Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κάποιο πάρτυ ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Cobra23, στις 21 Νοεμβρίου 2021.

  1. Cobra23

    Cobra23 New Member

    Καλησπέρα είμαι νέος εδώ.
    Σκεφτόμαστε με την κοπέλα μου να πάμε σε κάποιο bdsm/fetish η swinger πάρτυ για πρώτη φορά;
    Έχει κάποιος να προτείνει κάτι ;
     
  2. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

    Άλλο το bdsm άλλο το swinger.Οι bdsm συνευρέσεις,γίνονται κεκλεισμένων των θυρών μεταξύ γνωστών κτλ.Αν ψάχνετε για swingers,υπάρχουν τα ανάλογα μαγαζιά τα οποία προσφέρουν ασφάλεια και ευκαιρία για γνωριμίες
     
  3. Dumi777

    Dumi777 Regular Member

    Για swinger φαση κτλ, αν σκεφτεσαι να πας στα γνωστα μαγαζια που υπαρχουν, μην πας ουτε απ εξω.
    Τσαμπα κοπος, παρακμη κ σαπιλα (κατα κυριο λογο).
    Ασε που κ το θεμα καθαριοτητα ειναι υπο εξεταση (κυκλοφορει και covid).
    Τωρα τι να κανεις? Καλη ερωτηση.
    Ψαξε σε φιλικο κυκλο αν παιζει τπτ .
     
  4. kkostis8

    kkostis8 No pain..no gain

    Φιλε παιζει πολυ σαπιλα για swinging.....θελει φιλικο περιβαλλον και απο κει να διευρυνεις τον κυκλο σου
     
  5. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ζακέτα να πάρετε!
     
  6. Velvett

    Velvett New Member

    Θα έχει στην Αθήνα σε λίγες ημέρες, έχω πάρει μέρος στο συγκεκριμένο fetish πάρτυ αν ενδιαφέρεσαι και ήταν πολύ ωραία
     
  7. moufa

    moufa into pussylicking

    τι θα έχει στην Αθήνα ακριβώς ? swinging party ?
     
  8. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    Όμορφο party... από την στιγμή που ήσουν παρούσα & εσύ! -Let's get 2KNOWNusBETTER!
     
  9. Cobra23

    Cobra23 New Member

    Για δώστε παραπάνω πληροφορίες ρε παιδιά