Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ιδανικό γαμήσι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Dapom, στις 27 Απριλίου 2016.

  1. @Dapom μίλησα με τον κύριο μου. Συμφωνεί με μόνο όρο στην αρχη του σεσιον να σου κάνω face σιτινγκ..(επίτηδες δεν γράφτηκε στα αγγλικά για να έχω περιθώρια για διάφορες τεχνικές με το ίδιο όνομα ..!!! )..υπό την επίβλεψη του Κ μου και αφού έχω καταναλωσει φραπέ με μιλκο,πρασσορυζο και μπακαλιάρο σκορδαλια..
     
  2. Με τέτοια κυκλοθυμία να της δέρνει.Είναι το μόνο σίγουρο
     
  3. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Αυτό το thread θα έπρεπε να μετονομαστει σε χοληδοχος κυστη  
     
  4. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    @Dapom να δεχτεις, αλλα με τον ορο να της φορεσεις ολοσωμο προφυλακτικο

    και αφου της φυγουν ολα αυτα,
    να την κρατησεις δυο μερονυχτα εγκλωβισμενη μεσα στο ιδιο της το σκατο.  
     
  5. Αυτό εννοούν οι αμερικανοί όταν βρίζουν κάποιον ως shitbag?
     
  6. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    μεγαλε, δεν ξερω, αλλα λεω τωρα, μηπως σε τιποτα πολιτισμενα μερη του κοσμου, κατι τετοιες "υποταχτικιες" τις δενουν σε κανα δεντρο ολιβραδις ή τις βαζουν μεσα στο shitbag που λες ή τις κανουν μπανιο με χλωρινη....

    Στο ελλαντα μας, οι περισσοτερες "υποταχτικιες" το καταφερνουν το πολυ-πολυ να ανοιξουν λογαριασμο σε καποιο "κοινωνικο μεσο" και να φτασουν ενδεδυμενες λες και πανε στα βαφτισια της ανηψουλας τους σε καποια "βουδουσουμου" χαβαλεδομαζωξη με τεϊον...
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ή "Τι Σκατα Εχω Στο Μυαλο Μου"  
     
  8. Η περίπτωση ελληνίδα είναι περίπλοκη και χρήζει ψυχιατρικής παρακολούθησης.
    Αξίζει να ασχολείσαι?Όχι.Άλλωστε αυτά είναι βαλκανικά σύνδρομα που πέρασαν
    στη συμπεριφορά της αιώνες τώρα
     
  9. Φταίνε και κάτι μουνόδουλοι όμως που επειδή ήθελαν να γαμήσουν
    έκαναν την κάθε ποντικομούρα να αισθάνεται μοντελάρα.Ανέχθηκαν
    μαλακίες και έπειτα με τον εγωισμό της να χτυπάει κόκκινο η τερατόμορφη
    κοπέλα πίστεψε ότι έχει το χρυσό μουνί
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ αναρωτιέμαι, πως περιμένετε "χώνοντας" τα ακατάπαυστα σε ότι αναπνέει και είναι γυναικείου φύλου. Να πιστεύετε ότι θα ρίξτε ένα οποιοδήποτε μαμήσι ( πόσο μάλλον "ιδανικό" ) με κάποια απ' εδώ μέσα. Σας πέρασε ποτέ απ' το μυαλό, ότι μια υποτάσσεται ή "υποτάσσεται" ( θέμα κριτηρίων και γούστων είναι αυτό ) σε κάποιον που της κάνει "κούκου" και όχι σε όλους? "Πλάκα κάνουμε" και σίγουρα μαλακίες λέω τώρα.

    Αν μη τι άλλο, σκεφτείτε το συμφέρον σας και κάντε την γαργάρα ( την "πανέξυπνη" στερεοτυπική σούπα καθώς και τα όποια τίγκα πνίγουν το κρανίο σας ).
    Αλλά τι λέω, κάποιοι ( και κάποιες ) είναι ανεπίδεκτοι/ες μαθήσεως. Και ότι δεν πιάνει η αλεπού, δεν τα πιάνει ούτε η καμηλοπάρδαλη χαχα.
    Τέσπα, καλά "γαμήσια" και αν συνεχίζοντας το τροπάρι σας κάτσει μαρουλόφυλλο ( όχι καλέ, δεν σας καίγεται καρφάκι ), τα κόβω, τα βάζω στο μίξερ και τα κάνω κέϊκ.

    Όσο δεν υπάρχουν "αληθινές" γυναίκες ή υποτακτικές, άλλο τόσο δεν υπάρχουν "αληθινοί" άντρες ή Κ.
    Βέβαια απ' τη μια χτυπιόμαστε και οδυρόμαστε, μα απ' την άλλη στο πιάτο που φτύνουμε, ψάχνουμε να φάμε.
    Καλή όρεξη λοιπόν... 

    Υ.Γ.

    Ακολουθεί κλασικό εικονογραφημένο ( παράφραση του δηλαδή ) :

    Ποια είναι η διαφορά ανάμεσα σε μια "αληθινή" υποτακτική ή γυναίκα και σε μια "ψεύτικη"?
    Η πρώτη ανέχεται κάθε μου μαλακία ( και πάνω απ' όλα, όσο λούσιμο κι αν της ρίξω, μου "κάθεται" ).
    Ενώ η δεύτερη με γράφει εκεί που δεν πιάνει μελάνι ( αφού την μαλακία μου δεν την αντέχει )... 
     
    Last edited: 4 Μαϊου 2016
  11. Αν πω ότι θα ψηφίσω τη δαπ στις φοιτητικές εκλογές γαμάω την αμαζόνα
    της παράταξης μαζί με άλλα συντρόφια και μετά γελάμε κακιασμένα εις
    βάρος της
     
  12. Εγώ λέω να αρχίσουμε να κατουραμε και λίγο.