Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θυμάσαι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος echo, στις 9 Ιουλίου 2008.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    θυμάμε κάτι τετράγωνες κλειτορίδες ... δεν έχουν αλλάξει από τότε, γίνανε απλά ορθογώνιες ...
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Παλι με ρομποτ κοιμηθηκες???????????????? 
     
  3. extreme32

    extreme32 Regular Member







    δεν τελειωνουν ποτε.

    το βρηκα το βρηκα! καποιος να μου θυμισει αυτο το κινεζικο κλεισιμο του βιντεο. ειναι βαθεια στο κεφαλι μου, δακρυζω οταν το ακουω, αλλα δεν θυμαμαι τι ειναι. Το ιδιο και στο 02.20 ουτε αυτο θυμαμαι τι ειναι αν και ηξερα καθε καρε του βιντεο. Δειτε ολα αυτα και θα καταλαβετε γιατι επιμενω οτι το θεμα ολικη αποτριχωση ειναι απατη της εποχης. Ολα ψηφιακα τωρα. Τοτε ομως ειχαν κατι αλλο. Ο Αλφ ο εξωγηινος ειχε μια γλυκα στη μουρη κι ας ηταν εντελως ψευτικος. Η μονη που ισως εκανε τελικα αποτριχωση σε ολο το βιντεο ειναι η Βαντα.

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Eri

    Eri

    Αυτο το βιντεο το ειχα βαλει κ γω στο πρωτο "Θυμασαι?"....  

    Το σημειο με τον πρασινο δρακο στο 2.20 καθως κ το κλεισιμο στο τελος ειναι απο τα κινεζικα παραμυθια (που τελικα μαλλον γιαπωνεζικα ειναι)....Η εισαγωγη κ το τελος.....Ιστοριουλες με ηθικο διδαγμα που αφηγουνται θρυλους κ μυθους της χωρας, η κατι τετοιο......



     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Βάλτε και τον Τάρο, τον γιο της δράκαινας!!!!  

    Κινέζικα είναι, αναγνώρισα μερικά ιδεογράμματα...
    ...και μάλλον είναι μεταφρασμένα από Κινέζους  
     
  6. Eri

    Eri

    Α καλα οι υποτιτλοι ειναι μεσα στα λαθη αστα να πανε....

    Il etait une fois la vie - les muscles



    Il Était Une Fois... L'Espace




    SNORKELS........... LLLLOOOOLLLL ........



    Trasnsformers (τα βλεπα ΚΑΙ αυτα)......




    ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΥΠΟΚΛΙΘΕΙΤΕ...............................




     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Θυμάσαι?

    Οι (πρώτοι) άγγελοι του Τσάρλυ


    Το μικρό σπίτι στο λιβάδι


    Η καληνύχτα των Waltons
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. female

    female Contributor




    Η πρώτη σειρά που είδα ποτέ -- στην TV των γειτόνων... Πρέπει να είναι η παλιότερη (ή, από τις παλιότερες) τηλεοπτική σειρά που έγινε ποτέ






    Μπονάντζα






    Κουκλάρα... Πανέμορφη...

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]




     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    θυμάμε την ταινία με το Θανάση Βέγγο που δίεκοψε το Mega για να ανακοινώσει τον πόλεμο στο Ιράκ το 91' και δείχνανε εικόνες με τα τροχιοδικτικά επάνω από τους ουρανούς της Βαγδάτης ...
     
  10. dominastella

    dominastella Regular Member

    θημασαι τον νινιο στα βαμενα κοκκινα μαλλια να πηδαει εκεινη την γρια την ανεραστη πολι αντρασ αυτοι ειναι αντρεσ κατα τη γνωμη μου
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Θυμάμαι τη δασκάλα μου στην τετάρτη δημοτικού να χτυπάει με λύσσα τις παλάμες μου,με ένα τεράστιο,βαρύ,ξύλινο χάρακα,κάθε φορά που έκανα λάθη συντακτικού και ορθογραφίας..  
     
  12. elGreco69

    elGreco69 New Member

    Χμ.. θυμάμαι και γω τέτοιες σκηνές...