόνα στον χωρο. Ούτε εμμένουμε σε μαλακίες επιδή έτσι λέγαμε στην αρχή και έτσι πρέπει να το συνεχίσουμε μη βγει κανεις και μας πει οτι εκτιθέμεθα. στ' αρχίδια μας  

    ps... ναι τα είδαμε και τα μεγάλα παιδιά...

    ps2... τον έχετε γαμήσει τον cad, από λέξεις μέχρι φράσεις ολόκληρες...
     
  7. rea..

    rea.. Contributor

    Σας ευχαριστούμε για την μεγαλοψυχία σας, άλλη μια φορά!!!

    Η " Άφεση" σας έφερε επιτέλους την λύτρωση στις βασανισμένες ανώμαλες ψυχές των πρωτοκολαριστών bdsmers ανά τον κόσμο!

    "Η κυρία Μπρέντα πάει πάσο και μας αφήνει να καυλώνουμεεεε!!!"
     
  8. rea..

    rea.. Contributor

    απλά..θεούλης!!!... <3
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Η συνέπεια λόγων και έργων προφανώς δεν σημαίνει τίποτα για πολλούς.

    Λάτρεις του πρωτοκόλλου ξεσαλώστε, ουδείς σάς μέμφει, πλην του παρελθόντος κάποιων από σας.

    Γυρίζει βέβαια ο Μανωλιός αλλιώς και τις χέζει τις παρόλες του.
    Δικαίωμά του και μαγκιά του.
    Ας μην τα βάζει όμως με όσους συνεχίζουν να έχουν τις ίδιες απόψεις και δεν τις άλλαξαν στην αμέσως επόμενη σχέση.

    Ο καθένας βρίσκεται ακριβώς εκεί που του αξίζει, οπότε προς τι πλάκωσε και το ιππικό;

    Να σώσει ποιον, από ποιον;

    Έτσι κι αλλιώς από τον εαυτό του κανείς δεν σώνεται.

    Γιατί ενοχλείστε από τις από τις απόψεις των άλλων αφού εσείς περνάτε μια χαρά με τα Κ που δεν σάς ζητάνε συγνώμη;

    Με γεια σας και με χαρά σας.

    Εμένα πάλι, επιτρέψτε μου να έχω την δική μου γνώμη. Και δέκα ξυλιές σε ξένο κώλο και εκατό, το ίδιο μού κάνει, να χαρώ εγώ, όταν οι άλλοι γουστάρουν.

    Είμαι υπεύθυνη γι αυτά που λέω, όχι γι αυτά που καταλαβαίνει ο καθένας και η κάθε μία που πετάγεται σαν θιγμένη πορδή.

    Μόνοι σας παίρνετε την τρίχα και την κάνετε τριχιά.

    Λύστε τα θέματά σας "ενδοοικογενειακά", προφανώς έχετε μπόλικα.

    Κι όταν θα ξανακλαψουρίζουν κάποια πληγωμένα υ, δεν θα τους προσφέρουμε ούτε ώμο για να κλάψουν, ούτε στήριξη.

    Ελεύθερη βούληση, αυτή η πουτάνα...
     
  10. rea..

    rea.. Contributor

    Διαφωνώ...
    Το ύφος σας και οι θέσεις σας είναι απαράδεκτες και ακατάλληλες για ενήλικη συζήτηση.
    καλή συνέχεια
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Καλή συνέχεια και σε σάς.
    Με την άδεια του Κυρίου σας.
    Πάντα...
     
  12. rea..

    rea.. Contributor

    Τιμή μου και καύλα μου!..περαστικά σας