Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ιατρική επίσκεψη με την Αφέντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος shoelicker, στις 30 Οκτωβρίου 2008.

  1. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Ιατρική επίσκεψη με την Αφέντρα

    Πολύ καλή ευχαριστούμε πραγματικά
     
  2. shoelicker

    shoelicker New Member

    Σας ευχαριστώ όλους σας για τα καλά σας λόγια!

    Συγγνώμη αν απογοήτευσα μερικούς. ή αν η ιστορία μου δεν είχε τόσο βάθος όσο θα περίμεναν, αλλά ηλεκτρονικός είμαι, δεν είμαι λογοτέχνης, τι να κάνουμε...

    Η ιστορία μου ήταν φανταστική όπως καταλάβατε, και με βολεύει καλύερα να γράφω σε πρώτο πρόσωπο -σαν να το έζησα- παρά σε τρίτο.

    Έχω μια ιδέα για μια άλλη ιστορία, αλλά δεν έχω αρχίσει ακόμα να τη γράφω... Να είστε σίγουροι, ότι αν βγει καλή θα την δημοσιεύσω!
     
  3. nickgr40

    nickgr40 New Member

    Πάντως η ιστορία σου μου έδωσε έμπνευση να γράψω μια παρόμοια αν δε σε πειράζει φυσικά
     
  4. shoelicker

    shoelicker New Member

    Εννοείται ότι δεν με πειράζει... Λες να σου ζητήσω πνευματικά δικαιώματα;   Και στη φαντασία μας και στην καθημερινή μας ζωή (δουλειά, σχέσεις, χόμπι, κλπ) πολλέw ιδέες μας τις έχουν δώσει κάποιοι άλλοι και εμείς τις βελτιστοποιούμε για να λειτουρgήσουν σύμφωνα με τα δικά μας δεδομένα.

    Και βέβαια να γράψεις την ιστορία σου. Εγώ προσωπικά θα χαρώ να την δω στο forum.
     
  5. jeremi

    jeremi New Member

    ωραια ιστορια...
     
  6. strapon1

    strapon1 New Member

    Απάντηση: Ιατρική επίσκεψη με την Αφέντρα

    πολυ ωραια ιστορια οντως,ευχομαι να μας προσφερεις ξανα την ευχαριστηση μιας αναλογης!
     
  7. LADY RAIDA

    LADY RAIDA New Member

    Απάντηση: Ιατρική επίσκεψη με την Αφέντρα

    η ταπα ειναι η σοφη κινηση κρατα ολη την υποθεση σε υψη συνεχισε το πας καλα κρατα τη ταπα ....
     
  8. alexislooney

    alexislooney New Member

    Υπεροχηηηηηηη...