Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος virus99, στις 28 Μαϊου 2008.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ;

    Όταν ξαπόστασε, η γιαγιά ξεκούμπωσε το στενό λάτεξ που φορούσε για βυζοπιάστρι, αυνανίστηκε με φρικτά βογγητά, αμόλησε βροντώδεις πορδές, διέγραψε όλα τα bold από το αυτοβιογραφικό της πορνογράφημα στο σαδομαζοχιστικό forum, έφτυσε με περιφρόνηση προς τον παππού και ροβόλησε το καλντερίμι, να βγεί στα χωράφια να τινάξει τα λιόδεντρα.
    Φτάνοντας, έβγαλε ένα πιτσικωμένο βιβλιαράκι από μια τσάντα Gucci, όπου φυλούσε γιαπωνέζικα μαστίγια μαζί με λιπαντικά για ανεπίδεκτες σούφρες, και διάβασε σκυθρωπή:
    "Σκοπός της ζωής μας είναι το σεσημασμένον δέρας της υπάρξεως μας".
    Καλός αυτός ο Εμπειρίκος, συλλογίστηκε, γιατί δεν γράφει και στο Vogue;


    Ηθικόν αντιδίδαγμα ή άσχετος διδαχή:
    "Η Ιωάννα είναι ποτάμι.
    Ένα ποτάμι.

    Δεν ξέρω συγκεκριμένως να σας πω τί είναι η Ιωάννα".

    Τάκης Σινόπουλος, 'Το άσμα της Ιωάννας και του Κωνσταντίνου', 1961


    Επαναλαμβάνω τη συμβουλή μου: Αν δεν γνωρίζετε τί πρέπει να κάνετε την πρώτη φορά, ν' αρχίζετε απευθείας από τη δεύτερη.
     
    Last edited: 29 Μαϊου 2008
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Αν εχει προαπαιτησει αγαπητε blindfold δεν ειναι Κυρια.Δεν μπορεις να απαιτεις απο τον αλλον πραγματα χωρις να τον γνωριζεις.Αυτο λεγεται εκμεταλλευση οχι Κυριαρχια
     
  3. zygos32

    zygos32 New Member

    Απάντηση: ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ;

    Καλησπέρα. Ειμαι τελειως απειρος στο BDSM. Mου αρέσει πολύ ομως η ιδεα του Bondage. Πως μπορω να μαθω περισσοτερα;;
     
  4. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ;

    Αμα κανεις τα βασικα που λες την πρωτη φορα...δευτερη δεν βλεπω να υπαρξει.
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    υποτίθετε πως έχουν μία επικοινωνία διαδικτυακή . οπότε... αν υπάρχουν κάποιοι κανόνες συνάντησης και αυτοί έχουν γίνει αποδεκτοί ,τότε δεν μιλάμε για εκμετάλευση . κατά την άποψη μου , μίας και στο χώρο αυτό γράφουμε ενήλικες και όχι μικρά παιδάκια ...
     
  6. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    κρατα κανα διακοσαευρο
    μαζι σου καλου-κακου
    και αν τα καταφερεις πεισε την να φερει συνεργα αυτη,
    να μην κουβαλας...  
     
  7. Σωστα. Την πιθανοτητα αυτη την ξεχασαμε  
     
  8. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ;

    Να ερχεσαι στα meetings. Που και που γινονται και play parties. Ελπιζουμε οτι αυτα θα γινονται πιο συχνα στο μελλον. Αλλα το κυριοτερο ειναι να ερχεσαι στα meetings, να γνωριστεις, και σιγα σιγα θα σε καλεσουν και κανενα play party η, ακομα καλυτερο, σε κανενα workshop, αν καταφερουμε να οργανωθει καποιο. Εχουμε ατομα με πολυ πειρα και ταλεντο στο bondage στην κοινοτητα. Θα δεις.
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Συμφωνω απολυτα μαζι σου! 
     
  10. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Απάντηση: ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ;

    Ναι ξεχειλιζει η πειρα και το ταλεντο σε αυτην την κοινοτητα   
     
  11. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ;

    Και ομως, Apollyon, προσφατα αποδειξαμε οτι οντως υπαρχει πειρα και ταλεντο. Εγω προσωπικα εντυπωσιαστικα απο τις διαφορες τεχνικες που ειδαμε στην εκθεση. Απλως, στο φορουμ, οπου απλως μιλαμε, και με πολλους που δεν ενδιαφερονται για "κοινοτητα", δεν φαινετε. I want lessons on how to use a bullwhip!!! When do we organize workshops? Shibari, double flogging, suspension, proper single tail use, etc.?
     
  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Οταν βρουμε bullwhip και το κανουμε crack πολυ ευχαριστως.Μου λειπουνε κοντα 618 $   . Καμμια Erotica θα γινει να βγαλουμε τιποτα ?