Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ιδανικό γαμήσι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Dapom, στις 27 Απριλίου 2016.

  1. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Δες με τι κανω για να κοιμηθω...  
     
  2. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

  3. Dapom

    Dapom Contributor

    Παντως αν ημουν γυναίκα και είχα γράψει αυτό το νήμα σίγουρα σήμερα θα είχε φτάσει τις 50+ σελίδες, θα είχαν γίνει 5-6 μαλλιοτραβήγματα, θα είχα ένα inbox να μελετάω μέχρι τις διακοπές του Αυγούστου, θα είχαμε μάθει 7-8 συνταγές με κεράσια Αμβούργου και μοσχάρι Λιβύης...αλλά μάλλον δεν είναι έτσι και ολοι κάνετε νηστεία και επειδή πήγατε σήμερα να κοινωνήσετε είπατε να μην αμαρτάνετε...σας καταλαβαίνω όμως η σωτηρία της ψυχής προέχει.
     
  4. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Αφεντηηηη βικυυυυςςςς π ειναι η φωτο με στενο φορεμμααααα εεε
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Τι να κάνουμε, αμαρτανουμε που αμαρτανουμε όλες τις άλλες μέρες, ε να μην συγκρατηθουμε λίγο;  

    Κάτσε κάτσε, θες να πεις ότι δεν σε έχουν πλακώσει με μηνύματα οι απανταχού ελεύθερες;;;   τς τς τς... Σα σε ντρεπόμαστε λέω εγώ   χαχαχ
     
  6. Dapom

    Dapom Contributor

    ΟΧΙ

    Αφου δεν υπάρχουν ελεύθερες εδω μέσα...ασε που όλες εχουν γίνει μέλη απλά και μόνο για να ενημερωθούν.
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ρισπεκτ χαχαχ

    Χμμμ, δεν μπορεί, όλο και κάποια θα είναι ελεύθερη, ωραίες είμαστε όλες μας βέβαια οπότε δεν το λέω καν  
     
  8. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    @Dapom απο τα ακροδάχτυλα σου στάζει οξύ που χαράζει την Αλήθεια σε πέτρινες πλάκες!
     
  9. Dapom

    Dapom Contributor

    Δεν με ενδιαφέρουν οι ελεύθερες
    που να με δεις να παίζω κιθάρα
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Νταξ τότε, πάω πάσο  
     
  11. Τώρα εγώ στεναχωριεμαι που πήγε απατο τουτο εδώ το υπέροχο νήμα και γι αυτό θα συνεισφέρω το μικρό μου λιθαράκι.. το ιδανικό γαμήσι λοιπόν για μένα θα ήταν με @dina28 ,@Brigitte ,@didina ,@daniela100 ,@Siren_Peisinoe ,@sweet_release ,@Elena_gr ,@t.n.b.t. ,@Whip and Roses , @Estelwen , @MauveDelastrange ,@open_mind ,@Circe , @Θρυαλλίς,@masra ,@Soraya ,@vanilla30 ,@Ana Steel,@lara[E-p] ,@jasmin sg,@Ermioni,@sorriso solare

    Αντρα δεν ποθησα ποτε κανεναν απο δω μεσα και είμαι straight..
     
    Last edited: 30 Απριλίου 2016
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Πρέπει να το κοιτάξουμε αυτό γιατί συμφωνώ χαχαχ για κάποιο μάλλον όχι και τόσο περίεργο λόγο   σας θέλω όλες, τρελά!   και ας μου κάνετε τις δύσκολες   χεχεχε που θα μου πάει ^_^