Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θυμάσαι;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 5 Ιουνίου 2008.

  1. Eri

    Eri


      
     
  2. echo

    echo ***

    Love-Alone again οr



    Tim Buckley-Sing a song for you



    Bob Dylan - Mr. Tambourine Man

    [nomedia=";feature=related"]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    Nick Drake-Pink Moon



    Etta James: Take It To The Limit



    Nina Simone - Ain't Got No...I've Got Life



    Η αυτοκρατορία των ανάπηρων-1988(με κοντά μαλλιά ακόμα)



    Νικόλας Ασιμος-Καταρρέω

    ;feature=related

    Κατερίνα Γώγου - Θέλω Να Κουβεντιάσω

    ;feature=related

    Από την ταινία ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ του Νίκου Καβουκίδη ,
    1 χρόνο μετά την "αποκατάσταση" της "δημοκρατίας"...

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Θυμάσαι;

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    Ρετρό;



    Θα πάθω ό,τι και ο νεαρός αυτός, άμα το ξανακούσω....



    Με οποιαδήποτε Ελίζα....



    Για να αντιληφθεί η Gabriella ότι αδίκως αυτοκτόνησε....
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. echo

    echo ***

    Σε καμία περίπτωση.

    19 Ιουλίου Μιλάνο.θα 'ρθεις?

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Θυμάσαι;



    Ο καθείς, τις καταραμένες του.
    Θα πάρουμε τη Γώγου και την Τζάνις, στο Μιλάνο;
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θυμαμαι, 24 Φεβρουαριου 1981 ωρα 22:55 μ.μ. και στην τηλεοραση η σειρα "Νταλλας" με τον κακο Τζει Αρ, οταν.......................ενας ισχυροτατος σεισμος μεγεθους 6,7 βαθμων της κλιμακας ριχτερ με επικεντρο τον κολπο των Αλκυονιδων ταρακουνα το λεκανοπεδιο και τους γυρω νομους και γινεται αισθητος απο την Σμυρνη μεχρι την Ναπολι της Ιταλιας.
     
  7. echo

    echo ***




    Πριν λίγο μίλαγα με τον Τζίμι,θα είναι και αυτός εκεί.θέλει λέει να μιλήσετε για την μετανεωτερικότητα,ανυσηχεί.Η Τζανις δεν μπορεί,θα κάνει μια εγχείρηση για τις ρυτίδες,η Γώγου πάλι κάτι συλλαλητήρια ετοιμάζει.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Θυμάσαι;

    Αχ Dolmace τα χρονια σου φυραναν το μυαλο. Στην μαντρα του Αττικ ηταν αυτο που λες. Κοπελουδα ημουν και εσυ δυο μετρα παληκαρι. Ο ηλικιωμενος μακρινος συγγενης μου σε θυμαται ακομα. Καπου εδω γυρω ειναι.....
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Θυμάσαι;

    Ζεί; Πολύ χαίρομαι!!! Να μου τον φιλήσεις....


    ΥΓ Τα δύο μέτρα, όχι και να το παινευτούμε, τα διατήρησα. Στο αλφάδιασμα κάπως στραβώνω...
     
  10. Re: Απάντηση: Θυμάσαι;

    Αχχχ Ντολμανσε μου τι επαθα. Εκει ημουν. Ειχα ετοιμο και το αρμα μου
    Μετα εμαθαν οτι ειμαι κατα του γαμου και με διωξανε.  
    Μην πας. Θα σε διωξουν και σενα. Δεν θελουν λεει αναμεσα
    τους ατομα που ειναι κατα της οικογενειας και των αλλων θεσμων  
     
  11. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: Θυμάσαι;

    Kορνήλιε, μην το κρατάς μανιάτικο βρε παιδί...κάνε επιτέλους αυτή τη δήλωση μετανοίας, να πάρουμε κι εμείς τη σειρά μας!


    Οι Κύριοι πάντως φαίνονται πανευτυχείς! [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ειναι καλοκαιρι του 85 ή 86 ... καινουργια Vespa και ολοκαινουργιο διπλωμα οδηγησης για μηχανακι .... μεγαλη γιορτη για μενα και αποφασιζω να εγκαταλειψω την γνωριμη επι 8 ετιας παρεα των 3 λυκοσκυλων μου και να κατεβω στην πολη οπου οι συμμαθητες μου θα ηταν στην καλοκαιρινη Ντισκοτεκ ...
    ευτυχως ο μικρος ισνογκουντ αν και δεν ειχε κοινωνικη εμπειρια σε οτι αφορουσε την ψυχαγωγια , ηταν καλοδεχουμενος αναμεσα στις σχολικες παρεες ...
    Στην ντισκο θα ηταν και η μικρη αδελφη της ομορφοτερης της ταξης ... παρεπιπτωντος εγω την ομορφοτερη την εβρισκα μπαρμπιζουσα και χαζοχαρουμενη .. η αδελφουλα της ηταν ομως ... πως νιωθεις οταν περνας ενα κηπο το βραδυ του καλοκαιριου και μυριζουν τα λουλουδια του ?? ... κατι τετοιο ηταν και η μικρη αδελφουλα της
    Ο ισνογκουντ αναζητει το ανυπαρκτο του θαρρος μεσα στις κοκα κολες που κατεβαζει ξεροσφυρια την μια μετα την αλλη ... εκεινη μικροτερη δεν της πολυμιλανε , αλωστε η αδελφη κλεβει την παρασταση και εγω να τρεμω απο την ντροπη που ημουν ετοιμος να μιλησω σε μια κοπελα και να προφερω τις ανηκουστες λεξεις : "παμε να χορεψουμε ?" ...
    για να καταλαβετε .. επιασα το ρολοι να δω την ωρα και εσπασα απο το τρεμουλο τον μπρασελε .. επρεπε να εχω κανει μια επαφη μεχρι της 12 που εμπαιναν τα μπλουζ ... επομενη καταστροφικη κινηση σπαω το κορδονι του παπουτσιου καθως σκεφτομαι μεσα στην αμηχανια μου να τα σφιξω για να ειμαι πανετοιμος για τις χορευτικες φιγουρες σε περιπτωση που θα δεχτει να χορεψει μαζι μου ... και εκεινη την στιγμη μπαινει το αγαπημενο μου κομματι :



