Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος innerneed, στις 29 Μαρτίου 2010.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Πρωτο βημα:
    γιατι;γιατι εμενα;γιατι;γιατι να μου τυχει αυτο;γιατι να το κανει;γιατι να ερθουν ετσι τα πραγματα; αυτο να συνεχιζεται για αρκετα λεπτα και μαζι με λυγμους,να μη γινεται αντιληπτο τι λεει ουτε στην ιδια.
    Δευτερο βημα:
    Βαζει cd με καψουροτραγουδα
    Τριτο βημα:
    Ξανακλαιει
    Τεταρτο βημα:
    τραγουδαει
    φαλτσα απο πανω απ τα τραγουδια
    Τεταρτο βημα:
    Νευρα.σπαει πραγματα.ξανακλαιει γιατι εσπασε κατι που της αρεσε κατα λαθος μαζι με τ αλλα.
    Πεμπτο βημα:
    Παιρνει τηλεφωνο ξανα κ ξανα.
    Εκτο βημα:
    Παραπονιεται στις κολλητες για ωρα...
    Εβδομο βημα:
    Γυρναει σπιτι ξανακλαιει,αποκοιμιεται απ τη κουραση εκτονωσης.
    Ογδοο βημα:
    Ξυπναει πινει καφε και σκεφτεται,
    γιατι εκανα ετσι χτες;
    Και συνεχιζει οπως συνεχιζε πριν τη ζωη της κι εζησε ακομη καλυτερα κι απο οτι πριν μαζι του.γιατι καταλαβαινει πλεον τους λογους που δε μπορεσανε να ναι μαζι.
    και περναει μετα τη καλυτερη φαση (αυτη που εισαι μονη κι ελπιζεις κι ονειρευεσαι καλυτερα σκηνικα στο μελλον)
     
  2. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Δεν έχω απάντηση να σου δώσω.
     
  3. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Αν μια υποτακτική, ήξερε ότι ήταν υποτακτική πριν βρει κυρίαρχο, ξέρει μέσες άκρες πως είναι να ζει χωρίς κυριαρχικό και πως να το αντιμετωπίζει.
    Το ζόρι πιστεύω ότι είναι όταν μια βανίλα ανακαλύψει την υποτακτικότητα της μέσα από σχέση με κυριαρχικό και ξυπνήσει μια μέρα χωρίς εκείνον.
     
  4. maska6

    maska6 New Member

    όπως όλοι, με αξιοπρέπεια και κοιτάζοντας το μέλλον, η ζωή συνεχίζεται, όχι πάντα όπως τη θέλουμε, αλλά συνεχίζεται...
     
  5. Αναΐδα

    Αναΐδα Moderated

    Αυτό που αναφέρετε δεν είναι η διαχείριση της υποτακτικότητας, αλλά το χρονικό του χωρισμού ενός 17χρονου, επειδή ο φιλαράκος της, δεν της έκανε re-tweet.
     
  6. Ο επόμενος..
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Καλά, είναι σύνηθες και να αλλάζουν "ποδάρια" μέσα σε 24ωρο. Σχετική η διαχείριση της απώλειας καθώς και η έκφραση ειλικρίνειας.
     
  8. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Από τα χειρότερα πράγματα που μου έχουν συμβεί. Μου πήρε 4 χρόνια να συνέρθω πλήρως.

    Δεν είναι ότι δεν ήμουν λειτουργική ή ότι σταμάτησα να υπάρχω, ήταν όμως σαν να μου έλειπε ένα κομμάτι μου. Ήμουν σε ένα ζόμπι - survival mode για πάρα πάρα πολύ καιρό.

    Να'ναι καλά οι μηχανισμοί εκλογίκευσης και επιβίωσης που είχα από παλιότερα.
     
  9. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Προφανως και δεν ειναι,χιουμοριστικο ητανε,εμπνευσμενο απο ελληνικες ταινιες
     
  10. Joy_division

    Joy_division Guest

    Αυτοσουμπάρεται
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Μπαίνεις σε safe mode
     
  12. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Ξερω οτι στην πραξη δεν ειναι τοσο ευκολο αλλα η απαντηση οταν χωριζεις ειναι:

    Βρισκεις αλλο συντροφο.

    Αλλωστε ολα μετα απο καιρο τα θυμασαι σαν αναμνηση. Η ζωη συνεχιζει.