Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ιδανικό γαμήσι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Dapom, στις 27 Απριλίου 2016.

  1. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Οι κατά φαντασίαν γαμήκουλες έπρεπε να ονομαστεί το νήμα.  
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    "Εγγονάκι" μου @kostas master κάτι τέτοια μου γράφεις κι έτσι που μου έρχεται να γίνω gay χαχα. Δεν αντιστέκομαι εύκολα στα κοπλιμέντα. Τέλος, εγώ από δω μέσα θα τσάκαγα μόνο τον @kostas master και οι "ανοιχτόμυαλοι" ας πάνε μια βόλτα στο κουρείο χαχαχα...Όπως λέει και το "εγγόνι" μου, μόνο αγάπη χαχα...   

    Υ.Γ.

    Έτσι, για να συνεχιστεί ή αλητεία...


    Βρε συ, το "αστείο" είναι ότι δεν τα "έβαλα" μόνο με σένα. Ως προς τα κοριτσάκια και τ' αγοράκια, για μένα από μια ηλικία και πέρα δεν νοούνται ούτε αγοράκια ούτε κοριτσάκια.
    Άσε που δεν σταμάτησα σε μια απάντηση, αλλά έκανα αναδρομή σ' ένα ολόκληρο στυλ που επαναλαμβάνεται ανά τακτά χρονικά διαστήματα και επαναλαμβάνω, ότι δεν αναφερόμουν μόνο σε σένα.
    Το πιο "αστείο" είναι, ότι δεν έβγαλα την "ουρίτσα" μου απ' έξω. Τώρα, αν θεωρούμε ότι ένα δάχτυλο μας αρκεί, για να κρυφτούμε από πίσω του, πάω ειλικρινά πάσο.  
     
    Last edited: 5 Μαϊου 2016
  3. Dapom

    Dapom Contributor

    Αν πετύχει το τρολάρισμα τύφλα να εχει η μαλακία
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Eιλικρινά, τι τροπή ήθελες να πάρει το νήμα;!
     
  5. Dapom

    Dapom Contributor

    Αυτός ακριβώς ήθελα να αποδείξω
     
  6. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    FUBAR το thread. Γιατι!;!  
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δλδ;
     
  8. Dapom

    Dapom Contributor

    Είσαι έξυπνο κορίτσι...για τον λόγο που δεν έλαβες μέρος σε αυτο το νήμα
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Hahaha  
     
  10. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

    μου αρεσεις που θρυαλιδα  
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Παρακαλώ;
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Να ''γαμάς'' newbies, στην κυριολεξία, δεν υπάρχει λογική.