    και τοτε ο παραδεισος που ειχε την οψη της μικρης , ειπε με τα υπεροχα χειλακια του : "αχ μ'αρεσει το κομματι αυτο" .....
    "και εμενα μου αρεσει πολυ .." λεω εγω ... και ολοι η παρεα γυριζει προς εμενα ... ενω παγωνω σε μια παρατεταμενη στιγμη απολιθωσης και αποβλακωσης ....
    Η επομενη στιγμη αλαξε την ιστορια μου , οταν για πρωτη φορα απηυθυνα προσκληση σε μια γυναικα : "θελεις να χορεψουμε ?"....
    Γυριζει και κοιταει την αδελφη της και εκεινη με ενα παγερο βλεμμα εμενα ... εγω εψαχνα να βρω πηγαδι να χωθω ... και με μιας σκαει ενα πλατυ χαμογελο και λεει στην μικρη : "αντε ... θα ερθουμε και εμεις σε λιγο " ....
    ετσι ... κατω απο τα φωτα και μεσα στην απιθανη αυτη μουσικη , για πρωτη φορα ενα απο εκεινα τα περιεργα ανθρωπακια με την εκπλκτικη ομορφια , τα υπεροχα μακρια μαλλια που μυριζουν σαν νυχτα ανακατεμενη με γιασεμι και βασιλικο , που μολις τα πλησιαζεις η καρδια σου χτυπα σαν αραπικο νταμπουρλο και που το κορμι τους κινειται στον χωρο λες και ζωγραφιζει σε αορατο καμβα καποια χαρουμενη Θεικη σκεψη ... ειχα αυτο το παραξενο λοιπον ανθρωπακι που λεγεται γυναικα ολοδικο μου (τουλαχιστο για την διαρκεια του τραγουδιου ...) .....
    πρεπει να επαιξαν αλλα 7-8 κομματια μεχρι που πηγε 12 και τα φωτα χαμηλωσαν για το σουπερ χιτ εκεινου του χρονου ενα κομματι που θα το λατρευω μεχρι το τελος της ζωης μου .... :



    εκεινα λοιπον τα παραξενα ανθρωπακια ... οι γυναικες ... εχουν μια απιστευτα λεπτη μεση ... αφου τα χερια μου την εφεραν μια βολτα ολκληρη και λιγο ακομα θα αγκαλιαζα και τον εαυτο μου με εκεινη μεσα ...... εκεινη τοτε αγκουμπαει το κεφαλι της στο στηθος μου και το προσωπο μου βυθιζεται μεσα στα μαλλια της .....................................................
    ............................
    αν ειχα δει Αρειανο θα μου ειχε φανει ποιο πιστευτο .... η εκρηξη των συναισθηματων μου ηταν τετοια που το σωμα μου ενιωσε σαν σπουργιτι που περναει πανω απο το Κρακατοα την ωρα που αυτο εκρηγνιεται ....
    ελικρινα δεν ξερω πως βρεθηκε στο αερα ο ηχος της δικης μου φωνης με την σουπερ ανοητη βλαμενη κατστροφικη ατακα : "αν δοκιμαζα να σε φιλησω θα με χαστουκιζες ??? " ....
    και τι μου απαντησε τοτε ??? ... "αμα δεν μου αρεσει .. ναι " ...
    ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ !!!!!!!
    που ειναι οι οδηγιες χρησεως αυτου του πλασματος ????? πως της αρεσει ,, πως το κανουν γενικως ?????? ....
    ....
    αν και για πολλες μερες επικρατουσε ενα μπλακ αουτ σχετικα με την λεπτομερη καταγραφη των γεγονοτων εκεινων των στιγμων .. καποια στιγμη θυμιθηκα οτι εκλεισα αργα τα ματια μου και ακουμπησα τα χειλη της με τα δικα μου ... τα υπολοιπα τα ξερω απο αφηγησεις των συμαθητων μου οι οποιοι μου ειπαν οτι ειμασταν κολημενοι στο φιλι τοση πολυ ωρα , ανταλασοντας αναπνοες απο στομα σε στομα ... πραγμα που εξηγει την μετεπειτα απωλεια οξυγονου ... που εφερε την αποτομη ζαλαδα ...........
    .....
    και εμενα και εκεινη φαρδιους πλατιους στην μεση της πιστας .....
    ..... Θεεε μου .... τι ρεζιλι .... τι ρεζιλι !!!! ...... εραστες να σου πετυχουν !!!! ....
    Αυτο ηταν το πρωτο φιλι του ισνογκουντ ... ισως οχι το καλυτερο διοτι τα αισθηματα ηταν πρωτογνωρα και ετρεχαν σαν μαχητικα αεροπλανα .... αλλα σιγουρα το ποιο αξεχαστο ... !!!
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014