Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ιδανικός σύντροφος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 9 Φεβρουαρίου 2009.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ιδανικός σύντροφος

    Όχι βεβαίως... Απλώς καθιστά σαφές, ότι ακόμη και κάτω από ένα στρώμα βρωμιάς -ευχάριστης ενίοτε και θεμιτής, δε λέω- οι σταθερές αξίες, διατηρούν πάντα την αίγλη και τη λάμψη τους...

     
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ιδανικός σύντροφος


    Ωχ αμάν..μεγάλη κουβέντα ανοίγετε τώρα...

    Είμαι και νηστική..


     ​
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ιδανικός σύντρο


    Γιά τώρα δεν μπορώ να κάνω πολλά, μάλλον θα πρέπει ν' αρκεστείτε σε κανένα γιαουρτάκι.

    Γιά το βράδυ όμως; Κόνα Κάι; Βαρούλκο; Πιλ-Πουλ; You just name it...  
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ιδανικός σύ



    Αχα!!! Θέλετε να θέσουμε το θέμα επί τραπεζίου λοιπόν.. χμ.. εντάξει λοιπόν! Ραντεβού στο Βαρούλκο! Στις 9.30!  









    Το καλοκαίρι ομως.. για να κάτσουμε στην ταρατσούλα του..τώρα δεν λέει..​
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ι

    OK then, it's a date...  

    Έκανα λόγο όμως εγώ, γιά τραπέζι;  
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Κάποιος ο οποίος θα μπορεί να ψυχανεμιστεί τις αλλαγές στην διάθεσή μου και στις ανάγκες μου και θα μπορεί να προσαρμοστεί πλήρως σε αυτές.(εντελώς ουτοπικό)

    Κάποιος ο οποίος θα είναι απόλυτα ειλικρινής μαζί μου και οχι κάποιος που θα μου πει ψέμματα ή δεν θα μου πει την αλήθεια ή θα μου κρύψει πράγματα ώστε να μην πληγωθώ.(εντελώς βλακώδες και απόλυτα βολικό για τον άλλον)

    Κάποιος ο οποίος θα φοβάται μην με χάσει και δεν θα με θεωρεί δεδομένη.(εντελώς ουτοπικό και αυτό)

    Κάποιος ο οποίος δεν θα με κάνει να τον θεωρώ δεδομένο, αλλά με τέτοιο τρόπο ώστε να μην πάει στο άλλο άκρο και παραβεί το αποπάνω.(εντελώς σχιζοφρενικό, το ξέρω!!)

    Κάποιος ο οποίος θα έχει την μαγική ικανότητα να μου αποδεικνύει τα παραπάνω κάθε ώρα και στιγμή, με λόγια και με έργα.

    Και αγαπητέ Άγιε Βασίλη, θα προτιμούσα αυτοί οι "κάποιοι" να είναι ένα άτομο.
    Με αγάπη, Γιωργία.

    (Και μετά έχω το θράσσος να αναρωτιέμαι γιατί δεν με αντέχουν:sleep: )
     
  7. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Ιδανικός σύντροφος



    Θα με εξαναγκάσεις να αρχίσω πάλι να σου λέω καλά λόγια όπως επίσης και να αναρωτιέμαι για την ηλικία σου 

    Εύγε!!!
     
  8. naida

    naida Regular Member

    Απάντηση: Re: Ιδανικός σύντροφος

    Συμφωνώ με το παραπάνω ποστ της Georgia.
    Όντως υπερβολικά ουτοπικά τα περισσότερα  
     
  9. anastasia

    anastasia Regular Member

    ιδανικος συντροφος...μονο ο πεθαμενος συντροφος........μετα θανατου λεμε καλος ο μακαριτης/σα ....ιδανικη σχεση δεν υπαρχει στην πορεια ολα καταληγουν στον ιδιο σχεδον τερματισμο
     
  10. Οι περισσότεροι λέμε μετά από ένα χωρισμό "εσύ για μένα πέθανες"... Να υποθέσω ότι αναφέρεσαι σε αυτή την περίπτωση;
     
  11. anastasia

    anastasia Regular Member

    λεω οταν καποια ατομα ειναι χρονια μαζι υποφερουν και οταν τους χωρισει ο θανατος μιλαει ο συντροφος που εμεινε πισω με τα καλυτερα λογια για αυτον που εφυγε... 
     
  12. Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...