Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΑΙ σεξ, όχι μόνο φίλοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος camera_obscura, στις 3 Μαρτίου 2009.

  1. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: ΚΑΙ σεξ, όχι μόνο φίλοι

    Ειχα μια φιλη στα 19 μου, οχι πολυ εμφανισιμη αλλα καναμε παρεα και με αλλες αλλα με εκεινη περισσοτερο, πολλα βραδυα ηθελε να πηγαινουμε βολτα με το αμαξι μου, συνηθως μετα τις 12 που μπορουσα και εγω, σε παραλιες κλπ,που μου αρεσε να πηγαινω και μονος μου, αλλα δεν ηθελε να κανουμε κατι μαζι, ουτε εγω ηθελα σχεση μαζι της αλλα ειμασταν μονοι και οι 2 και θα ηθελα να μπορουμε να κανουμε ερωτα οποτε νιωθουμε την αναγκη και οχι να ειμαστε αυτοχειρες.....
     
  2. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: ΚΑΙ σεξ, όχι μόνο φίλοι

    Ή θα κάνατε έρωτα ή θα αυτοκτονούσατε, δηλαδή;  
     
  3. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    Απάντηση: ΚΑΙ σεξ, όχι μόνο φίλοι

    Σπανιότατη η φιλία μεταξυ αντρα-γυναίκας. Συνήθως ο ένας από τους δύο γουστάρει, αλλα απλά "ελπίζει", ενώ ο άλλος όχι.
     
  4. Mortuus

    Mortuus ‎‎

    Απάντηση: ΚΑΙ σεξ, όχι μόνο φίλοι

    Όντως φιλία μεταξύ άντρα και γυναίκας σπάνια να κρατήσει, και είναι κι αφύσικο αυτό το πράμα. Με την τελευταία μου είμασταν σε τέτοια φάση του ας πούμε fuck buddies, κανονική σχέση δε γινόταν γιατί όχι μόνο δε ταιριάζαμε αλλά ήταν και μεγαλύτερη μου. Έτσι από φιλία εξελίχτηκε σε κάτι παραπάνω, άν και δυστυχώς δε κράτησε πολύ γιατί από πλευρά της δεν ένιωθε καλά και γούσταρε περισσότερο μεγαλύτερους. Κρίμα πάντως γιατί έμεινε μόνη τελικά...