Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θυμάσαι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος echo, στις 9 Ιουλίου 2008.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Θυμάσαι?(02)

    Αντε αυτος ειχε λογο να χτυπαει τα αυτοκινητα στα λαστιχα ...


    ...τα σκυλια γιατι το κανουν ομως???
     
  2. cider

    cider Kitchen master

    Re: Θυμάσαι?(02)

    Mirella, οι ιστορίες που κυκλοφορούν για τον Γιάννη τον Απάτσι κινούνται στη σφαίρα του μυθεύματος (urban legend, που λέμε). Εγώ, λόγου χάρη, έχω ακούσει ότι ήταν ένας πολύ πλούσιος άνθρωπος που του έφαγαν οι συγγενείς του ό,τι είχε και δεν είχε και το έχασε.
    Προσωπικά, δεν θυμάμαι αυτό που λες (να κλωτσά δηλαδή λάστιχα). Τον θυμάμαι πολύ καλά και ένα χαρακτηριστικό του ήταν ότι δεν κατέφευγε ποτέ σε καμία εκδήλωση βίας (γι' αυτό και κυκλοφορούσε έξω άλλωστε). Τον θυμάμαι καλά να μπαίνει στα λεωφορεία και να κάνει κηρύγματα περί... ηθικής να το πω, τέλος πάντων, σχετικά με μια δική του ηθική.
     
  3. Eri

    Eri

    Re: Θυμάσαι?(02)

    Οκ τωρα φαινονται κανονικα....  
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Θυμάσαι?(02)

    Ισως να ειναι και ετσι, ημουν πολυ μικρο οταν τον ειχα δει και ενας φιλος του πατερα μου μου ειπε την ιστορια.
    Μου εκανε φοβερη εντυπωση!
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Before I forget that...

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    θυμαστε ? ? ?





    και για να ολοκληρώσουμε  



     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Θυμάσαι?

    Η Βαντα του ''σπορτ Μπιλυ'' πρεπει να ηταν η πρωτη στυση καθε αρσενικου υποκακτικου...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. female

    female Contributor



     

    Τη ντίσκο... Δηλαδή τη "γιαγιά" των σημερινών κλαμπ.



    Την Πλάκα γεμάτη κατσαρίδες και ποντίκια, κανονικά μαγαζιά, μπακάλικα, φούρνους, ψαράδικα, βιβλιοπωλεία, χασάπικα, μπουάτ, κλαμπ, ντίσκο, gay bar και gay disco, κωλάδικα, κράχτες έξω από τα κωλάδικα με άσπρα κουστούμια "περάστε - περάστε".



    Το καλό μου φίλο Ντίνο που σύχναζε στις gay disco της Πλάκας, χόρευε εκπληκτικά, πείραζε τους πάντες, γαμιόταν όσο περισσότερο μπορούσε και αδιακρίτως με όποιον να 'ταν ακόμα και στις τουαλέτες των τσοντοκινηματογράφων της Ομόνοιας, έκανε σάντουιτς με κοινό στο Ζάππειο και τον έπαιρνε από 30 σε σκοτεινή "σάουνα" της Συγγρού και σε τρενάκι, αλλά το έκρυβε από τους δικούς του που ήταν συντηρίκλες του κερατά και του έψαχναν μια καλή νύφη αλλά φευ, πέθανε από AIDS πριν χρόνια.



    Τις Απόκριες στην Πλάκα που ο χαρτοπόλεμος έπεφτε τόσο πολύς που τον μάσαγες, τον κατάπινες, έφτανε να τρυπώσει μέχρι μέσα από ... την κυλότα, όπου η λέξη "χαμός" δεν αρκεί να περιγράψει, πατείς-με-πατώσε, που τις έτρωγες 50 φορές από τα αποκριάτικα "σφυράκια" στο κεφάλι, όπου οι άνθρωποι χόρευαν στο δρόμο...


    Τους Supertramp




    Τα τανκς να κατεβαίνουν την άδεια Κηφισίας κάθε τόσο.

    Την εποχή που όταν έβγαινες έξω ως έφηβος το Σάββατο, έπρεπε να γυρίσεις πριν τις 12.


    Την εποχή που, στην αρχή της χρονιάς, "ντύναμε" όλα τα σχολικά βιβλία και τα τετράδια με μπλε χαρτί και κολλούσαμε με σάλιο απάνω τους (όπως τους φακέλλους αλληλογραφίας) τις στάνταρ άσπρες ετικέττες με το μπλε πλαίσιο.


    Την οξεία και την περισπωμένη, τη δασεία και την ψιλή, που έχω ξεχάσει πια να χρησιμοποιώ.


    ΛΟΛ... Προ Χριστού, δηλαδή...  


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    "δωστε,τη χουντα,στο λαο!"...

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Οτι θα έβλεπα (από άλλον πλην εμού) ποσταρισμένο clip των Slipknot, ομολογώ δε το περίμενα!!!!
     

    Παραθέτω ένα άλλο clip, που σε κάποιους ίσως να εγείρει μνήμες από εφηβεία...


    Έχω να θυμάμαι.... εσείς???
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. Eri

    Eri

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. smari

    smari Regular Member